^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

2019 Kuruluşlar Türkiye Şampiyonası Müsabaka Yönergesi için buraya tıklayınız

MALATYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Mart - 5 Nisan 2019)

2018-2019 Faaliyet Kitapçığı

2018-2019 Ali Abalı sezonunda uygulanacak olan Yarışmalar Talimat ve Esas Hükümleri Yayınlandı

 

2018 - 2019 Ali Abalı sezonunda uygulanacak olan Yarışmalar Talimat ve Esas Hükümleri Yayınlandı...
2018-2019 SEZONU KİTAPÇIĞI için buraya tıklayınız (güncelleme 07.12.2018)

 

 

 

YARIŞMALARDA UYGULANACAK

TALİMAT VE ESAS HÜKÜMLER

 

  1. GİRİŞ

1.1.          Masa Tenisi Federasyonu tarafından 2018-2019 sezonu içerisinde düzenlenecek olan; Bölge Yarışmaları, Türkiye Şampiyonaları, Türkiye Ligleri, Türkiye Kupası, Bölgesel Ligler ve En İyi’ler yarışmalarına ekte belirtilen gruplarda yer alan illerin kulüp takımları ve sporcuları yer aldıkları bölgede yarışmaya katılabilirler.

1.2           Yarışmalara katılacaklar yarışmaya katılım yazılarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne tasdik ettirerek yarışmadan 7 gün önce Federasyona bildirmesi gerekmektedir.

1.3.          Sporcular yarışmalara 2018-2019 sezonu vizesi yapılmış lisansları ile katılabilirler.

1.4.          Bölge Yarışmalarında, Federasyonca belirlenen kontenjana giren kulüp takımları ve sporcular Türkiye Şampiyonasına katılacaktır.

1.5.          Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanan takımlar, yarışmalara katılamayacağını Federasyona yazılı olarak bildirirse, bulundukları bölgeden sıradaki takım Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını kazanır.

 

  1. MİNİKLER

2.1.          Türkiye Minikler Ferdi Şampiyonasına 1 Ocak 2008 ve sonrası doğumlu lisanslı sporcular katılabilir.

 

  1. KÜÇÜKLER

3.1.          Küçükler Bölge Takım Yarışmaları ile Türkiye Küçükler Takım ve Ferdi Şampiyonasına 1 Ocak 2006 ve sonrası doğumlu sporcular katılabilir.

3.2.          Yarışmalarda erkek ve bayan takım maçları 5 maçlık sistem (Corbilon Kupa Sistemi, 4 tek ve 1 çift) ile oynanacaktır.

3.3.          Ferdi Şampiyonada tek erkek, tek bayan, çift erkek ve çift bayan maçları oynanacaktır.

3.4.          Tekler ve çiftler yarışmaları 5 set üzerinden oynanacaktır.

3.5.          Küçükler Bölge Takım Yarışmaları sonucunda, Türkiye Küçükler Takım ve Ferdi Şampiyonasına;

                Akdeniz Bölgesinden 5 erkek ve 4 bayan takım,

                Doğu Anadolu Bölgesinden 3 erkek ve 3 bayan takım,

                Ege Bölgesinden 3 erkek ve 3 bayan takım,

                İç Anadolu Bölgesinden 3 erkek ve 4 bayan takım,

                Güneydoğu Anadolu Bölgesinden 4 erkek ve 5 bayan takım,

                Karadeniz Bölgesinden 7 erkek ve 5 bayan takım,

                Marmara Bölgesinden 6 erkek ve 7 bayan takım,

                katılacaktır. Türkiye Küçükler Takım ve Ferdi Şampiyonası KKTC karmasının katılımı ile toplam 32 erkek ve 32 bayan takım ile yapılacaktır.

 

  1. YILDIZLAR

4.1.             Yıldızlar Bölge Takım Yarışmaları ile Türkiye Yıldızlar Takım ve Ferdi Şampiyonasına 1 Ocak 2004 ve sonrası doğumlu sporcular katılabilir.

4.2.          Yarışmalarda erkek ve bayan takım maçları 5 maçlık sistem (Corbilon Kupa sistemi, 4 tek ve 1 çift) ile oynanacaktır.

4.3.          Ferdi Şampiyonada tek erkek, tek bayan, karma, çift erkek ve çift bayan maçları oynanacaktır.

4.4.          Tekler, karma ve çiftler yarışmaları 5 set üzerinden oynanacaktır.

4.5.          Yıldızlar Bölge Takım Yarışmaları sonucunda, Türkiye Yıldızlar Takım ve Ferdi Şampiyonasına;

                Akdeniz Bölgesinden 4 erkek ve 3 bayan takım,

                Doğu Anadolu Bölgesinden 3 erkek ve 3 bayan takım,

                Ege Bölgesinden 4 erkek ve 4 bayan takım,

                İç Anadolu Bölgesinden 3 erkek ve 3 bayan takım,

                Güneydoğu Anadolu Bölgesinden 3 erkek ve 5 bayan takım,

                Karadeniz Bölgesinden 7 erkek ve 5 bayan takım,

                Marmara Bölgesinden 7 erkek ve 8 bayan takım,

                katılacaktır. Türkiye Yıldızlar Takım ve Ferdi Şampiyonası KKTC karmasının katılımı ile toplam 32 erkek ve 32 bayan takım ile yapılacaktır.

 

  1. GENÇLER

5.1.          Gençler Bölge Takım Yarışmaları ile Türkiye Gençler Takım ve Ferdi Şampiyonasına 1 Ocak 2001 ve sonrası doğumlu lisanslı sporcular katılabilir.

5.2.          Yarışmalarda erkek ve bayan takım maçları 5 maçlık sistem (Yeni Swaythling Kupa Sistemi, 5 tek) ile oynanacaktır.

5.3.          Ferdi Şampiyonada tek erkek, tek bayan, karma, çift erkek ve çift bayan maçları oynanacaktır.

5.4.          Tekler, karma ve çiftler yarışmaları 5 set üzerinden oynanacaktır.

5.5.          Gençler Bölge Takım Yarışmaları sonucunda, Türkiye Gençler Takım ve Ferdi Şampiyonasına;

                Akdeniz Bölgesinden 3 erkek ve 5 bayan takım,

                Doğu Anadolu Bölgesinden 4 erkek ve 3 bayan takım,

                Ege Bölgesinden 4 erkek ve 4 bayan takım,

                İç Anadolu Bölgesinden 4 erkek ve 5 bayan takım,

                Güneydoğu Anadolu Bölgesinden 3 erkek ve 3 bayan takım,

                Karadeniz Bölgesinden 4 erkek ve 4 bayan takım,

                Marmara Bölgesinden 9 erkek ve 7 bayan takım,

                katılacaktır. Türkiye Gençler Takım ve Ferdi Şampiyonası KKTC karmasının katılımı ile toplam 32 erkek ve 32 bayan takım ile yapılacaktır.

 

  1. TÜRKİYE LİGLERİ

6.1.          Süper Lig, 2018-2019 Sezonunda erkek ve bayan 16’şar kulüp takımından oluşacak ve yarışmalar 7 maçlık sistem (6 tek 1 çift) ile toplam 6 etapta, Cumartesi ve Pazar günleri oynanacaktır.

6.1.1.       Süper Lig’in ilk yarısı tek devreli lig usulü ile toplam 4 etapta oynanacaktır.

6.1.2.       İlk devre sonunda ilk sekiz sırada yer alan takımlar ikinci yarıda Play-Off Grubu maçları için ilk yarıdaki kendi aralarındaki maçların puanlarını taşıyarak tekrar tek devreli lig usulü ile 2 etapta oynayacaktır. Süper Lig’de ilk 8 sırada yer alan takımlar Avrupa Kupası maçlarına katılma hakkı kazanırlar.

6.1.3.       İlk yarı sonunda son sekiz sırada yer alan takımlar Klasman Grubu maçları için ilk yarıda kendi arasında oynadıkları maç puanlarını taşıyarak tekrar tek devreli lig usulü ile 2 etapta oynayacaktır. Klasman Grubunda son üç sırada yer alan erkek ve bayan takımlar 1. Lig’e düşerler.

6.2.          1., 2. ve 3. Lig; 2018-2019 Sezonunda erkek ve bayan takımlar 16’şar kulüpten oluşacak ve yarışmalar 5 maçlık sistem (Yeni Olimpik sistem, 4 tek ve1 çift) ile toplam 3 etapta, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri oynanacaktır.

6.2.1.       1., 2. ve 3. Liglerin ilk yarısı tek devreli lig usulü ile toplam 2 etapta oynanacaktır.

6.2.2.       İlk devre sonunda ilk sekiz sırada yer alan takımlar ikinci yarıda Play-Off Grubu maçları için ilk yarıdaki kendi aralarındaki maçların puanlarını taşıyarak tekrar tek devreli lig usulü ile 1 etapta oynayacaktır.

6.2.3.       İlk yarı sonunda son sekiz sırada yer alan takımlar Klasman Grubu maçları için ilk yarıda kendi arasında oynadıkları maç puanlarını taşıyarak tekrar tek devreli lig usulü ile 1 etapta oynayacaktır.

6.2.4.       Sezon sonunda ilk üç sırada yer alan erkek ve bayan takımlar bulundukları ligden bir üst lige terfi ederler. Son üç sırada yer alan erkek ve bayan takımlar ise bulundukları ligden bir alt lige düşerler.

6.3.          1., 2. ve 3. Ligde her bir takım I. Etapta 8 maç, II. Etapta 7 maç, III. Etapta (Play Off/Klasman) 7 maç olmak üzere toplamda 22 maç yapacaktır.

6.3.1.       3. Lig takımlarının kadrosunda 18 yaş altı en az bir sporcu bulundurmaları ve maçların en az yüzde 64’ünde (14 maç) bu sporcuyu oynatma zorunluluğu olacaktır. 1. ve 2. Lig takımları zorunluluk olmaksızın 18 yaş altı özel izinli sporcu oynatabilirler.

 

  1. 2019-2020 SEZONU LİG YAPILANMASI

Federasyon Yönetim Kurulu 2019-2020 Sezonu Ligler ile ilgili yeniden yapılanma çalışmalarını devam ettirmektedir. Masa tenisinin gelişimine yönelik çalışmalar geniş bir istişare sürecinden sonra 2018-2019 Sezonu 2. yarısının hemen başında ilan edilecektir. Yapılanma çalışmaları 2018-2019 sezonu sonunda takımların tescil edilmiş olan lig sıralamasına göre değerlendirilecektir.

 

  1. TÜRKİYE KUPASI

8.1.          Türkiye Kupası Takım Yarışmaları 5 maçlık sistem (Yeni Swaythling Kupa Sistemi, 5 tek) ile oynanacaktır.

8.2.          Kulüpler yarışmalara tek takım olarak katılabileceklerdir.

8.3.          Türkiye Kupasına katılacak takımlar sezonun ilk yarı sıralaması itibariyle;

                Süper Ligden ilk 12 erkek ve 12 bayan takım,

  1. Ligden ilk 8 erkek ve 8 bayan takım,
  2. Ligden ilk 6 erkek ve 6 bayan takım,
  3. Ligden ilk 6 erkek ve 6 bayan takım,

                olmak üzere toplam 32 erkek ve 32 bayan takım katılacaktır.

 

  1. EN İYİ’LER

Minik, Küçük, Yıldız, Genç ve Büyükler yaş kategorilerinde, sezonda bir kez yapılacaktır. Milli takım seçme müsabakasında ilk 16 sırada bulunan sporcular En İyilere davet edilir. En İyiler müsabakaları lig usulü oynanacaktır ve puanlama Milli Takım Seçme Kriterlerinde belirtilmiştir.

 

  1. VETERANLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Bu şampiyonaya illerinde yarışmaya katılan 31 Aralık ve öncesinde doğmuş olmak kaydı ile 40 yaş ve üstü sporcular katılabilir.

 

  1. KURULUŞLAR ARASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Bu şampiyonaya illerinde yarışmaya katılan Kuruluş takımları, Federasyonun Kuruluşlar Arası Yarışma Talimatı esaslarına göre katılırlar.

 

  1. BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

12.1.        Ferdi Şampiyonada tek erkek, tek bayan, karma, çift erkek ve çift bayan maçları oynanacaktır.

12.2.        Tekler, karma ve çiftler yarışmaları 5 set üzerinden oynanacaktır.

12.3.        Yarışmalara Federasyonca verilen kontenjan kadar sporcu katılabilir. (Madde 13)

 

  1. KONTENJANLAR

13.1.        Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler Bölge Takım Yarışmaları;

Bölge kontenjanları, her bölgeye verilen standart 3 kontenjan ve KKTC bir kontenjan ile birlikte geriye kalan 10 kontenjanda, bir önceki sezondaki bölge yarışmalarına katılan takım sayısı ile bölge takımlarının Türkiye Şampiyonasındaki başarı oranlarına göre her sezon çoğaltılıp veya azaltılması sonucunda Türkiye Takım Şampiyonasına toplam 32’şer takım davet edilecektir. (21+1+10=32)

13.2.        Milli Takım Ferdi Seçme Yarışmaları;

Minik, küçük, yıldız, genç ve büyükler yaş kategorilerinde ve sezon öncesinde yapılır. İlk 16’ya giren sporcular En İyi’ler yarışmalarına davet edilir. Türkiye Şampiyonasında uygulanan kontenjan ile davet edilir, bir önceki Türkiye Şampiyonası baz alınarak kura çekimi yapılır. Katılım 72 sporcu ve altı olursa ilk önce üçlü gruplar ile başlar, gruplardaki ilk ikiler ana tabloda eleme oynar ve 32’lerden itibaren çift eleme sistemi ile devam eder. 1-16 sıralama belirlenir. Katılım 72 sporcudan fazla olursa tek eleme ile oynanır, 32’den itibaren çift eleme ile devam edilir, 1-16 sıralama belirlenir. Puanlama Milli Takım Seçme Kriterlerinde belirtilmiştir.

13.3.        Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Türkiye Ferdi Şampiyonaları;

Şampiyonaya aşağıda belirtilen kontenjana giren ferdi ve takım lisanslı sporcuları katılabilirler.

- Bir önceki Türkiye Ferdi Şampiyonada ilk 16’ya giren oyuncular, (Miniklerde ilk 24’e giren oyuncular)

- Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan takımların 4’er oyuncusu,

- Türkiye Şampiyonası Bölge Yarışmalarına katılan takımların 2’şer oyuncusu,

- İl yarışmaları sonucunda 1. ve 2. olan oyuncular, (Miniklerde ilk 4’e giren oyuncular)

- KKTC’den 3’er oyuncu,

Ayrıca, yarışmanın yapıldığı ilin spor kulübünde yer alan ve Federasyon İl Temsilcisinin belirlediği 8’er sporcu, Federasyon Teknik Komitesinin belirleyeceği ve Milli Takım aday kadrosunda yer alan 16’şar sporcu katılabilir.

13.4.        Büyükler Ferdi Şampiyonası;

Şampiyonaya aşağıda belirtilen kontenjana giren dahilindeki ferdi ve takım lisanslı sporcuları katılabilirler.

- Bir önceki şampiyonada ilk 16’ya giren oyuncular,

- Süper Lig’de yer alan takımların 4’er oyuncusu,

- 1. Lig’de yer alan takımların 3’er oyuncusu,

- 2. Lig’de yer alan takımların 2’şer oyuncusu,

- 3. Lig’de yer alan takımların 1 oyuncusu,

- İl yarışmaları sonucunda 1. ve 2. olan oyuncular,

- KKTC’ den 3’er oyuncu,

Ayrıca, yarışmanın yapıldığı ilin spor kulübünde yer alan ve Federasyon İl Temsilcisinin belirlediği 8’er sporcu, Federasyon Teknik Komitesinin belirleyeceği ve Milli Takım aday kadrosunda yer alan 16’şar sporcu katılabilir.

13.5.        Takım ve Ferdi Şampiyonalara Katılım Bildirme;

Yarışmalara katılacaklar yarışma katılım yazılarını (Takım veya Tekler ve Çiftler olmak üzere) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne tasdik ettirerek yarışmadan en az 7 gün önce Federasyona bildirmesi gerekmektedir. Katılım listeleri yarışma tarihinden 5 gün önce ilan edilip kuralar 3 gün önce Federasyonda yapılacak teknik toplantı da çekilecektir. Kulüp sorumluları isterse kendi imkanları ile teknik toplantıya katılabilirler. Katılım yazısı olmayan ve süresi içinde göndermeyen iller yarışmalara dahil edilmeyecektir.

 

  1. PUANLAMA, TEMSİL VE YARIŞMA SİSTEMLERİ

14.1.        Lig yarışmalarında galibiyete iki puan, mağlubiyete bir puan verilir, hükmen mağlubiyete ise puan verilmez. Sıralama ITTF kurallarına göre yapılır.

14.2.        Kulüpler aynı ligde sadece bir takım ile temsil edilebilir. Herhangi bir kulübün iki takımının aynı ligde yer almaması için bir üst lige terfi eden takımının yerine aşağıdaki ligden bir üst lige sıralamadaki diğer kulüp takımı terfi eder.

14.3.        Liglerde yer alan kulüpler sezon başında ve ortasında (devre arasında) transfer yapabilecek ve takım listelerini sezon başında (En geç 19 Ekim 2018 tarihine kadar) ve ortasında (2. Devre başlamadan 10 gün önce) Federasyona bildireceklerdir. Federasyona verilecek listede isimleri bildirilmeyen sporcular oynatılamayacak ve ikinci yarı başladıktan sonra kulüpler transfer yapamayacaktır.

14.4.        Süper Ligde yer alan kulüpler bir maçta kadrolarında en fazla 2 yabancı uyruklu sporcu oynatabilecekler, ancak 1. Lig, 2. Lig ve 3. Lig kulüpleri bir maçta 1 yabancı uyruklu sporcu oynatabilirler. Türkiye kupasında takımlar en fazla 2 yabancı uyruklu sporcu oynatabilirler.

14.5.        Sezon başında veya ara transfer döneminde Türkiye’ye transfer yapan yabancı sporcular Türkiye’de oynadığı lig sezonu içerisinde başka bir ülkenin liginde oynayamaz. (Azerbaycan, İran vb özel anlaşma yapılan ülkeler hariç)

14.6.        Türkiye Liglerinde yer alan kulüpler yabancı uyruklu sporcuların transferi için, liglerin başlangıç tarihine kadar normal transfer, ligin devre arasında ara transfer yapabilirler.

14.7.        Tüm liglerde yabancı uyruklu sporcuların lisans bedeli 1.500 TL’dir.

14.8.        Yabancı uyruklular için ara transfer dönemi, her ligin kendi devre arasında yapılacaktır. Transfer için esas tarih olarak Federasyona transfer ücretinin yatırılması ve yazılı müracaat tarihi esas alınacaktır.

14.9.        Aynı sezonda başka bir ülkenin liginde oynadığı tespit edilen sporcunun yurt dışında oynadığı maç tarihinden sonra, Türkiye’de lig maçlarında oynadığı tespit edilirse oynadığı takım maçları hükmen yenik kabul edilecektir.

14.10.      Türkiye’yi temsil hakkı bulunan yabancı uyruklu sporcular yabancı statüsünde yer almazlar.

14.11.      Yarışmalar aşağıdaki sistemlerin maç sırasına göre oynanacaktır.

14.11.1.   5 maçlık sistem (Corbilon Kupa sistemi, 4 tek ve 1 çift):

14.11.1.1. Bir takım 2, 3 veya 4 oyuncudan oluşacaktır.

 

14.11.1.2. Oyun sırası

                A ile X

B ile Y

Çiftler

A ile Y

B ile X şeklinde olacaktır.

14.11.2.   5 maçlık sistem (Yeni Swaythling Kupa sistemi, 5 tek):

14.11.2.1. Bir takım 3 oyuncudan oluşacaktır.

14.11.2.2. Oyun sırası

                A ile X

B ile Y

C ile Z

A ile Y

B ile X şeklinde olacaktır.

14.11.3.   5 maçlık sistem (Yeni Olimpik sistem, 4 tek ve 1 çift):

14.11.3.1 Bir takım 3, 4 veya 5 oyuncudan oluşacak, bir oyuncu en fazla 2 maçta oynayacaktır.

14.11.3.2. Oyun sırası

                A ile X

B ile Y

C ile Z

A ile Y

Çift (A ve Y çiftte oynayamaz. Yedek oynayabilir.)

şeklinde olacaktır.

14.11.4.   7 maçlık sistem (6 tek ve 1 çift):

14.11.4.1 Bir takım 3, 4 veya 5 oyuncudan oluşacaktır.

14.11.4.2. Oyun sırası

                A ile Y

                B ile X

                C ile Z

                Çiftler

                A ile X

C ile Y

B ile Z şeklinde olacaktır.

 

  1. SPORCU KIYAFETLERİ, KURALLAR VE UYGULAMALAR

15.1.        Takımda yer alan sporcular takım maçlarına aynı kıyafetle çıkacaklar ve yarışmayı bu kıyafetle tamamlayacaklardır.

15.2.        Kıyafetler oyunun itibarını zedeleyecek desen veya yazı taşımayacaktır.

15.3.        Kulüpler sporcuları için iki ayrı renk forma bulunduracaklardır. Bir maçta her iki takım aynı renk forma ile sahaya gelirler ise aralarında anlaşarak birisi formasını değiştirecektir. Anlaşmazlık halinde kuraya başvurulacaktır.

15.4.        Liglerde yer alan takımlar lig maçlarında arkalarında kulüp ve sporcu isimleri yazılı formalarla oynayacaklardır. Formalarında kulüp ve sporcu isimleri yazılı olmayan takımlar yarışmalarda oynatılmayacaktır.

15.5.        Milli takım formaları, ferdi ve kulüp takım yarışmalarında kullanılamaz. 

15.6.        Yarışmalarda sporcular beyaz renkli şort ve forma kullanmayacaklardır.

15.7.        Maçlarda 40+ plastikten yapılı beyaz renkli müsabaka topları kullanılacaktır.

 

  1. OYUNA BAŞLAMA

16.1.        Takımlar maç saatinden 30 dakika önce yarışma alanında hazır bulunacaklardır.

16.2.        Takım kaptanları maç saatinden 30 dakika önce kura çekim alanında takım kuralarını çekeceklerdir. Kura çekimine takım kaptanlarından birisinin maça 15 dk kalana kadar katılmaması halinde katılan takım kaptanına A-B-C dizilişi verilir.

16.3.        Yarışma başlamadan önce yarışma hakemleri sporcu lisanslarının 2018-2019 sezonu için vizeli olup olmadığını kontrol edeceklerdir. (Lig yarışmalarında lisanslar önceden federasyona takım listesi ile beraber gönderilip kontrol yapıldığından dolayı, bu uygulama liglerde uygulanmayacaktır.)

16.4.        Sporcuların oyunda kullandıkları raketin her iki yüzü kullanılsın veya kullanılmasın bir yüzü canlı kırmızı, diğer yüzü siyah olacaktır. Raketin her iki yüzündeki kaplamalar ITTF onaylı olacak ve ITTF tarafından yayınlanan geçerli malzemeler listesinde yer alacaktır. Raket lastiğinin kalınlığı 4 mm geçemez.

16.5.        Raket kontrol cihazları ile yapılacak olan yapıştırıcı ve kalınlık kontrol testinde oynanabilir sonucunun alınması gerekir.

 

  1. YARIŞMALARDA UYGULAMA

17.1.        Kulüpler, Federasyonun düzenlemiş olduğu yarışmaların kura toplantısına katılabilir veya temsilci bulundurabilir.

17.2.        Yarışmalarda saha düzeninin denetimi saha organizasyonu, saha disiplinin temini yarışma Başhakemi tarafından yapılır.

17.3.        Federasyonun (İllerde İl Tertip Kurulu) izni olmadan, bir lig sezonunda dört defa sahaya çıkmayarak, hükmen yenik sayılan takımlar ligden çıkartılır, oynamış oldukları takımlarla yapmış oldukları maçlar iptal edilir ve lig yarışmalarının kalan yarışmalarında oynayamazlar.

17.4.        Federasyonun (İllerde İl Tertip Kurulu) izni olmadan, en iyiler yarışmalarında dört defa sahaya çıkmayarak, hükmen yenik sayılan oyuncular yarışmalarından çıkartılır, yapmış oldukları maçlar iptal edilir, kalan yarışmalarında oynayamazlar.

17.5.        Takım maçlarında oyun alanı kenarında, kulübün idarecisi, antrenörü ve o maçta oynayacak sporcular bulunabilir.

17.6.        Yarışmalarda kulüpleri idareci olarak, ancak kulüplerinde şube sorumlusu veya kulüp yönetim kurulu üyesi olanlar temsil edebilir.

17.7.        Federasyonun düzenlediği tüm yarışmalarda raket kontrol testi uygulanacaktır.

17.8.        Kulüpler, Milli Takımımıza veya uluslararası resmi yarışmalara en az 2 oyuncu vermeleri halinde Federasyondan 15 gün önceden maç erteleme talebinde bulunabilirler.

17.9.        18 Yaş altı oyuncular, aynı sezonda kulübünün altyapı maçlarının yanında kulübünün rızası ve Federasyonun özel izni ile 1., 2. ve 3. Ligde olmak üzere başka bir takımda oynayabileceklerdir.

17.10.      TMTF Yarışma Talimatının 15. Maddesi kapsamında kulüpler liglerde yarışma hakkını devredebilirler.

17.10.1.   Yarışma Hakkını Devralmak isteyen kulüpler Yönetim Kurulunca belirlenen harç bedellerini Federasyon hesabına yatırırlar.

17.10.1.1. Harç bedelleri; Süper Lig için 6.000 TL, 1. Lig için 4.000 TL, 2. Lig için 3.000 TL, 3. Lig için 2.000 TL olarak belirlenmiştir.

 

  1. HÜKMEN YENİK SAYILMA Hükmen yenik sayılmayı gerektiren haller şunlardır:

18.1.        Vaktinde ve yarışma kıyafeti ile oyun alanına çıkmamak veya 3 kişiden az oyuncu ile çıkmak.

18.2.        Yarışmanın sonucu üzerinde önceden anlaşma yaparak oynandığına yarışmanın Federasyon Tertip Kurulu ve hakemleri tarafından kanaat getirilmiş olmak. (Bu taktirde her iki takım hükmen yenik sayılır ve yöneticileri ile sporcuları Disiplin ve/veya Ceza Kuruluna sevk edilir.)

18.3.        Herhangi bir takımın lehinde veya aleyhinde netice verecek şekilde yarışmayı tamamlamadan sahadan çekilmek veya bilerek yenilgiye neden olacak şekilde davranmak. (Federasyon Tertip Kurulunca kanaat getirildiği takdirde sahadan çekilen takımın idarecileri, antrenörleri ve buna neden olan oyuncuları ayrıca Disiplin ve/veya Ceza Kuruluna sevk edilir.)

18.4.        Lisanslarını ibraz etmeyen takım, yarışmalarda yer alamaz. Bu nedenle hakem tarafından maçı oynattırılmayan takım hükmen yenik sayılır. (Ligler hariç)

18.5.        Başkasına ait lisansla veya sahte lisansla oyuncu oynatmak.

18.6.        Yarışma sırasında sporcu, idareci, antrenör, ayrı ayrı veya toplu olarak hakeme karşı gelmeleri veya taciz etmeleri halinde Başhakemin yarışmayı bir veya her iki takım aleyhine tatil etmesi.

18.7.        Lisans kontrolünden sonra hakemin oyuncuları tanımamasından yararlanarak oyuncu değiştirmek (Buna tevessül eden idareci, antrenör ve sporcu ayrıca Disiplin ve/veya Ceza Kuruluna sevk edilirler.)

18.8.        Cezalı oyuncu oynatmak, cezalı bir kişiye antrenörlük yaptırmak.

18.9.        Yarışma talimatlarında belirtilen “Takımların Kadro Yapıları” maddelerinde belirtilen hükümleri yerine getirmemek ve bu maddede belirtilen koşullara haiz olmayan sporcuları oynatmak.

18.10.      Yaş kategorisi için belirlenen kadro yapıları ve sahaya çıkan sporcuların oynamasına ilişkin belirlenmiş koşullara uymamak.

18.11.      Ertelenen karşılaşmalarda erteleme tarihinde oynama hakkı bulunmayan sporcuları oynatmak.

18.12.      Yarışmadan önce yardımcı hakem tarafından resmi yarışma cetveline adları yazılan sporcuların yerine başkaları oynatılamaz. Liste dışında oyuncu oynatıldığının belirlenmesi durumunda takım hükmen yenik sayılır.

18.13.      Yarışmayı sağlık nedenleri ile bırakmak isteyen sporcu eğer salon sağlık görevlisinin izni olmadan yarışmayı terk ederse takımı oynadığı maçı hükmen kaybeder, maçtan izinsiz ayrılan sporcu ise ceza kuruluna sevk edilir.

 

  1. İTİRAZLAR

19.1.        Yarışmalarda takımlar karşı takım hakkında, idari veya oyun kurallarının uygulaması konusunda itirazda bulunabilirler. Her türlü itirazın ilgili kurullar tarafından incelemeye alınması için, Federasyon tarafından organize edilen yarışmalarda; itiraz bedeli olan 300 TL’nin, il karşılaşmalarında; 100 TL’nin Federasyonun banka hesabına yatırılması veya Başhakeme tutanak ile itiraz bedelini, itiraz dilekçesi ekinde vermelidir. Bu bedel yatırılmadan yapılacak itirazlar kabul edilmez ve incelenmeye alınmaz.

19.2.        İdari konularda yapılacak itirazlar; Yarışmanın başlamasından önce oyun yerinde karşı taraf antrenör, yönetici veya takım kaptanı önünde nizamsızlığı iddia olunan hususun açıklanması sureti ile takım kaptanı, yönetici veya antrenör tarafından yazılı olarak başhakeme yapılır.

19.3.        Yarışma başladıktan sonra oyuncularla ilgili aşağıda belirtilen hususlarda karşılaşma sonuna kadar itiraz edilebilir. Bu ilgili itirazlar haricindeki diğer konularda itiraz yapılamaz. Yapılsa da geçerli sayılmaz.

19.3.1.     Sporcunun cezalı bulunması,

19.3.2.     Kendine ait olmayan bir lisansı kullanması, kullandığı lisansın usulüne uygun olmaması veya sahte olması, kullanılan lisans üzerinde tahrifat yapılması,

19.3.3.     İlgili lig veya faaliyet talimatı hükümlerine aykırı olarak oyuncu oynatılması,

19.3.4.     Bu talimatta belirtilen yaş kategorilerine uygun olmayan oyuncu oynatılması,

19.3.5.     Lig veya faaliyet talimatlarında belirlenmiş takım kadro yapılarına uyulmaması,

19.3.6.     Usulüne uygun olarak bu suretle yapılan itirazlar; Federasyon tarafından (İllerde İl Tertip Kurulu), turnuva statüsünde oynanan yarışmalarda ise Federasyon Tertip Kurulu tarafından incelenip karara bağlanır. Turnuvalarda kararın zaman açısından acil olmaması halinde Tertip Kurulu itirazı Federasyona sevk edebilir.

19.3.7.     19.3. maddelerinde belirtilen hususlarla ilgili olarak yapılan itirazların sabit olması halinde Federasyon Disiplin Talimatı tatbik olunur.

19.4.        Uluslararası oyun kurallarına aykırılık hallerinde itirazlar; Bir karşılaşma sırasında, takımlardan biri hakem kararları, kural hatası ya da herhangi bir olay nedeniyle olumsuz etkilendiğine inanıyorsa aşağıdaki işlemleri yapmalıdır;

19.4.1.     Yarışmaya itiraz eden takımın kaptanı, maçı durdurarak derhal başhakeme maçın sonucuna itiraz ettiğini bildirecektir.

19.4.2.     İtirazın geçerlilik kazanabilmesi için kulüp idarecisi maçın bitiminden itibaren 10 dakika içinde bu itirazı yazılı olarak doğrulamalı ve Federasyonun banka hesap numarasına itiraz bedelini yatırmalı veya Başhakeme tutanak ile itiraz bedelini, itiraz dilekçesi ekinde vermelidir.

19.4.3.     İtiraz eden kulübün temsilcisi; maçın bitiminden sonra 20 dakika içinde Başhakem veya Federasyon Tertip Kuruluna detaylı itiraz metnini sunacaktır.

19.4.4.     İtirazın haklı olduğu durumlarda itiraz bedeli iade edilir, aksi durumda Federasyona gelir kaydedilir.

19.4.5.     Video kayıtları, film, resim ya da diğer görsel elektronik, dijital vb. aygıtlar bir oyunun sonucunu belirlemek veya değiştirmek amacıyla kullanılamaz. Söz konusu aygıtlar oyun sona erdikten sonra disiplin cezaları ile ilgili sorumluları saptamak amacıyla kullanılabilir.

19.4.6.     Uluslararası oyun kuralları konusunda yapılan teknik itirazlar, birinci derecede Federasyon Tertip Kurulu veya İl Hakem Kurulu tarafından incelenir. İtiraz konusu olayın Uluslararası Oyun Kurallarına aykırı bulunması halinde, ilk incelemeyi yapan kurumun kararı ile birlikte dosya Merkez Hakem Kuruluna sevk edilir. Konu hakkında gerekli incelemeler Merkez Hakem Kurulu Tarafından yapılır. İtiraza konu olay İl Faaliyetlerinde meydana gelmiş ise Merkez Hakem Kurulu kararı kesindir. Federasyon Faaliyetlerinde meydana gelen olaylarda Merkez Hakem Kurulu kararının değerlendirilmesine göre son karar Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından verilir.

19.4.7.     Uluslararası oyun kuralları konusunda belirtilen hususlarla ilgili olarak yapılan itirazların sabit olması halinde ilgili Talimat hükümleri tatbik olunur. Ayrıca yapılan itirazın geçerli olması durumunda ilgili kişiler hakkında Disiplin Talimatı hükümleri uygulanır.

 

  1. CEZALAR

20.1.        Yarışmalarda, Talimatlara aykırı harekette bulunan sporcu, yönetici, hakem ve antrenörlere; Disiplin Talimatı ve Ceza Yönetmeliği hükümleri uygulanır.

20.2.        Resmi bir yarışma esnasında oyundan atılan sporcu ile saha dışı edilen antrenör ve yönetici, hakemin bu kararından sonra salon dahilinde sahayı göremeyen bir bölgeye gitmek veya tercihine bağlı olarak salon dışına çıkmak zorundadır. Bu karara uyulmaması halinde Başhakem yarışmayı durdurarak güvenlik güçlerinin bu kararı yerine getirmesini sağlar.

20.3.        Diskalifiye edilen sporcu, antrenör, yönetici veya herhangi bir Takım üyesi Federasyon Tertip Kurulu tarafından verilecek karara göre sonraki yarışmalarda görev alamaz.

20.3.1.     Önceden ilan edilen yarışma programına göre bir sonraki maç herhangi bir nedenle tehir edilmiş ise bu kişi tehir edilen karşılaşmada yer alma hakkını kaybeder ve eğer bir ceza verilmemişse tehir edilen maçtan sonraki maçta yer alabilir.

20.3.2.     Eğer bu kişi ceza vermeye yetkili kurul tarafından birden fazla yarışmadan men cezası almış ise tehir edilen yarışmada cezasını tamamlayacağı maçlardan sayılır. Bu kişi tehir edilen maçın oynanacağı tarih ne olursa olsun yarışmada yer alamaz.

20.3.3.     Turnuva şeklinde düzenlenen Federasyon faaliyetlerinde turnuva sonuna kadar diskalifiye edilenler ise, yarışmalarda başka bir görev alamazlar ve kendilerine herhangi bir ödeme yapılmaz. Gerekli görülmesi durumunda bu kişiler TMTF Disiplin Kurulu'na sevk edilir.

20.4.        Herhangi bir olayda Disiplin Kuruluna sevk edilenlerle ilgili bilgi kulübüne bildirilir.

20.5.        Antrenörler, kural gereği kırmızı kart ile saha dışına çıkarılmışlarsa, turnuvalar da dahil olmak üzere, bir sonraki yarışmada görev yapabilirler, ancak disiplin suçu sebebi ile saha dışına çıkarılmışsa verilen ceza kadar yarışmada görev yapamaz.

20.6.        3. Lig yarışmalarında takımlar kadrosunda 18 yaş altı en az bir sporcu bulundurmaları ve maçların en az yüzde 65’inde (22’de 14 maç) oynatma zorunluluğu olacaktır. Sezon sonunda bu zorunluluğa uymayan takımların tespit edilmesi halinde söz konusu takımlar ligden düşme ile cezalandırılacaktır.

20.7.        Türkiye Kupasına ve Liglere katılmayan takımlara aşağıda belirtilen cezalar uygulanır:

20.7.1.     Türkiye Kupasına katılmayı hak eden takımlar, mazeretleri nedeni ile Şampiyonaya katılmayacağını yarışma tarihinden 7 gün önce Federasyona yazılı olarak bildirmedikleri taktirde Federasyona 1.000 TL ceza öderler.

20.7.2.     Türkiye Liglerinde 4 yarışmaya katılmayarak Ligden düşen takımlar Federasyona 1.000 TL ceza öderler.

 

  1. 21. YARIŞMALARDA ÖDEMELER

21.1.        Küçükler, Yıldızlar, Gençler ve Türkiye Kupası Bölge Yarışmaları;

Yarışmalara katılan takımlara ödeme yapılmayacaktır.

21.2.        Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig ve 3. Lig; Lige katılan takımların 1 antrenörü ile 3 sporcusunun harcırah ve yol ücretleri (otobüs rayiç bedel ücreti) ödenir.

21.3.        En İyi’ler; Yarışmaya katılan sporculara ve her kulübün 1 antrenörüne harcırah ve yol ücretleri (otobüs rayiç bedel ücreti) ödenir. Erkek ve bayan sporcusu bulunan kulüplerin 2 antrenörüne ödeme yapılır.

21.4.        Milli Takım Ferdi Seçme Yarışmaları;

Yarışmalara katılanlara ödeme yapılmayacaktır.

21.4.1      Küçükler, Yıldızlar, Gençler Türkiye Şampiyonası ve Türkiye Kupası Ferdi Şampiyonaları;

- Tek Erkek ve Tek Bayanlarda ilk 16’ya giren sporculara,

- Karma, Çift Erkek, Çift Bayanlarda ilk 8’e giren sporculara, (Teklerde ödeme yapılmayan sporcular ve kulübünün tek bir antrenörüne)

- Erkek sporcusu; Teklerde ilk 16’ya giren, Çiftlerde ve ilk 8’e giren kulübün tek bir antrenörüne,

- Bayan sporcusu; Teklerde ilk 16’ya giren, Çiftlerde ilk 8’e giren kulübün tek bir antrenörüne, yol ve ikamet yevmiyesi Federasyonca ödenir.

21.3.2.     Küçükler, Yıldızlar, Gençler Türkiye Şampiyonası ve Türkiye Kupası Takım Yarışmalarında;

- İlk 16’ya giren takımların 3 sporcu ile 1 antrenörüne yol ve ikamet yevmiyesi, 17-32 arasında kalan takımların 3 sporcu ile 1 antrenörüne yol yevmiyesi Federasyonca ödenir.

- Federasyonca ödeme yapılmayan, Federasyon Yarışma Programında yer alan açık turnuvalara ve yarışmalara katılan sporcu ve antrenörlere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün bütçe imkanları müsait olduğu takdirde İl Müdürlüğünce ödeme yapılabilir.

21.4.        En az 2. Kademe Antrenörlük Belgesi olmayan antrenörlere harcırah verilmez.

21.5.        Tüm Federasyon müsabakalarında ilk 3 sporcuya kupa ve madalya verilir.

21.6.        Federasyon Yönetim Kurulu bütçe imkanlarına göre harcırahlarda düzenlemeye gidebilir.

 

  1. YARIŞMALARDA UYGULANACAK KURA ÇEKİM STATÜSÜ

22.1.        Küçükler, Yıldızlar, Gençler ve Türkiye Kupası Bölge Yarışmaları Kura Statüsü Eleme gruplarında takımların yerleştirilmesi:

- Baylar öncelikle Türkiye Şampiyonasındaki sıralamasına, daha sonra bölge maçlarındaki sıralamasına göre belirlenip yılan usulü dağıtılacak,

- Bölge maçlarında 6 takıma kadar tek grup halinde 6 takımdan fazla katılım halinde web sayfamızda örnekleri gösterilen eleme ve final şablonları kullanılacaktır. (Grup sayıları çift olması tercih edilir.)

- Aynı Kulübün A ve B takımları eleme gruplarında ve sıralama tablosunda aynı çeyrekte birbirleri ile karşılaşmayacak şekilde kura çekilecektir. (Türkiye Kupasında kulüpler A ve B yerine tek takımla katılacaklardır. Bay seçimi için bir önceki sezonun Türkiye Ligleri sıralaması baz alınacaktır.)

- Eleme gruplarında aynı ilin takımları kura sonucunda birbirleriyle karşılaşabilirler.

- Gruplardan ilk iki takım sıralama maçlarına katılacaktır.

Sıralama tablosunda grup 1.lerin yerleştirilmesi:

- A Grubun 1. tablonun en üstüne,

- B Grubun 1. tablonun en altına,

- C ve D Grubun 1.leri tablonun ilk yarısının en altına ve ikinci yarısının en üstüne kura ile,

- E, F, G, H Gruplarının 1.leri, fikstürdeki tek numaralı çeyreklerin en alt sıraları ile çift numaralı çeyreklerin en üst sıralarına kura ile yerleştirilecektir.

Sıralama tablosunda grup 2.lerin yerleştirilmesi:

- Tablonun ilk yarısına kura ile yerleşen grupların ikinci takımları, tablonun ikinci yarısına, tablonun ikinci yarısına kura ile yerleşen grupların ikinci takımları, tablonun birinci yarısına, kura ile yerleştirilecektir.

22.2.        Küçükler, Yıldızlar, Gençler Türkiye Şampiyonası Yarışmaları Kura Statüsü Eleme gruplarında takımların yerleştirilmesi:

- Eleme grupları 4’lü 8 gruptan oluşacaktır.

- Bir önceki sezonun sıralamasına göre İlk 16 bay yılan usulü yerleştirilecektir.

- Eleme gruplarında bayların yerleştirilmesi sonucu grupların ikinci sırasında boş yer kaldığı takdirde yeterli sayıda Tali Bay seçilecektir. (Bölge maçlarındaki dereceler dikkate alınarak kura ile sırasıyla tali baylık verilecek.) Katılan diğer takımlar kura ile yerleştirilecektir.

- Yarışmalara 32 takımdan az takım gelmesi halinde 1. gruptan itibaren eleme gurupları üçlü kalabilecektir.

- Aynı kulübün A ve B takımları eleme gruplarında ve sıralama tablosunda aynı çeyrekte birbirleri ile karşılaşmayacak şekilde kura çekilecektir.

- Eleme grupları maçlar sonucunda ilk iki takım 16’lı tabloda sıralama maçları yapmaya hak kazanacaktır.   

Sıralama tablosunda grup 1.lerin yerleştirilmesi:

- 1. Grubun 1. tablonun en üstüne (1. sıraya),

- 2. Grubun 1. tablonun en altına (16. sıraya),

- 3-4. Grubun 1.leri tablonun ilk yarısının en altına ve ikinci yarısının en üstüne kura ile (8 ve 9. sıralara),

- 5, 6, 7, 8. Grubun 1.leri, fikstürdeki tek numaralı çeyreklerin en alt sıraları ile çift numaralı çeyreklerin en üst sıralarına kura ile yerleştirilecektir. (5-6 grubun 1.leri 5 ve 12. sıralara, 7-8 grubun 1.leri 4 ve 13. sıralara)

Sıralama tablosunda grup 2.lerin yerleştirilmesi:

- Tablonun ilk yarısına kura ile yerleşen grupların ikinci takımları, tablonun ikinci yarısına, tablonun ikinci yarısına kura ile yerleşen grupların ikinci takımları, tablonun birinci yarısına, kura ile yerleştirilecektir.

- 16’lı tabloda yapılan maçlar sonucu 1-16 takım sıralaması çıkartılacaktır.

Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan takımların, yarışmalara katılamayacağını beyan etmeleri durumunda o gruptaki sıradaki diğer takıma Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı verilir.

- Ana tabloda yapılan maçlar sonucu 1-16 takım sıralaması çıkartılacaktır.

22.3.        Türkiye Kupası Yarışması Kura Statüsü, Eleme gruplarında takımların

yerleştirilmesi:

- Eleme grupları 4’lü 8 gruptan oluşacaktır.

- Bir önceki sezonun Türkiye Kupası sıralamasına göre İlk 16 takım yılan usulü

yerleştirilecektir.

- Eleme gruplarında bayların yerleştirilmesi sonucu grupların 2. sırasına yeterli

sayıda Tali Bay seçilecektir. (Tali Bay seçimindeki kıstaslar: Liglerin 1. yarı sıralaması baz alınacaktır.) Katılan diğer takımlar kura yerleştirilecektir.

- Yarışmalara 32 takımdan az takım katılması halinde 1. baydan başlamak üzere

eleme gurupları ikili kalabilecektir.

Sıralama tablosunda grup 1. lerin yerleştirilmesi:

- 1. Grubun 1. tablonun en üstüne (1. sıraya)

- 2. Grubun 1. tablonun en altına (16. sıraya)

- 3-4 Grubun 1.leri tablonun ilk yarısının en altına ve ikinci yarısının en üstüne kura ile ( 8-9. sıralara)

- 5, 6, 7, 8. Grubun 1.leri, fikstürdeki tek numaralı çeyreklerin en alt sıraları ile çift

numaralı çeyreklerin en üst sıralarına kura ile yerleştirilecektir. (5-6 grubun 1.leri

5 ve 12. sıraya, 7-8 grubun 1.leri 4 ve 13. sıraya)

 

 

Sıralama tablosunda grup 2.lerin yerleştirilmesi:

- Tablonun ilk yarısına kura ile yerleşen grupların ikinci takımları, tablonun ikinci

yarısına, tablonun ikinci yarısına kura ile yerleşen grupların ikinci takımları, tablonun birinci yarısına, kura ile yerleştirilecektir.

22.4.        Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası Ferdi Kura Statüsü

22.4.1      Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler, Türkiye şampiyonasında, bir önceki yılın Türkiye Şampiyonası, Milli Takım Ferdi Seçme Yarışmaları ve En İyiler müsabakalar sonucunda oluşan genel klasman sıralaması baz alınacaktır. (Tablo 1) Çift yarışmalarında genel klasmana, bir önceki yılın Türkiye Şampiyonası çiftler sonuçları ayrıca eklenecektir. Yarışmacılar Genel Klasman sonuçlarına göre yılan usulü şablondaki yerlere yerleştirilecektir. (Tablo 2)

22.4.2.     Aynı Kulübün oyuncuları takım maçlarında olduğu üzere, eleme gruplarında ve sıralama tablosunda ilk turda birbirleri ile karşılaşmayacak şekilde kura çekilecektir.

22.4.3.     Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler sıralama tablosunda 32’lerden sonra çift eleme sistemi uygulanacak, Büyükler Ferdi Türkiye Şampiyonasında ise tek eleme sistemi uygulanacak ve ilk 16 sıralama belirlenecektir.

22.4.4.     Büyükler Ferdi Şampiyonasında ise önce ETTU Ranking sıralaması daha sonra ise bir önceki yılın Türkiye Şampiyonası sıralaması baz alınacaktır. İlk 16 bay sırasıyla, 17. baylar ise kura ile sırasıyla, yılan usulü şablondaki yerlere yerleştirilecektir. (Tablo 2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUAN TABLOSU

                 

 

Türkiye               Şampiyonası

Milli Takım Ferdi Seçme Yarışmaları

En İyiler                                  Yarışmaları

 

Çiftler                                  Yarışmaları

 

Sıra

Puan

Sıra

Puan

Sıra

Puan

 

Sıra

Puan

 

1

32

1

32

1

32

 

1

32

 

2

31

2

31

2

31

 

2

31

 

3

30

3

30

3

30

 

3

30

 

4

29

4

29

4

29

 

4

29

 

5

28

5

28

5

28

 

5

28

 

6

27

6

27

6

27

 

6

27

 

7

26

7

26

7

26

 

7

26

 

8

25

8

25

8

25

 

8

25

 

9

24

9

24

9

24

 

9

24

 

10

23

10

23

10

23

 

10

23

 

11

22

11

22

11

22

 

11

22

 

12

21

12

21

12

21

 

12

21

 

13

20

13

20

13

20

 

13

20

 

14

19

14

19

14

19

 

14

19

 

15

18

15

18

15

18

 

15

18

 

16

17

16

17

16

17

 

16

17

 

17

16

17

16

17

16

 

17

16

 

18

15

18

15

18

15

 

18

15

 

19

14

19

14

19

14

 

19

14

 

20

13

20

13

20

13

 

20

13

 

21

12

21

12

21

12

 

21

12

 

22

11

22

11

22

11

 

22

11

 

23

10

23

10

23

10

 

23

10

 

24

9

24

9

24

9

 

24

9

 

25-32

8

25-32

8

25-32

8

 

25-32

8

 

33-64

4

33-64

4

33-64

4

 

33-64

4

 

                 

 

(Tablo 1)

 

 

 

 

 

ŞABLON

 

 

 

64

32

16

8

 

Y

S

B

Q

Y

S

B

Q

Y

S

B

Q

S

B

Q

S

B

Q

 

1

1

 

 

33

3

 

 

1

1

 

 

1

 

 

1

 

 

 

2

33

1

32

34

33

4

29

2

17

1

16

9

1

8

5

1

4

 

3

33

17

16

35

33

20

13

3

17

9

8

9

5

4

5

3

2

 

4

17

 

 

36

17

 

 

4

9

 

 

5

 

 

3

 

 

 

5

17

 

 

37

17

 

 

5

9

 

 

5

 

 

3

 

 

 

6

33

25

8

38

33

28

5

6

17

13

4

9

7

2

5

 

1

 

7

33

9

24

39

33

12

21

7

17

5

12

9

3

6

5

2

3

 

8

9

 

 

40

9

 

 

8

5

 

 

3

 

 

2

 

 

 

9

9

 

 

41

9

 

 

9

5

 

 

3

 

 

     

 

10

33

13

20

42

33

16

17

10

17

7

10

9

4

5

     

 

11

33

29

4

43

33

 

1

11

17

15

2

9

 

1

     

 

12

17

 

 

44

17

 

 

12

9

 

 

5

 

 

     

 

13

17

 

 

45

17

 

 

13

9

 

 

5

 

 

     

 

14

33

21

12

46

33

24

9

14

17

11

6

9

6

3

     

 

15

33

5

28

47

33

8

25

15

17

3

14

9

2

7

     

 

16

5

 

 

48

5

 

 

16

3

 

 

2

 

 

     

 

17

5

 

 

49

5

 

 

17

3

 

 

           

 

18

33

7

26

50

33

6

27

18

17

4

13

 

Y

Fikstür yerleri

19

33

23

10

51

33

22

11

19

17

12

5

 

S

Derece yerleri

20

17

 

 

52

17

 

 

20

9

 

 

 

B

Bay yerleri

21

17

 

 

53

17

 

 

21

9

 

 

 

Q

Ön Eleme yeri

22

33

31

2

54

33

14

19

22

17

 

1

           

 

23

33

15

18

55

33

8

9

23

17

8

9

           

 

24

9

 

 

56

9

 

 

24

5

 

 

           

 

25

9

 

 

57

9

 

 

25

5

 

 

           

 

26

33

11

22

58

33

10

23

26

17

6

11

           

 

27

33

27

6

59

33

26

7

27

17

14

3

           

 

28

17

 

 

60

17

 

 

28

9

 

 

           

 

29

17

 

 

61

17

 

 

29

9

 

 

           

 

30

33

19

14

62

33

18

15

30

17

10

7

           

 

31

33

3

30

63

33

2

31

31

17

2

15

           

 

32

3

 

 

64

2

 

 

32

2

 

 

           

 

 

 

(Tablo 2)

 

 

 

2018–2019 SEZONU İLLERİN YER ALDIKLARI BÖLGELER

             

Akdeniz

Doğu Ana.

Ege

İç Ana.

Güneydoğu

Karadeniz

Marmara

Bölgesi

Bölgesi

Bölgesi

Bölgesi

Ana. Bölgesi

Bölgesi

Bölgesi

ADANA

AĞRI

AFYON

AKSARAY

ADIYAMAN

AMASYA

BALIKESİR

ANTALYA

ARDAHAN

AYDIN

ANKARA

BATMAN

ARTVİN

BİLECİK

BURDUR

BİNGÖL

DENİZLİ

ÇANKIRI

DİYARBAKIR

BARTIN

BURSA

HATAY

BİTLİS

İZMİR

ESKİŞEHİR

GAZİANTEP

BAYBURT

ÇANAKKALE

ISPARTA

ELAZIĞ

KÜTAHYA

KARAMAN

MARDİN

BOLU

EDİRNE

İÇEL

ERZİNCAN

MANİSA

KAYSERİ

SİİRT

ÇORUM

İSTANBUL

KİLİS

ERZURUM

MUĞLA

KIRIKKALE

ŞANLIURFA

DÜZCE

KIRKLARELİ

K.MARAŞ

HAKKARİ

UŞAK

KIRŞEHİR

 

GİRESUN

KOCAELİ

OSMANİYE

IĞDIR

 

KONYA

 

GÜMÜŞHANE

SAKARYA

KKTC

KARS

 

NEVŞEHİR

 

KARABÜK

TEKİRDAĞ

 

MALATYA

 

NİĞDE

 

KASTAMONU

YALOVA

 

MUŞ

 

SİVAS

 

ORDU

 

 

ŞIRNAK

 

YOZGAT

 

RİZE

 
 

TUNCELİ

     

SAMSUN

 
 

VAN

     

SİNOP

 
         

TOKAT

 
         

TRABZON

 
         

ZONGULDAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018-2019

ALİ ABALI SEZONU

SÜPER LİG,

1. LİG, 2. LİG ve 3. LİG

TAKIMLARI

 

 

 

 

SÜPER LİG TAKIMLARI

 

 

 

 

 

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

BEŞİKTAŞ

 

 

İSTANBUL

2.

KOZA WOS SPOR 

 

 

İSTANBUL

3.

FENERBAHÇE

 

 

İSTANBUL

4.

İSTANBUL BBSK

 

 

İSTANBUL

5.

TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

ANKARA

6.

SARKUYSAN

 

 

KOCAELİ

7.

GAZİOSMANPAŞA BLD. GSK

 

 

İSTANBUL

8.

DİVAPAN SPOR

 

 

DÜZCE

9.

BEYLİKDÜZÜ MTİ

 

 

İSTANBUL

10.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

YALOVA

11.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 

 

ADANA

12.

TENİS ESKRİM DAĞCILIK

 

 

İSTANBUL

13.

GİRNE AMERİKAN ÜNİV.

 

 

KKTC

14.

ALTINORDU

 

 

İZMİR

15.

ANTALYA B. ŞEHİR BLD. ASAT GSK

 

 

ANTALYA

16.

MALATYA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

MALATYA

 

 

 

 

 

 

KADIN TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BURSA

2.

FENERBAHÇE

 

 

İSTANBUL

3.

TİGEMSPOR

 

 

ANKARA

4.

KOCASİNAN BLD. SPOR

 

 

KAYSERİ

5.

ÇORUM GENÇLİK SPOR

 

 

ÇORUM

6.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

YALOVA

7.

PENDİK BLD. SPOR

 

 

İSTANBUL

8.

BURSASPOR

 

 

BURSA

9.

İSTANBUL BBSK

 

 

İSTANBUL

10.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 

 

ADANA

11.

BU PİLİÇ SPOR

 

 

BALIKESİR

12.

TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

ANKARA

13.

ANTALYA SPOR

 

 

ANTALYA

14.

1955 BATMAN SPOR

 

 

BATMAN

15.

TRABZONSPOR

 

 

TRABZON

16.

MASA TENİSİ İHTİSAS

 

 

ELAZIĞ

           

 

 

1. LİG TAKIMLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

ŞAHİNBEY BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

GAZİANTEP

 

2.

MASA TENİSİ İHTİSAS

 

 

ADANA

 

3.

ANTALYASPOR

 

 

ANTALYA

 

4.

BEDENSEL ENGELLİLER MTD

 

 

İSTANBUL

 

5.

VETERAN MTD

 

 

İSTANBUL

 

6.

KONYA BARO SPOR

 

 

KONYA

 

7.

BEYOĞLUSPOR

 

 

İSTANBUL

 

8.

ALTAY

 

 

İZMİR

 

9.

FENERBAHÇE VMTD

 

 

İSTANBUL

 

10.

SPOR İHTİSAS GSK

 

 

ÇORUM

 

11.

KOCASİNAN BLD. SPOR

 

 

KAYSERİ

 

12.

İSTANBUL BBSK (B)

 

 

İSTANBUL

 

13.

BU PİLİÇ SPOR

 

 

BALIKESİR

 

14.

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

 

 

ANKARA

 

15.

MUĞLASPOR

 

 

MUĞLA

 

16.

İSKENDERUN VMT

 

 

HATAY

 

 

 

 

KADIN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR

 

 

KOCAELİ

 

2.

B. ŞEHİR BLD. ANKARA SPOR

 

 

ANKARA

 

3.

İSTANBUL VMT

 

 

İSTANBUL

 

4.

HDI SİGORTA ARMA SPOR

 

 

İSTANBUL

 

5.

MASA TENİSİ İHTİSAS

 

 

ADANA

 

6.

İSTANBUL BBSK (B)

 

 

İSTANBUL

 

7.

BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ

 

 

BATMAN

 

8.

VETERAN MTD

 

 

İSTANBUL

 

9.

ZONGULDAK ÖZEL İDARE YOLSPOR

 

 

ZONGULDAK

 

10.

MALATYA B. ŞEHİR BLD. SPOR

MALATYA

 

MALATYA

11.

ELZ. GENÇLİK SPOR

 

 

ELAZIĞ

 

12.

KOCASİNAN BLD. SPOR (B)

 

 

KAYSERİ

 

13.

İSTANBUL DSİ SPOR

 

 

İSTANBUL

 

14.

POYRAZ GENÇLİK SPOR

 

 

TRABZON

 

15.

MKE ANKARAGÜCÜ

 

 

ANKARA

 

16.

FATİH SPOR

 

 

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

 

 

2. LİG TAKIMLARI

 

 

 

 

 

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

YILDIRIM SPOR

 

 

İSTANBUL

 

2.

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR

 

 

ANKARA

 

3.

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BURSA

 

4.

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR

 

 

KOCAELİ

 

5.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (B)

 

 

YALOVA

 

6.

FMV IŞIKSPOR

 

 

İSTANBUL

 

7.

ETİMESGUT BLD. GELİŞİM SPOR

 

 

ANKARA

 

8.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK

 

 

İZMİR

 

19.

GENÇLİK SPOR

 

 

BİTLİS

 

10.

VETERAN MTD (B)

 

 

İSTANBUL

 

11.

İSTANBUL VMT

 

 

İSTANBUL

 

12.

LEFKE AVRUPA ÜNİV.

 

 

KKTC

 

13.

AKKA OKULLARI

 

 

MANİSA

 

14.

BALIKESİR B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BALIKESİR

 

15.

ÇORUM BLD. GSK

 

 

ÇORUM

 

16. 

ZONGULDAK ÖZEL İDARE YOLSPOR

 

 

ZONGULDAK

 

 

 

 

 

 

 

 

KADIN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

ETİMESGUT BLD. GELİŞİM SPOR

 

 

ANKARA

 

2.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (A)

 

 

İZMİR

 

3.

MODA SPOR

 

 

İSTANBUL

 

4.

TAN HALK OYUNLARI GSK

 

 

DENİZLİ

 

5.

REAL MARDİN

 

 

MARDİN

 

6.

SERAMİK SPOR

 

 

KÜTAHYA

 

7.

MASA DER

 

 

ANKARA

 

8.

YENİMAHALLE BLD. SPOR

 

 

ANKARA

 

9.

BALIKESİR B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BALIKESİR

 

10.

AKKA OKULLARI

 

 

MANİSA

 

11.

TURHAL YENİ BLD. SPOR

 

 

TOKAT

 

12.

SPOR İHTİSAS

 

 

ÇORUM

 

13.

KIRŞEHİR BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

KIRŞEHİR

 

14.

FENERBAHÇE VMTD

 

 

İSTANBUL

 

15.

İSTANBUL VMT (B)

 

 

İSTANBUL

 

16.

TRABZON İMKB KTML SPOR

 

 

TRABZON

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

3. LİG TAKIMLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

GENÇLİK SPOR

 

 

GİRESUN

 

2.

HAYDAR SPOR

 

 

İSTANBUL

 

3.

ISPARTES GSK

 

 

ISPARTA

 

4.

REAL MARDİN

 

 

MARDİN

 

5.

ATAKUM BLD. SPOR

 

 

SAMSUN

 

6.

TOKAT BLD. PLEVNE SPOR

 

 

TOKAT

 

7.

TRABZON SPOR

 

 

TRABZON

 

8.

MALATYA B. ŞEHİR BLD.SPOR (B)

 

 

MALATYA

 

9.

KUBUŞ BOYLERSAN MTİ

 

 

KIRIKKALE

 

10.

ÖZEL SPORCULAR

 

 

ANKARA

 

11.

ANKA SPOR DERNEĞİ

 

 

KKTC

 

12.

İSTANBUL DSİ SPOR

 

 

İSTANBUL

 

13.

HAZER SPOR

 

 

ANKARA

 

14.

ESKİŞEHİR ASP

 

 

ESKİŞEHİR

 

15.

ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

ERZURUM

 

16.

SAMSUN MAARİF KOLEJİ VE AND. LİS. MEZ. MTK

 

 

SAMSUN

 

 

 

 

 

 

 

 

KADIN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

MUĞLA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

MUĞLA

 

2.

BÜYÜK KOLEJ

 

 

ANKARA

 

3.

ŞAHİNBEY BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

GAZİANTEP

 

4.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (B)

 

 

İZMİR

 

5.

ZONGULDAK ÖZEL İDARE YOLSPOR (B)

 

 

ZONGULDAK

 

6.

ÖZ VAN GENÇLİK SPOR

VAN

 

VAN

7.

GENÇLİK SPOR

 

 

SİVAS

 

8.

AKHİSAR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

 

 

MANİSA

 

9.

ÖZEL SPORCULAR

 

 

ANKARA

 

10.

ÇORUM BLD. GSK

 

 

ÇORUM

 

11.

HATAY ASP

 

 

HATAY

 

12.

İSKENDERUN VMT

 

 

HATAY

 

13.

ISPARTES GSK

 

 

ISPARTA

 

14.

KKTC KÜLTÜR VE DAYANIŞMA

 

 

KKTC

 

15.

YENİHAYAT PARALİMPİK SPOR

 

 

SAKARYA

 

16.

ŞEHİT HAKAN KABİL

 

 

ANKARA

 

 

 

 

 

 

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017-2018

SEZONU

YARIŞMA

SONUÇLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPOR TOTO SÜPER LİG SIRALAMASI

 

 

 

 

 

 

 ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

BEŞİKTAŞ

 

 

İSTANBUL

2.

KOZA WOS TENİS SPOR 

 

 

İSTANBUL

3.

FENERBAHÇE

 

 

İSTANBUL

4.

İSTANBUL BBSK

 

 

İSTANBUL

5.

TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

ANKARA

6.

SARKUYSAN

 

 

KOCAELİ

7.

GAZİOSMANPAŞA BLD. GSK

 

 

İSTANBUL

8.

DİVAPAN SPOR

 

 

DÜZCE

9.

EXPOTİM SPOR

 

 

İSTANBUL

10.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

YALOVA

11.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 

 

ADANA

12.

TENİS ESKRİM DAĞCILIK

 

 

İSTANBUL

13.

GİRNE AMERİKAN ÜNİV.

 

 

KKTC

14.

ŞAHİNBEY BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

GAZİANTEP

15.

BURSASPOR

 

 

BURSA

16.

MASA TENİSİ İHTİSAS

 

 

ADANA

 

 

 

 

 

 

 KADIN TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BURSA

2.

FENERBAHÇE

 

 

İSTANBUL

3.

TİGEMSPOR

 

 

ANKARA

4.

KOCASİNAN BLD. SPOR

 

 

KAYSERİ

5.

ÇORUM GENÇLİK SPOR

 

 

ÇORUM

6.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

YALOVA

7.

PENDİK BLD. SPOR

 

 

İSTANBUL

8.

BURSASPOR

 

 

BURSA

9.

İSTANBUL BBSK

 

 

İSTANBUL

10.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 

 

ADANA

11.

BU PİLİÇ SPOR

 

 

BALIKESİR

12.

TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

ANKARA

13.

ANTALYA SPOR

 

 

ANTALYA

14.

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR

 

 

KOCAELİ

15.

B. ŞEHİR BLD. ANKARA SPOR

 

 

ANKARA

16.

İSTANBUL VMT

 

 

İSTANBUL

           

 

 

1. LİG SIRALAMASI

 

 

 

 

 

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

ALTINORDU

 

 

İZMİR

 

2.

B. ŞEHİR BLD. ASAT GSK

 

 

ANTALYA

 

3.

MALATYA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

MALATYA

 

4.

ANTALYASPOR

 

 

ANTALYA

 

5.

BEDENSEL ENGELLİLER MTD

 

 

İSTANBUL

 

6.

VETERAN MTD

 

 

İSTANBUL

 

7.

KONYA BAROSU SPOR

 

 

KONYA

 

8.

BEYOĞLUSPOR

 

 

İSTANBUL

 

9.

ALTAY

 

 

İZMİR

 

10.

FENERBAHÇE VMTD

 

 

İSTANBUL

 

11.

SPOR İHTİSAS GSK

 

 

ÇORUM

 

12.

KOCASİNAN BLD. SPOR

 

 

KAYSERİ

 

13.

İSTANBUL BBSK (B)

 

 

İSTANBUL

 

14.

YILDIRIM SPOR

 

 

İSTANBUL

 

15.

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR

 

 

ANKARA

 

16.

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BURSA

 

 

 

 

 

 

 

 

KADIN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

1955 BATMAN SPOR

 

 

BATMAN

 

2.

TRABZONSPOR

 

 

TRABZON

 

3.

HDI SİGORTA ARMA SPOR

 

 

İSTANBUL

 

4.

ÇUKUROVA ÜNİV. (B)

 

 

ADANA

 

5.

İSTANBUL BBSK (B)

 

 

İSTANBUL

 

6.

HKR. GENÇLİK SPOR

 

 

HAKKARİ

 

7.

BTM. GENÇLİK SPOR

 

 

BATMAN

 

8.

VETERAN MTD

 

 

İSTANBUL

 

9.

ÖZEL İDARE YOLSPOR

 

 

ZONGULDAK

 

10.

MASA TENİSİ İHTİSAS

 

 

ELAZIĞ

 

11.

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR (B)

 

 

ANKARA

 

12.

MALATYA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

MALATYA

 

13.

ELZ. GENÇLİK SPOR

 

 

ELAZIĞ

 

14.

ETİMESGUT BLD. SPOR

 

 

ANKARA

 

15.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK

 

 

İZMİR

 

16.

MODA SPOR

 

 

İSTANBUL

 

             

 

 

2. LİG SIRALAMASI

 

 

 

 

 

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

BU PİLİÇ SPOR

 

 

BALIKESİR

 

2.

KON-TEK SPOR

 

 

İZMİR

 

3.

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

 

 

ANKARA

 

4.

MUĞLA SPOR

 

 

MUĞLA

 

5.

MALATYA YEŞİLYURT BLD. SPOR

 

 

MALATYA

 

6.

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR

 

 

KOCAELİ

 

7.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (B)

 

 

YALOVA

 

8.

FMV IŞIKSPOR

 

 

İSTANBUL

 

9.

ETİMESGUT BLD. SPOR

 

 

ANKARA

 

10.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

İZMİR

 

11.

GENÇLİK SPOR

 

 

BİTLİS

 

12.

VETERAN MTD (B)

 

 

İSTANBUL

 

13.

İSTANBUL VMT

 

 

İSTANBUL

 

14.

GENÇLİK SPOR

 

 

GİRESUN

 

15.

HAYDAR SPOR

 

 

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADIN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

KOCASİNAN BLD. SPOR (B)

 

 

KAYSERİ

 

2.

DSİ SPOR

 

 

İSTANBUL

 

3.

KON-TEK SPOR

 

 

İZMİR

 

4.

POYRAZ GENÇLİK SPOR

 

 

TRABZON

 

5.

MKE ANKARAGÜCÜ

 

 

ANKARA

 

6.

FATİH SPOR

 

 

İSTANBUL

 

7.

TAN HALK OYUNLARI GSK

 

 

DENİZLİ

 

8.

MARGENÇ SPOR

 

 

MARDİN

 

9.

SERAMİK SPOR

 

 

KÜTAHYA

 

10.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. SPOR (B)

 

 

İZMİR

 

11.

MASA DER (B)

 

 

ANKARA

 

12.

YENİMAHALLE BLD. SPOR

 

 

ANKARA

 

13.

SALİHLİ BELEDİYESPOR

 

 

MANİSA

 

14.

MUĞLA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

MUĞLA

 

15.

BÜYÜK KOLEJ

 

 

ANKARA

 

16.

ŞAHİNBEY BELEDİYE GSK

 

 

GAZİANTEP

 

             

 

 

3. LİG SIRALAMASI

 

 

 

 

 

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

LEFKE AVRUPA ÜNİV.

 

 

KKTC

 

2.

AKKA OKULLARI

 

 

MANİSA

 

3.

ZONGULDAK ÖZEL İDARE YOLSPOR

 

 

ZONGULDAK

 

4.

BALIKESİR B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BALIKESİR

 

5.

ÇORUM BELEDİYESİ GSK

 

 

ÇORUM

 

6.

ISPARTES GSK

 

 

ISPARTA

 

7.

MARGENÇ SPOR

 

 

MARDİN

 

8.

ATAKUM BLD. SPOR

 

 

SAMSUN

 

9.

TOKAT BLD. PLEVNE SPOR

 

 

TOKAT

 

10.

TRABZON SPOR

 

 

TRABZON

 

11.

MALATYA B. ŞEHİR BLD.SPOR (B)

 

 

MALATYA

 

12.

LİN UN MTİ

 

 

KIRIKKALE

 

13.

DENİZLİ SPOR

 

 

DENİZLİ

 

14.

İKEM KOLEJ SPOR

 

 

HATAY

 

15.

ÖZEL SPORCULAR

 

 

ANKARA

 

 

 

 

 

 

 

 

KADIN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

BALIKESİR B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BALIKESİR

 

2.

AKKA OKULLARI

 

 

MANİSA

 

3.

TURHAL YENİ BLD. SPOR

 

 

TOKAT

 

4.

SPOR İHTİSAS

 

 

ÇORUM

 

5.

TRABZON İMKB KTML SPOR

 

 

TRABZON

 

6.

KIRŞEHİR BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

KIRŞEHİR

 

7.

FENERBAHÇE VMTD

 

 

İSTANBUL

 

8.

İSTANBUL VMT (B)

 

 

İSTANBUL

 

9.

ZONGULDAK ÖZEL İDARE YOLSPOR (B)

ZONGULDAK

 

10.

ÖZ VAN GENÇLİK SPOR

 

 

VAN

 

11.

GENÇLİK SPOR

 

 

SİVAS

 

12.

AKHİSAR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

 

 

MANİSA

 

13.

ÇALIK YEŞİLIRMAK EDAŞ

 

 

AMASYA

 

14.

ÖZEL SPORCULAR

 

 

ANKARA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

TERFİ YARIŞMALARI

13-16 Temmuz 2018 KASTAMONU

 

 

 

 

 

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

ANKA SPOR DERNEĞİ

 

 

KKTC

 

2.

İSTANBUL DSİ SPOR

 

 

İSTANBUL

 

3.

HAZER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

 

 

ANKARA

 

4.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR

ESKİŞEHİR

 

5.

ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

ERZURUM

 

6.

SAMSUN MAARİF KOLEJİ VE ANADOLU LİSESİ MEZUNLARI MTK

SAMSUN

 

7.

KONYA SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

KONYA

 

8.

ÇERKEZKÖY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

TEKİRDAĞ

 

9.

MUĞLA TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

MUĞLA

 

10.

NİZİP HOKEY TEKKESİ SPOR KULÜBÜ

GAZİANTEP

 

11.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

SAKARYA

 

12.

HATAY AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KUKULÜBÜ

 

 

HATAY

 

13.

BAYBURT GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR

BAYBURT

 

14.

YENİHAYAT PARALİMPİK SPOR

 

 

SAKARYA

 

16.

KARAMAN GENÇLİK SPOR

 

 

KARAMAN

 

16.

MODASPOR

 

 

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

 

 

KADIN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

ÇORUM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

ÇORUM

 

2.

HATAY AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ

HATAY

 

3.

İSKENDERUN VETERAN MASA TENİSCİLERİ SPOR KULÜBÜ

HATAY

 

4.

ISPARTES GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

ISPARTA

 

5.

KKTC KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

KKTC

 

6.

YENİHAYAT PARALİMPİK SPOR

SAKARYA

 

7.

ŞEHİT HAKAN KABİL ORTA OKULU SPOR KULÜBÜ

ANKARA

 

8.

ELAZIĞ GENNÇLİK SPOR (B)

 

 

ELAZIĞ

 

9.

MUĞLA TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

MUĞLA

 

10.

KASTAMONU GENÇLİK SPOR

 

 

KASTAMONU

 

11.

MASADER (B)

 

 

ANKARA

 

12.

BARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 

 

BARTIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

MİNİKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

24-26 Kasım 2017 ÇORUM

 

TEK ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Mustafa NEBHAN

HATAY ASP SPOR

HATAY

2.

Arda KEKİLLİOĞLU

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

3.

Efe HARAÇ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

4.

Efe SABUR

B.B. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

5.

İsmail Eren ALICI

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

6.

Tolga Kaan EĞİLMEZ

EROKSPOR

İSTANBUL

7.

Muhammet Fatih CANDAN

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

8.

Efe Berk YILDIRIM

ISPARTES

ISPARTA

9.

Muhammed Can BİLGE

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

10.

Tunahan ÇAYCI

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

11.

Utku ÇEVİK

B.B. ANKARA SPOR

ANKARA

12.

Evliya ÖZDEMİR

ÖZ VANGENÇLİK

VAN

13.

Egemen Suat DOKUR

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

14.

Orçun Enes TOK

HATAY ASP SPOR

HATAY

15.

Muhammed Ali ATAKUL

İSTANBUL BBSK 

İSTANBUL

16.

Berat YILDIZ

B.B. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

17.

Efe BALTA

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

18.

Göktuğ CANPOLAT

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

19.

Eray AKKAYA

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

20.

Abdurrahman GÜRBÜZ

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

21.

Caner KÖSE

İSTANBUL BBSK 

İSTANBUL

22.

Berk ÖZTOPRAK

İSTANBUL BBSK 

İSTANBUL

23.

Ercan Eren ZER

ŞAHİNBEY BLD. SPOR

GAZİANTEP

24.

Mehmet Can KARAKUŞ

EROKSPOR

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MİNİKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

24-26 Kasım 2017 ÇORUM

 

TEK BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Ezel ARSLAN

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

2.

Ekin BURAK

B.B. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

3.

Büşra DEMİR

ŞEHİT HAKAN KABİL SPOR

ANKARA

4.

Asude Tuğba ŞİMŞEK

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

5.

Şevval ACAR

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

6.

Zehra Betül KARGA

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

7.

Lara YENİ

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

8.

Aybüke Banu ŞİMŞEK

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

9.

Ecrin Tanem ÇINAL

DSİ BENT SPOR

ESKİŞEHİR

10.

İlayda BOZKURT

ŞAHİNBEY BLD. SPOR

GAZİANTEP

11.

Hazal AKPINAR

BELEDİYE GENÇLİK SPOR

YALOVA

12.

Selcan Duru YÜCEL

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

13.

Elifnaz DİNÇER

TARAKER SPOR

KIRKLARELİ

14.

Nisa Sıla ERKILIÇ

GENÇLİKSOR

GAZİANTEP

15.

Duru ÇİĞDEM

GENÇLİK VE SPOR

AMASYA

16.

Tuğçe ALKOÇ

GENÇLİK VE SPOR

AMASYA

17.

Dicle ERDOĞAN

ASP SPOR

BATMAN

18.

Yağmur AKKUŞ

GENÇLİKSPOR

GİRESUN

19.

Melisa KAŞGA

GENÇLİK VE SPOR

AMASYA

20.

İrem ÇELİKEL

BAYRAKLI BLD.

İZMİR

21.

Zeynep Sara YILDIRIM

B.B. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

22.

Hatice Kübra KENTER

KIRKLARELİ GENÇLİK SPOR

KIRKLARELİ

23.

Fatma Nur GENÇ

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

24.

Asya ÜNALAN

ANTALYA B.B. ASAT GSK

ANTALYA

 

 

MİNİKLER (U11) EN İYİ'LER 1. ETAP YARIŞMALARI  

22-23 Ocak 2018 ANKARA

 

ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

 

1.

Mustafa NEBHAN

HATAY ASP SPOR

HATAY

 

2.

Muhammed Can BİLGE

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

 

3.

Muhammet Fatih CANDAN

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

 

4.

Arda KEKİLLİOĞLU

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

 

5.

Efe HARAÇ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

6.

Efe SABUR

B.B. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

 

7.

Muhammed Ali ATAKUL

İSTANBUL BBSK 

İSTANBUL

 

8.

İsmail Eren ALICI

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

 

9.

Tunahan ÇAYCI

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

 

10.

Tolga Kaan EĞİLMEZ

EROKSPOR

İSTANBUL

 

11.

Utku ÇEVİK

B.B ANKARA SPOR

ANKARA

 

12.

Orçun Enes TOK

HATAY ASP SPOR

HATAY

 

13.

Efe Berk YILDIRIM

ISPARTES

ISPARTA

 

14.

Evliya ÖZDEMİR

ÖZ VANGENÇLİK

VAN

 

15.

Egemen Suat DOKUR

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

 

16.

Berat YILDIZ

B.B. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

 

 

 

 

 

 

 

 

BAYANLAR

 

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

 

1.

Ezel ARSLAN

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

 

2.

Büşra DEMİR

ŞEHİT HAKAN KABİL SPOR

ANKARA

 

3.

Ekin BURAK

B.B. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

 

4.

Şevval ACAR

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

 

5.

Aybüke Banu ŞİMŞEK

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

 

6.

Zehra Betül KARGA

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

 

7.

Hazal AKPINAR

BELEDİYE GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

8.

Asude Tuğba ŞİMŞEK

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

 

9.

Ecrin Tanem ÇINAL

DSİ BENT SPOR

ESKİŞEHİR

 

10.

Lara YENİ

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

 

11.

Selcan Duru YÜCEL

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

 

12.

Tuğçe ALKOÇ

GENÇLİK VE SPOR

AMASYA

 

13.

Nisa Sıla ERKILIÇ

GENÇLİKSOR

GAZİANTEP

 

14.

İlayda BOZKURT

ŞAHİNBEY BLD. SPOR

GAZİANTEP

 

15.

Duru ÇİĞDEM

GENÇLİK VE SPOR

AMASYA

 

16.

Elifnaz DİNÇER

TARAKER SPOR

KIRKLARELİ

 

                 

 

 

MİNİKLER (U11) EN İYİ'LER 2. ETAP YARIŞMALARI

03-04 Mart 2018 ANKARA

 

ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Arda KEKİLLİOĞLU

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

2.

Mustafa NEBHAN

HATAY ASP SPOR

HATAY

3.

Muhammed Can BİLGE

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

4.

Muhammet Fatih CANDAN

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

5.

Efe HARAÇ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

6.

Tolga Kaan EĞİLMEZ

EROKSPOR

İSTANBUL

7.

Efe SABUR

B.B. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

8.

İsmail Eren ALICI

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

 

 

 

 

 

 

BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Ezel ARSLAN

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

2.

Şevval ACAR

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

3.

Büşra DEMİR

ŞEHİT HAKAN KABİL SPOR

ANKARA

4.

Ekin BURAK

B.B. KAĞITSPOR

KOCAELİ

5.

Aybüke Banu ŞİMŞEK

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

6.

Lara YENİ

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

7.

Asude Tuğba ŞİMŞEK

ÇORUM BELEDİYE GSK

ÇORUM

8.

Zehra Betül KARGA

ÇALIK YEDAŞ SPOR

AMASYA

 

 

KÜÇÜK TAKIMLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

13-15 Nisan 2018 İSTANBUL

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

ÇORUM BLD. GSK (A)

 

 

ÇORUM

 

2.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (A)

 

 

YALOVA

 

3.

ÇORUM BLD. GSK (B)

 

 

ÇORUM

 

4.

KASIMPAŞA EROK SPOR

 

 

İSTANBUL

 

5.

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ GSK

 

 

GAZİANTEP

 

6.

ISPARTES (A)

 

 

ISPARTA

 

7.

ZONGULDAK ÖZEL İDARE YOL SPOR

 

 

ZONGULDAK

 

8.

ÇUKUROVA ÜNİV. (A)

 

 

ADANA

 

9.

İSTANBUL BBSK (A)

 

 

İSTANBUL

 

10.

HATAY ASP SPOR

 

 

HATAY

 

11.

SPOR İHTİSAS GSK (A)

 

 

ÇORUM

 

12.

B. ŞEHİR BLD. ASAT GSK

 

 

ANTALYA

 

13.

BEŞİKTAŞ

 

 

İSTANBUL

 

14.

ISPARTES (B)

 

 

ISPARTA

 

15.

İZMİR B. ŞEHİR BELEDİYESİ GSK

 

 

İZMİR

 

16.

ÇALIK YEDAŞ (A)

 

 

AMASYA

 

17.

ÇANKAYA ÜNİV.

 

 

ANKARA

 

17.

ÇUKUROVA UNİV. (B)

 

 

ADANA

 

17.

DSİ BENT SPOR

 

 

ESKİŞEHİR

 

17.

ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

ERZURUM

 

17.

IŞIK SPOR

 

 

İSTANBUL

 

17.

İKEM KOLEJİ

 

 

HATAY

 

17.

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR (A)

KOCAELİ

 

17.

KOCASİNAN BLD. SPOR (A)

 

 

KAYSERİ

 

17.

MASADER

 

 

ANKARA

 

17.

MAVİ EGE

 

 

İZMİR

 

17.

MUĞLA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

MUĞLA

 

17.

MUĞLA TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

MUĞLA

 

17.

SPOR İHTİSAS GSK (B)

 

 

ÇORUM

 

17.

TRAKYA ERGENE GENÇLİK (A)

 

 

KIRKLARELİ

 

17.

TUZLA BELEDİYE SPOR

 

 

İSTANBUL

 

17.

VMTD

 

 

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

 

BAYAN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

İSTANBUL BBSK (A)

 

 

İSTANBUL

 

2.

GENÇLİK SPOR

 

 

ÇORUM

 

3.

1955 BATMAN BLD. SPOR

 

 

BATMAN

 

4.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

YALOVA

 

5.

ŞAHİNBEY BLD. GSK

 

 

GAZİANTEP

 

6.

ÇUKUROVA ÜNİV. (A)

 

 

ADANA

 

7.

BURSASPOR (A)

 

 

BURSA

 

8.

ÇALIK YEDAŞ (A)

 

 

AMASYA

 

9.

B.B. ANKARASPOR

 

 

ANKARA

 

10.

HATAY ASP SPOR

 

 

HATAY

 

11.

ŞEHİT HAKAN KABİL

 

 

ANKARA

 

12.

GENÇLİK SPOR

 

 

KIRKLARELİ

 

13.

BURSASPOR (B)

 

 

BURSA

 

14.

ÇORUM BLD. GSK

 

 

ÇORUM

 

15.

İSTANBUL BBSK (B)

 

 

İSTANBUL

 

16.

ZONGULDAK ÖZEL İDARE YOL SPOR

 

 

ZONGULDAK

 

17.

ANTALYASPOR

 

 

ANTALYA

 

17.

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BURSA

 

17.

ÇALIK YEDAŞ (B)

 

 

AMASYA

 

17.

ÇUKUROVA UNİV. (B)

 

 

ADANA

 

17.

FENERBAHÇE

 

 

İSTANBUL

 

17.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (A)

 

 

İZMİR

 

17.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (B)

 

 

İZMİR

 

17.

KARİYER SPOR

 

 

ANKARA

 

17.

KASIMPAŞA EROK SPOR

 

 

İSTANBUL

 

17.

KKTC

 

 

KKTC

 

17.

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR (A)

KOCAELİ

 

17.

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR (B)

KOCAELİ

 

17.

MKE ANKARAGÜCÜ

 

 

ANKARA

 

17.

MUĞLA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

MUĞLA

 

17.

MUĞLA TÜRK TELEKOM SPOR

 

 

MUĞLA

 

17.

PENDİK BLD. SPOR

 

 

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

KÜÇÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

20-22 Ekim 2017 KAYSERİ

 

TEK ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Hakan IŞIK

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

2.

Uğurcan DURSUN

ÇORUM BLD. GSK (A)

ÇORUM

3.

Emir Baha SÖNMEZ

YALOVA BELEDİYE GENÇLİK SPOR (A)

YALOVA

4.

Muhammed TAŞAN

İSTANBUL BBSK (A)

İSTANBUL

5.

Umut Baha DURSUN

ÇORUM BLD. GSK (A)

ÇORUM

6.

Efe HACIOĞLU

YALOVA BELEDİYE GENÇLİK SPOR (A)

YALOVA

7.

Ali Kemal KANIK

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

8.

Gürkan İLHAN

ISPARTES

ISPARTA

9.

YiğitFurkan ŞİMŞEK

ÇORUM BLD. GSK (A)

ÇORUM

10.

Efe GEZGİN

ETİMESGUT BLD.

ANKARA

11.

Muhammed Emir YILMAZ

ANKARA MASA TENİSİ SPOR

ANKARA

12.

Mustafa UÇAR

ISPARTES

ISPARTA

13.

Mustafa NEBHAN

HATAY ASP SPOR

HATAY

14.

Halil İbrahim ZER

ŞAHİNBEY BLD. SPOR (A)

GAZİANTEP

15.

Bünyamin Talha YAVUZ

MAVİ EGE

İZMİR

16.

Tunçalp DEMİRÖZ

ÇANKAYA ÜNV.

ANKARA

17.

Taha Mert KILIÇOĞLU

ŞAHİNBEY BLD. SPOR (B)

GAZİANTEP

18.

Muhammed AKALIN

TRAKYA ERGENE GENÇLİK

KIRKLARELİ

19.

Deniz KAYA

MAVİ EGE

İZMİR

20.

Ahmet Talha KELEŞ

ÇALIK YEDAŞ (A)

AMSASYA

21.

Efe HARAÇ

YALOVA BELEDİYE GENÇLİK SPOR (A)

YALOVA

22.

Polat YÜCE

BURSA VMT

BURSA

23.

İsmail Eren ATICI

ÇORUM BLD. GSK (B)

ÇORUM

24.

Emre ÖZTÜRK

ANTALYA B.B. ASAT GSK

ANTALYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

KÜÇÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

20-22 Ekim 2017 KAYSERİ

 

TEK BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Hacer KAPLAN

1955 BATMAN BLD.SPOR

BATMAN

2.

Feyza DEMİR

İSTANBUL BBSK (A)

İSTANBUL

3.

Yağmur YEŞİL

GENÇLİK SPOR (A)

ÇORUM

4.

Nisanur BOZKURT

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ

GAZİANTEP

5.

Bengisu KONUK

BURSA B. ŞEHİR BELEDİYE SPOR (A)

BURSA

6.

Nihat NEBHAN

HATAY ASP SPOR

HATAY

7.

Betül Işıl EMRE

ÖZEL İDARE YOL SPOR (A)

ZONGULDAK

8.

Dilan GÜNDÜZ

1955 BATMAN BLD.SPOR

BATMAN

9.

Ayşima GÜN

B.B. ANKARASPOR (A)

ANKARA

10.

Ayten ULUTAŞ

B.B. ANKARASPOR (A)

ANKARA

11.

Büşra DEMİR

ŞEHİT HAKAN KABİL

ANKARA

12.

Ada HEYECAN

İSTANBUL BBSK (A)

İSTANBUL

13.

Sahranur YILMAZ

GENÇLİK SPOR (A)

ÇORUM

14.

Cemre Ceyda ERCAN

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (B)

YALOVA

15.

Yaren KURT

BURSASPOR

BURSA

16.

Elif Ela TAŞTAN

ANKARAGÜCÜ

ANKARA

17.

Elifsu ÖZER

KONTEK SPOR

İZMİR

18.

Irmak NAYIR

B.B. ANKARASPOR (A)

ANKARA

19.

Esra ACER

B.B. ANKARASPOR (A)

ANKARA

20.

Zeliha Dilara CEYLAN

Av. M. DÜŞÜN A.L. GSK

G.ANTEP

21.

Ceren KAKTIN

ANKARAGÜCÜ

ANKARA

22.

Elif Deniz URLU

KARİYER DER

ANKARA

23.

Yağmur ÇELİK

ÇALIK YEDAŞ (A)

AMASYA

24.

Gözde KARBAN

MASADER

ANKARA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜÇÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

20-22 Ekim 2017 KAYSERİ

 

ÇİFT ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Umut Baha DURSUN / Uğurcan DURSUN

ÇORUM BLD. GSK (A)

ÇRM

2.

Mehmet Ali KARABOĞA / Ömer Kasım BULUT

KAYSERİ B. ŞEHİR BLD. (A)

KYS

3.

Hakan IŞIK / Muhammed AKALIN

B.B ANKARASPOR / TRAKER

ANK / K. ELİ

3.

Furkan KÖSE / H. İbrahim SARI

KAYSERİ B. ŞEHİR BLD. (A)

KYS

5.

Ali Kemal KANIK / Can SABRİOĞLU

BEŞİKTAŞ

İST

5.

Deniz KAYA / Yaşar SİPA

MAVİ EGE

İZM

5.

Gürkan İLHAN / Mustafa UÇAR

ISPARTES

ISP

5.

Tunçalp DEMİRÖZ / Burak Kaan YÖNTER

ÇANKAYA ÜNV.

ANK

9.

Ahmet Talha KELEŞ / Ege BOLAT

ÇALIK YEDAŞ / SPOR İHTİSAS

AMS / ÇRM

9.

Batuhan Taha ÜNLÜ / Efe Berk YILDIRIM

ISPARTES

ISP

9.

Efe GEZGİN / Okan BAYSAL

ETİMESGUT BLD.

ANK

9.

Halil İbrahim ZER / Taha Mert KILIÇOĞLU

ŞAHİNBEY BLD. SPOR (A)

G.ANT

9.

Muhammed Fatih CANDAN / İsmail Eren ATICI

ÇORUM BLD. GSK (B)

ÇRM

9.

Muhammed Mustafa İBİK / Ö. Gencer BÖLÜCÜ

TRAKYA ERGENE GENÇLİK

K. ELİ

9.

Tamer ÇÖKEROĞLU / Yasin Egemen İBİŞ

ÇALIK YEDAŞ / SPOR İHTİSAS

AMS / ÇRM

9.

Yiğit Furkan ŞİMŞEK / Arda KEKİLLİOĞLU

ÇORUM BLD. GSK (A)

ÇRM

 

 

 

 

 

           

 

 

 

ÇİFT BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

   KULÜBÜ

İLİ

1.

Yağmur YEŞİL / Nihat NEBHAN

GENÇLİK SPOR / HATAY ASP SPOR

ÇRM / HTY

2.

Dilan GÜNDÜZ / Hacer KAPLAN

1955 BATMAN BLD.SPOR

BTM

3.

Nisanur BOZKURT / Betül Işıl EMRE

ŞAHİNBEY BLD. / Ö.İDARE YOL SPOR

G.ANT / ZON

3.

Ayşima GÜN / Ayten ULUTAŞ

B.B. ANKARASPOR (A)

ANK

5.

Elif Ela BULUT / Elif Deniz ZORLU

KARİYER DER

ANK

5.

Ezel ARSLAN / Lara YENİ

B.B. ANKARASPOR / ÇALIK YEDAŞ

ANK / AMS

5.

Feyza DEMİR / Ada HEYECAN

İSTANBUL BBSK (A)

İST

5.

Nehir HASBAY / Sahranur YILMAZ

GENÇLİK SPOR (A)

ÇRM

9.

Arzu BAYRAKTAR / Sümeyye AKGÜL

BURSASPOR

BRS

9.

A. Tuba ŞİMŞEK / M. Şevval CİGÖZ

BELEDİYESPOR

ÇRM

9.

Beyza ERGÜL / E.lanur Selfet KARAHAN

KASIMPAŞA EROK SPOR

İST

9.

Ceren KAKTIN / Elif Ela TAŞTAN

ANKARAGÜCÜ

ANK

9.

Ekin BURAK / Zeynep Sara YILDIRIM

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞIT SPOR

KOC

9.

Gözde KARBAN / Melike DEMİR

MASADER

ANK

9.

Medine KAPLAN / Helin BUDAK

1955 BATMAN BLD.SPOR / G.SPOR

BTM

9.

Sena Nur SUDA / Eylül Naz KUŞ

TELEKOMSPOR

MUĞ

 

 

KÜÇÜKLER (U13) EN İYİ'LER 1. ETAP YARIŞMALARI

22-23 Ocak 2018 ANKARA

 

ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Hakan IŞIK

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

2.

Uğurcan DURSUN

ÇORUM BLD. GSK

ÇORUM

3.

Muhammed TAŞAN

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

4.

Umut Baha DURSUN

ÇORUM BLD. GSK

ÇORUM

5.

Efe HACIOĞLU

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

6.

Gürkan İLHAN

ISPARTES

ISPARTA

7.

Yiğit Furkan ŞİMŞEK

ÇORUM BLD. GSK 

ÇORUM

8.

Mustafa UÇAR

ISPARTES

ISPARTA

9.

Muhammed Emir YILMAZ

ANKARA MASA TENİSİ SPOR

ANKARA

10.

Halil İbrahim ZER

ŞAHİNBEY BLD. SPOR

GAZİANTEP

11.

Muhammed AKALIN

TRAKYA ERGENE GENÇLİK

KIRKLARELİ

12.

Taha Mert KILIÇOĞLU

ŞAHİNBEY BLD. SPOR

GAZİANTEP

13.

Ali Kemal KANIK

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

14.

Tunçalp DEMİRÖZ

ÇANKAYA ÜNV.

ANKARA

15.

Efe GEZGİN

ETİMESGUT BLD.

ANKARA

16.

Bünyamin Talha YAVUZ

MAVİ EGE

İZMİR

 

 

 

 

 

 

BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Hacer KAPLAN

1955 BATMAN BLD.SPOR

BTM

2.

Nihat NEBHAN

HATAY ASP SPOR

HATAY

3.

Yağmur YEŞİL

GENÇLİK SPOR

ÇORUM

4.

Nisanur BOZKURT

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ

GAZİANTEP

5.

Bengisu KONUK

BURSA B. ŞEHİR BELEDİYE SPOR

BURSA

6.

Betül Işıl EMRE

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

7.

Dilan GÜNDÜZ

1955 BATMAN BLD.SPOR

BATMAN

8.

Ayten ULUTAŞ

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

9.

Ayşima GÜN

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

10.

Cemre Ceyda ERCAN

YALOVA BELEDİYE GENÇLİK SPOR

YALOVA

11.

Sahranur YILMAZ

GENÇLİK SPOR

ÇORUM

12.

Irmak NAYIR

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

13.

Yaren KURT

BURSASPOR

BURSA

14.

Elif Ela TAŞTAN

ANKARAGÜCÜ

ANKARA

15.

Ada HEYECAN

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

16.

Elifsu ÖZER

KONTEK SPOR

İZMİR

 

 

KÜÇÜKLER (U13) EN İYİ'LER 2. ETAP YARIŞMALARI   

03-04 Mart 2018 ANKARA

 

ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Uğurcan DURSUN

ÇORUM BLD. GSK 

ÇORUM

2.

Hakan IŞIK

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

3.

Umut Baha DURSUN

ÇORUM BLD. GSK 

ÇORUM

4.

Yiğit Furkan ŞİMŞEK

ÇORUM BLD. GSK 

ÇORUM

5.

Muhammed TAŞAN

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

6.

Efe HACIOĞLU

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

7.

Gürkan İLHAN

ISPARTES

ISPARTA

 

 

 

 

 

 

BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Bengisu KONUK

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR

BURSA

2.

Hacer KAPLAN

1955 BATMAN BLD.SPOR

BATMAN

3.

Nihat NEBHAN

HATAY ASP SPOR

HATAY

4.

Yağmur YEŞİL

GENÇLİK SPOR

ÇORUM

5.

Betül Işıl EMRE

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

6.

Nisanur BOZKURT

ŞAHİNBEY BLD. GSK

GAZİANTEP

7.

Dilan GÜNDÜZ

1955 BATMAN BLD.SPOR

BATMAN

8.

Ayşima GÜN

B.B. ANKARASPOR

ANKARA

 

 

YILDIZ TAKIMLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

19-21 Haziran 2018 YALOVA

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

ÖZEL İDARE YOL SPOR (A)

 

 

ZONGULDAK

2.

İSTANBUL BBSK (A)

 

 

İSTANBUL

3.

DSİ SPOR (A)

 

 

İSTANBUL

4.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (A)

 

 

YALOVA

5.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (B)

 

 

YALOVA

6.

ÇALIK YEDAŞ (A)

 

 

AMASYA

7.

ÇORUM BLD. GSK (A)

 

 

ÇORUM

8.

ETİMESGUT BLD. SPOR

 

 

ANKARA

9.

DSİ SPOR (B)

 

 

İSTANBUL

10.

BAYBURT GENÇLİK MERKEZİ GSK

 

 

BAYBURT

11.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (A)

 

 

İZMİR

12.

ISPARTES GSK (A)

 

 

ISPARTA

13.

SPOR İHTİSAS GSK

 

 

ÇORUM

14.

ÖZEL İDARE YOL SPOR (B)

 

 

ZONGULDAK

15.

ALTINORDU (A)

 

 

İZMİR

16.

ISPARTES GSK (B)

 

 

ISPARTA

17.

AMASYA GENÇLİK SPOR

 

 

AMASYA

17.

BEŞİKTAŞ

 

 

İSTANBUL

17.

BURSA VMTSKD

 

 

BURSA

17.

ÇALIK YEDAŞ (B)

 

 

AMASYA

17.

ÇERKEZKÖY BLD. SPOR

 

 

TEKİRDAĞ

17.

ÇORUM BLD. GSK (B)

 

 

ÇORUM

17.

EDİRNE GENÇLİK SPOR

 

 

EDİRNE

17.

ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR (B)

 

 

ERZURUM

17.

İSTANBUL BBSK (B)

 

 

İSTANBUL

17.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (B)

 

 

İZMİR

17.

KASIMPAŞA EROK SPOR (B)

 

 

İSTANBUL

17.

KIRKLARELİ GENÇLİK SPOR

 

 

KIRKLARELİ

17.

KOCAELİ GSİM (B)

 

 

KOCAELİ

17.

MASADER

 

 

ANKARA

17.

MUĞLA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

MUĞLA

17.

MUĞLA TELEKOM SPOR

 

 

MUĞLA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YILDIZ TAKIMLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

19-21 Haziran 2018 YALOVA

 

BAYAN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

İSTANBUL BBSK (B)

 

 

İSTANBUL

 

2.

İSTANBUL BBSK (A)

 

 

İSTANBUL

 

3.

1955 BATMAN BLD.  (A)

 

 

BATMAN

 

4.

ÖZEL İDARE YOL SPOR (A)

 

 

ZONGULDAK

 

5.

ÇORUM GENÇLİK SPOR (A)

 

 

ÇORUM

 

6.

1955 BATMAN BLD.  (B)

 

 

BATMAN

 

7.

KOCAELİ GSİM (B)

 

 

KOCAELİ

 

8.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (A)

 

 

İZMİR

 

9.

ANTALYA SPOR

 

 

ANTALYA

 

10.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

YALOVA

 

11.

DSİ SPOR

 

 

İSTANBUL

 

12.

BURSASPOR (A)

 

 

BURSA

 

13.

SERAMİK SPOR

 

 

KÜTAHYA

 

14.

KOCASİNAN BLD. SPOR (A)

 

 

KAYSERİ

 

15.

KOCAELİ GSİM (A)

 

 

KOCAELİ

 

16.

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BURSA

 

17.

BURSASPOR (B)

 

 

BURSA

 

17.

ÇALIK YEDAŞ (A)

 

 

AMASYA

 

17.

ÇALIK YEDAŞ (B)

 

 

AMASYA

 

17.

ÇORUM BLD. GSK

 

 

ÇORUM

 

17.

ÇORUM GENÇLİK SPOR (B)

 

 

ÇORUM

 

17.

ISPARTES GSK

 

 

ISPARTA

 

17.

İLKADIM BLD. GSK (A)

 

 

SAMSUN

 

17.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (B)

 

 

İZMİR

 

17.

KANO YELKEN SPOR

 

 

K.MARAŞ

 

17.

MASADER (B)

 

 

ANKARA

 

17.

MUĞLA B. ŞEHİR BLD. SPOR (A)

 

 

MUĞLA

 

17.

MUĞLA B. ŞEHİR BLD. SPOR (B)

 

 

MUĞLA

 

17.

ŞEHİT HAKAN KABİL

 

 

ANKARA

 

17.

TAN HALK OYUNLARI (A)

 

 

DENİZLİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

YILDIZLAR FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

29 Eylül-01 Ekim 2017 RİZE

 

TEK ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

 

1.

Özgür YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

 

2.

Yücel OCAK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

3.

Emir Baha SÖNMEZ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

4.

Batuhan GÜRSES

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

5.

İbrahim ATUĞ

FENERBAHÇE

İSTANBUL

 

6.

Ekin Bahtiyar TOPRAK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

7.

Emrullah GÖKBULUT

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

8.

Şükrü Can YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

 

9.

Tarık Saim ÖZBEK

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

10.

Yalçın Kaan ŞİŞMANOĞLU

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

11.

Hasan YENİ

ÇALIK YEDAŞ

AMASYA

 

12.

Özgün GÖKSAL

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

13.

Hakan IŞIK

B.B ANKARASPOR

ANKARA

 

14.

Uzay ULUÇAY

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

15.

Ali Sercan ERDEM

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

16.

Altay Toprak SAYIN

ALTINORDU

İZMİR

 

17.

A. Selçuk KOCABAŞ

ETİMESGUT BELEDİYESİ

ANKARA

 

18.

Emir Eren ATICI

SPOR İHTİSAS

ÇORUM

 

19.

Eren CIBIL

ÇALIK YEDAŞ

AMASYA

 

20.

Mustafa DARCAN

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

İZMİR

 

21.

Bilal IŞIK

FENERBAHÇE

İSTANBUL

 

22.

Emirhan ÇİÇEK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

23.

Mehmet Enes EROLAN

B.B ANKARASPOR

ANKARA

 

24.

Umut Baha DURSUN

ÇORUM BELEDİYE

ÇORUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

 

YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

29 Eylül-01 Ekim 2017 RİZE

 

TEK BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Şükran CANGİR

1955 BATMAN BLD. SPOR

BATMAN

2.

Simge Devrim İNAL

MARGENÇ (A)

MARDİN

3.

Ecem ÖZORAL

DSİ SPOR

İSTANBUL

4.

Gamze ÇOTRA

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

5.

Feyza DEMİR

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

6.

Sena KAPLAN

1955 BATMAN BLD. SPOR

BATMAN

7.

Zeynep KARACA

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

8.

Arzusu CEYHAN

İZMİR B.ŞEHİR BLD. SPOR

İZMİR

9.

Zeynep ÖZEN

ANTALYASPOR

ANTALYA

10.

Yağmur Şevval KARACA

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

11.

Nihat NEBHAN

GENÇLİKSPOR

HATAY

12.

Pelinsu AÇIKGÖZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

13.

İclal KOTAN

İSTANBUL VMT 

İSTANBUL

14.

Duygu DÖNMEZ

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

15.

Nisanur BOZKURT

ŞAHİNBEY BLD. GSK

GAZİANTEP

16.

Bengisu KONUK

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR 

BURSA

17.

Yağmur YEŞİL

GENÇLİKSPOR

ÇORUM

18.

Elif KAYA (KTH)

SERAMİK SPOR

KÜTAHYA

19.

Sena ŞENKAŞ

DSİ SPOR

İSTANBUL

20.

Neşe TEKİN

KAYSERİ B. ŞEHİR BLD. SPOR

KAYSERİ

21.

Hacer KAPLAN

1955 BATMAN BLD. SPOR

BATMAN

22.

Duru BAYKAL

İZMİR B.ŞEHİR BLD. SPOR

İZMİR

23.

Ece KOCABAŞ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

24.

Beril Irmak SEĞMEN

ISPARTES SPOR

ISPARTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

 

29 Eylül-01 Ekim 2017 RİZE

 

 

ÇİFT ERKEKLER

 

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Yücel OCAK / Ekin Bahtiyar TOPRAK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YLV

2.

Batuhan GÜRSES / Tarık Saim ÖZBEK

İSTANBUL BBSK

İST

3.

Ali Sercan ERDEM / Y. Kaan ŞİŞMANOĞLU

DSİ SPOR

İST

3.

Can BAYOĞLU / A. Selçuk KOCABAŞ

ETİMESGUT BLD. SPOR

ANK

5.

Bilal IŞIK / İbrahim ATUĞ

FENERBAHÇE

İST

5.

Eren CIBIL / Hasan YENİ

ÇALIK YEDAŞ

AMS

5.

Özgür YILMAZ / Şükrü Can YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZON

5.

Uzay ULUÇAY / Emrullah GÖKBULUT

DSİ SPOR

İST

9.

Arda Can IŞIK / Furkan YALCINKAYA

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ADN

9.

Durukan DOĞAN / Arda Barış SOYSAL

MASADER

ANK

9.

Efe HARAÇ / Efe HACIOĞLU

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YLV

9.

Enes SERTBAKAN / Berke Fahri ÇAKAR

GENÇLİK SPOR

K.ELİ

9.

Hakan IŞIK / Mehmet Enes EROLAN

B.B. ANKARASPOR

ANK

9.

İbrahim YANCI / Emir Eren ATICI

ÇALIK YEDAŞ / SPOR İHTİSAS

AMS / ÇRM

9.

Özgün GÖKSAL / Emir Baha SÖNMEZ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YLV

9.

Saim Utku KOCA / Mehmet Ali KARABOĞA

KOCASİNAN BLD. / B. ŞEHİR BLD.

KYS

 

 

 

 

 

 

                   

 

 

 

ÇİFT BAYANLAR

 

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Şükran CANGİR / Sena KAPLAN

1955 BATMAN SPOR

BTM

2.

Zeynep KARACA / Y. Şevval KARACA

İSTANBUL BBSK

İST

3.

Simge Devrim İNAL / Gamze ÇOTRA

MARGENÇ / İSTANBUL BBSK

MRD / İST

3.

Arzusu CEYHAN / İclal KOTAN

İZMİR B. ŞEHİR BLD.  / İSTANBUL VMT 

İZM / İST

5.

Duygu DÖNMEZ / Feyza DEMİR

İSTANBUL BBSK

İST

5.

Ece KOCABAŞ / Duru KARABULUT

BLD. GENÇLİK SPOR / GENÇLİK SPOR

YLV / KOC

5.

Hacer KAPLAN / Dilan GÜNDÜZ

1955 BATMAN SPOR

BTM

5.

Sena ŞENKAŞ / Ecem ÖZORAL

DSİ SPOR

İST

9.

Ada HEYECAN / Beyza ERGÜL

İSTANBUL BBSK / EROK SPOR

İST

9.

Altınay Hatun BULUT / Z. Sıla DUMAN

KAYSERİ B. ŞEHİR BLD. SPOR

KYS

9.

Bengisu KONUK / Selenay YILMAZ

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR 

BRS

9.

Elif KAYA / Betül Işıl EMRE

SERAMİK SPOR / Ö. İDARE YOL SPOR

KTH / ZON

9.

Eylül ERKUT / Ayçanur TOPALOĞLU

FINDIKLI TENİS SPOR

RİZE / ART

9.

Neşe TEKİN / İrem ALTAY

KAYSERİ B. ŞEHİR BLD. SPOR

KYS

9.

Nisanur GÜNEŞLİ / Yaren KURT

BURSASPOR

BRS

9.

Yağmur YEŞİL / Asu Ayça ŞENYUVA

GENÇLİKSPOR

ÇRM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

 

YILDIZ EN İYİ 12'LER 1. ETAP YARIŞMALARI

19-21 Ocak 2018 İSTANBUL

 

ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

 

1.

Yücel OCAK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

2.

Özgür YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

 

3.

Emir Baha SÖNMEZ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

4.

İbrahim ATUĞ

FENERBAHÇE

İSTANBUL

 

5.

Şükrü Can YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

 

6.

Emrullah GÖKBULUT

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

7.

Ekin Bahtiyar TOPRAK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

8.

Yalçın Kaan ŞİŞMANOĞLU

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

9.

Ali Sercan ERDEM

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

10.

A. Selçuk KOCABAŞ

ETİMESGUT BLD. SPOR

ANKARA

 

11.

Özgün GÖKSAL

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

12.

Emir Eren ATICI

SPOR İHTİSAS

ÇORUM

 

13.

Hasan YENİ

ÇALIK YEDAŞ

AMASYA

 

14.

Eren CIBIL

ÇALIK YEDAŞ

AMASYA

 

15.

Altay Toprak SAYIN

ALTINORDU

İZMİR

 

16.

Uzay ULUÇAY

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

 

BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

 

1.

Yağmur Şevval KARACA

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

2.

Şükran CANGİR

1955 BATMAN SPOR

BATMAN

 

3.

Zeynep KARACA

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

4.

Sena KAPLAN

1955 BATMAN SPOR

BATMAN

 

5.

Feyza DEMİR

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

6.

Arzusu CEYHAN

İZMİR B.ŞEHİR BLD. SPOR

İZMİR

 

7.

Zeynep ÖZEN

ANTALYASPOR

ANTALYA

 

8.

Duygu DÖNMEZ

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

9.

Ecem ÖZORAL

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

10.

İclal KOTAN

İSTANBUL VMT 

İSTANBUL

 

11.

Pelinsu AÇIKGÖZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

 

12.

Sena ŞENKAŞ

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

13.

Elif KAYA

SERAMİK SPOR

KÜTAHYA

 

14.

Duru BAYKAL

İZMİR B.ŞEHİR BLD. SPOR

İZMİR

 

 --

Simge Devrim İNAL

MARGENÇ

MARDİN

 

  --

Neşe TEKİN

KAYSERİ B. ŞEHİR BLD. SPOR

KAYSERİ

 

 

 

 

 

 

             

 

 

YILDIZ EN İYİ 12'LER 2. ETAP YARIŞMALARI

03-04 Mart 2018 ANKARA

 

ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

 

1.

Yücel OCAK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

2.

Özgür YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

 

3.

Emir Baha SÖNMEZ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

4.

Emrullah GÖKBULUT

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

5.

İbrahim ATUĞ

FENERBAHÇE

İSTANBUL

 

6.

Ekin Bahtiyar TOPRAK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 

7.

Şükrü Can YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

 

8.

Yalçın Kaan ŞİŞMANOĞLU

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

 

 

BAYANLAR

 

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

 

1.

Zeynep KARACA

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

2.

Simge Devrim İNAL

MARGENÇ

MARDİN

 

3.

Yağmur Şevval KARACA

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

4.

Feyza DEMİR

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

5.

Şükran CANGİR

1955 BATMAN BLD. SPOR

BATMAN

 

6.

Sena KAPLAN

1955 BATMAN BLD. SPOR

BATMAN

 

7.

Zeynep ÖZEN

ANTALYASPOR

ANTALYA

 

8.

Ecem ÖZORAL

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

9.

Arzusu CEYHAN

İZMİR B.ŞEHİR BLD. SPOR

İZMİR

 

                 

 

 

GENÇ TAKIMLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

18-20 Mayıs 2018 ANKARA

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (A)

 

 

YALOVA

2.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (B)

 

 

YALOVA

3.

ÇERKEZKÖY BELEDİYE SPOR

 

 

TEKİRDAĞ

4.

GENÇLİK HİZMETLERİ

 

 

YALOVA

5.

ÖZEL İDARE YOL SPOR (A)

 

 

ZONGULDAK

6.

MALATYA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

MALATYA

7.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (A)

 

 

İZMİR

8.

ÇALIK YEDAŞ (B)

 

 

AMASYA 

9.

ETİMESGUT BLD. SPOR (A)

 

 

ANKARA

10.

İSTANBUL BBSK

 

 

İSTANBUL

11.

BEŞİKTAŞ

 

 

İSTANBUL

12.

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR (A)

 

 

ANKARA

13.

KARAMAN GENÇLİK SPOR

 

 

KARAMAN

14.

ÇORUM BLD. GSK (A)

 

 

ÇORUM 

15.

ALTINORDU

 

 

İZMİR

16.

YENİHAYAT PARALİMPİK SK

 

 

SAKARYA

17.

BUPİLİÇ SPOR

 

 

BALIKESİR

17.

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BURSA

17.

ÇALIK YEDAŞ (A)

 

 

AMASYA 

17.

ÇORUM BLD. GSK (B)

 

 

ÇORUM 

17.

ÇUKUROVA ÜNİV.

 

 

ADANA

17.

DSİ SPOR

 

 

İSTANBUL

17.

GENÇLİK SPOR

 

 

AMASYA 

17.

GENÇLİK SPOR

 

 

EDİRNE

17.

GENÇLİK SPOR

 

 

ERZİNCAN

17.

HALİLİYE BLD. SPOR

 

 

ŞANLIURFA

17.

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR

 

 

KOCAELİ

17.

MASADER

 

 

ANKARA

17.

ÖZEL İDARE YOL SPOR (B)

 

 

ZONGULDAK

17.

PENDİK BLD. SPOR

 

 

İSTANBUL

17.

SPOR İHTİSAS

 

 

ÇORUM 

17.

YENİ TURHAL BLD. SPOR  

 

 

TOKAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENÇ TAKIMLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

18-20 Mayıs 2018 ANKARA

 

BAYAN TAKIMLAR

 

 

İLİ

 

1.

KOCASİNAN BLD. SPOR (A)

 

 

KAYSERİ

 

2.

FENERBAHÇE

 

 

İSTANBUL

 

3.

ÇUKUROVA UNİV. (A)

 

 

ADANA

 

4.

İSTANBUL BBSK (B)

 

 

İSTANBUL

 

5.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

YALOVA

 

6.

ÇORUM GENÇLİK SPOR (A)

 

 

ÇORUM 

 

7.

İSTANBUL BBSK (A)

 

 

İSTANBUL

 

8.

KASIMPAŞA EROK SPOR

 

 

İSTANBUL

 

9.

TAN HALK OYUNLARI

 

 

DENİZLİ

 

10.

DSİ SPOR

 

 

İSTANBUL

 

11.

BURSASPOR

 

 

BURSA

 

12.

ANTALYASPOR

 

 

ANTALYA

 

13.

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR (A)

 

 

ANKARA  

 

14.

KOCASİNAN BLD. SPOR (B)

 

 

KAYSERİ

 

15.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (A)

 

 

İZMİR

 

16.

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

 

 

KKTC

 

17.

ÇALIK YEDAŞ (A)

 

 

AMASYA 

 

17.

ÇORUM GENÇLİK SPOR (B)

 

 

ÇORUM 

 

17.

ÇUKUROVA ÜNİV. (B)

 

 

ADANA

 

17.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. GSK (B)

 

 

İZMİR

 

17.

KOC. B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR

 

 

KOCAELİ

 

17.

ÖZEL İDARE YOL SPOR

 

 

ZONGULDAK

 

17.

ŞEHİT HAKAN KABİL

 

 

ANKARA

 

17.

YENİHAYAT PARALİMPİK SK

 

 

SAKARYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

13-15 Ekim 2017 BOLU

 

TEK ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

 

1.

Tugay Sirzat YILMAZ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (A)

YALOVA

 

2.

Bilal Selim TOK

YALOVA BLD.  GENÇLİK SPOR (A)

YALOVA

 

3.

Umut Emre BAŞSAN

YALOVA BLD.  GENÇLİK SPOR (A)

YALOVA

 

4.

Alican ŞEKER

MALATYA B. ŞEHİR BLD. SPOR (A)

MALATYA

 

5.

Yücel OCAK

YALOVA BLD.  GENÇLİK SPOR (B)

YALOVA

 

6.

Şükrü Can YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR (A)

ZONGULDAK

 

7.

Tarık Saim ÖZBEK

İSTANBUL BBSK (A)

İSTANBUL

 

8.

Sadettin GENCER

BEYOĞLUSPOR

İSTANBUL

 

9.

Ulaş AKDAĞ

ETİMESGUT BLD. SPOR (A)

ANKARA

 

10.

Furkan ÇIRPINTI

TRABZONSPOR

TRABZON

 

11.

Emrullah GÖKBULUT

DSİ SPOR (A)

İSTANBUL

 

12.

Servet YERGİN

ÇERKEZKÖY BLD. SPOR (A)

TEKİRDAĞ

 

13.

Özgür YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR (A)

ZONGULDAK

 

14.

İbrahim ATUĞ

FENERBAHÇE

İSTANBUL

 

15.

Batuhan GÜRSES

İSTANBUL BBSK (A)

İSTANBUL

 

16.

Tarık Onur KARATAŞ

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR (B)

ANKARA

 

17.

Emir Baha SÖNMEZ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (B)

YALOVA

 

18.

Furkan USLU

ÖZEL İDARE YOL SPOR (A)

ZONGULDAK

 

19.

Yusuf Cem BARAN

GENÇLİKSPOR

KARAMAN

 

20.

Onurcan ÇAKIR

ÇANKAYA ÜNİV.

ANKARA

 

21.

Semih YERGİN

ÇERKEZKÖY BELEDİYE SPOR (A)

TEKİRDAĞ

 

22.

Muhammed Taha KAYA

DSİ SPOR (A)

İSTANBUL

 

23.

Bilal IŞIK

FENERBAHÇE

İSTANBUL

 

24.

Hasan YENİ

ÇALIK YEDAŞ (A)

AMASYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

 

GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

13-15 Ekim 2017 BOLU

 

TEK BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Özge YILMAZ

KOCASİNAN BLD. SPOR (A)

KAYSERİ

2.

Merve Nur ÖZTÜRK

GENÇLİK SPOR (A)

ÇORUM

3.

Aybala KOÇAL

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (A)

YALOVA

4.

Gülpembe ÖZKAYA

FENERBAHÇE

İSTANBUL

5.

Aybüke ÖNER

ÇUKUROVA ÜNİV. (A)

ADANA

6.

Betül Nur KAHRAMAN

KOCASİNAN BLD. SPOR (A)

KAYSERİ

7.

Ece HARAC

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (A)

YALOVA

8.

Fatma AYKUTLUĞ

ÇUKUROVA ÜNİV. (A)

ADANA

9.

Çiğdem KÖSE

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (A)

YALOVA

10.

Ayşen BARIŞ

BURSASPOR

BURSA

11.

Dilan TEK

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR (A)

ANKARA

12.

Burçin MERMER

KOCASİNAN BLD. SPOR (B)

KAYSERİ

13.

Çağla Yağmur KONUR

ÇUKUROVA ÜNİV. (A)

ADANA

14.

Gamze ÇOTRA

İSTANBUL BBSK (A)

İSTANBUL

15.

Kadriye Nur SARI

KOCASİNAN BLD. SPOR (B)

KAYSERİ

16.

Feyza DEMİR

İSTANBUL BBSK (B)

İSTANBUL

17.

Yağmur Şevval KARACA

İSTANBUL BBSK (B)

İSTANBUL

18.

Betül TÖZ

B. ŞEHİR BLD. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

19.

Zeynep ÇELİK

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR (B)

ANKARA

20.

İlayda YILMAZ

FENERBAHÇE

İSTANBUL

21.

Ece ALTUNDERE

FENERBAHÇE

İSTANBUL

22.

Nursema ÇOKLAR

DSİ SPOR

İSTANBUL

23.

Simge Devrim İNAL

MARGENÇ SPOR (A)

MARDİN

24.

Ece KOCABAŞ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (B)

YALOVA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

13-15 Ekim 2017 BOLU

 

ÇİFT ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Tugay Sirzat YILMAZ / Bilal Selim TOK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YLV

2.

Semih YERGİN / Yunus IŞIK

ÇERKEZKÖY BLD. / ÇANKAYA ÜNİV.

TKD / ANK

3.

İbrahim ATUĞ / Bilal IŞIK

FENERBAHÇE

İST

3.

Alican ŞEKER / Uğur BAYER

MALATYA B. ŞEHİR BLD. (A)

MLT

5.

Umut Emre BAŞSAN / Yücel OCAK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YLV

5.

E. Bahtiyar TOPRAK / Özgün GÖKSAL

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YLV

5.

Sadettin GENCER / Ulaş AKDAĞ

BEYOĞLUSPOR / ETİMESGUT BLD. 

İST / ANK

5.

Furkan USLU / Şükrü Can YILMAZ

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZON

9.

İsmail Can KÖR / Furkan ÇIRPINTI

ÇALIK YEDAŞ / TRABZONSPOR

AMS / TRB

9.

Batuhan GÜRSES / Tarık Saim ÖZBEK

İSTANBUL BBSK

İST

9.

A. Selçuk KOCABAŞ / Emir TOPER

ETİMESGUT BLD. SPOR

ANK

9.

Emir Baha SÖNMEZ / Efe HACIOĞLU

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YLV

9.

İbrahim KALKAN / Servet YERGİN

MARGENÇ / ÇERKEZKÖY BLD.

MRD / TKD

9.

Emrullah GÖKBULUT/Y. Kaan Ş.OĞLU

DSİ SPOR (A)

İST

9.

Kaan DÖNMEZ / Talha AĞBABA

GENÇLİK HİZMETLERİ

YLV

9.

Hakan IŞIK / Mehmet Enes EROLAN

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR

ANK

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇİFT BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Betül Nur KAHRAMAN / Özge YILMAZ

KOCASİNAN BLD. SPOR

KYS

2.

Feyza DEMİR / Zeynep KARACA

İSTANBUL BBSK

İST

3.

Aybüke ÖNER / Fatma AYKUTLUĞ

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADN

3.

Aybala KOÇAL / Ece HARAC

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YLV

5.

Ayşen BARIŞ / Meltem BALABAN

BURSASPOR

BRS

5.

Ece ALTUNDERE / Gülpembe ÖZKAYA

FENERBAHÇE

İST

5.

Simge Devrim İNAL / Betül TÖZ

MARGENÇ / B. B. KAĞIT SPOR

MRD / KOC

5.

M.erve Nur ÖZTÜRK / Dilan TEK

G. SPOR / B. B. ANKARASPOR

ÇRM / ANK

9.

Feyzanur SAĞLAM / Zeynep ÇELİK

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR

ANK

9.

Ecem ÖZORAL / Nursema ÇOKLAR

DSİ SPOR

İST

9.

R. Gülsüm ŞAHİNER / Burçin MERMER

KOCASİNAN BLD. SPOR

KYS

9.

Aleyna SAKİN / Fatmanur KABAKCI

ÇUKUROVA UNİV.

ADN

9.

Nisa Nur KABAKCI / Çağla Yağmur KONUR

ÇUKUROVA UNİV.

ADN

9.

Gamze ÇOTRA / Yağmur Şevval KARACA

İSTANBUL BBSK

İST

9.

Jale CAN / Alsu DÖNMEZ

İSTANBUL BBSK / EROK SPOR

İST

9.

Birsen YERLİ / Kadriye Nur SARI

KOCASİNAN BLD. SPOR

KYS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENÇLER EN İYİ 12'LER 1. ETAP YARIŞMALARI

19-21 Ocak 2018 İSTANBUL

 

ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Tugay Sirzat YILMAZ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

2.

Bilal Selim TOK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

3.

Umut Emre BAŞSAN

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

4.

Sadettin GENCER

BEYOĞLUSPOR

İSTANBUL

5.

Alican ŞEKER

MALATYA B. ŞEHİR BLD. SPOR

MALATYA

6.

Furkan ÇIRPINTI

TRABZONSPOR

TRABZON

7.

Furkan USLU

ÖZEL İDARE YOL SPOR

ZONGULDAK

8.

Servet YERGİN

ÇERKEZKÖY BLD. SPOR

TEKİRDAĞ

9.

Ulaş AKDAĞ

ETİMESGUT BLD. SPOR

ANKARA

10.

Tarık Saim ÖZBEK

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

11.

Batuhan GÜRSES

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

12.

Semih YERGİN

ÇERKEZKÖY BLD. SPOR

TEKİRDAĞ

13.

Onurcan ÇAKIR

ÇANKAYA ÜNİV.

ANKARA

14.

Tarık Onur KARATAŞ

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR

ANKARA

15.

Yusuf Cem BARAN

GENÇLİKSPOR

KARAMAN

16.

Muhammed Taha KAYA

DSİ SPOR

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Gülpembe ÖZKAYA

FENERBAHÇE

İSTANBUL

2.

Özge YILMAZ

KOCASİNAN BLD. SPOR

KAYSERİ

3.

Ece HARAC

BELEDİYE GENÇLİK SPOR

YALOVA

4.

Betül Nur KAHRAMAN

KOCASİNAN BLD. SPOR

KAYSERİ

5.

Merve Nur ÖZTÜRK

GENÇLİK SPOR

ÇORUM

6.

Dilan TEK

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR

ANKARA

7.

Aybüke ÖNER

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

8.

Merve Cansu DEMİR

GENÇLİK SPOR

ÇORUM

9.

Çağla Yağmur KONUR

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

10.

Çiğdem KÖSE

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

11.

Burçin MERMER

KOCASİNAN BLD. SPOR

KAYSERİ

12.

Ayşen BARIŞ

BURSASPOR

BURSA

13.

Betül TÖZ

B. ŞEHİR BLD. KAĞIT SPOR

KOCAELİ

14.

Kadriye Nur SARI

KOCASİNAN BLD. SPOR

KAYSERİ

---

Aybala KOÇAL

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

 ---

Fatma AYKUTLUĞ

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

 ---

Gamze ÇOTRA

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

 

 

GENÇLER EN İYİ 12'LER 2. ETAP YARIŞMALARI

03-04 Mart 2018 ANKARA

 

ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Tugay Sirzat YILMAZ

YALOVA BLD.  GENÇLİK SPOR

YALOVA

2.

Ulaş AKDAĞ

ETİMESGUT BELEDİYE SPOR

ANKARA

3.

Alican ŞEKER

MALATYA B. ŞEHİR BLD. SPOR

MALATYA

4.

Bilal Selim TOK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

5.

Umut Emre BAŞSAN

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

6.

Sadettin GENCER

BEYOĞLUSPOR

İSTANBUL

7.

Tarık Saim ÖZBEK

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

8.

Servet YERGİN

ÇERKEZKÖY BELEDİYE SPOR

TEKİRDAĞ

 

 

 

 

 

 

BAYANLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Betül Nur KAHRAMAN

KOCASİNAN BLD. SPOR

KAYSERİ

2.

Ece HARAC

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

3.

Özge YILMAZ

KOCASİNAN BLD. SPOR

KAYSERİ

4.

Gülpembe ÖZKAYA

FENERBAHÇE

İSTANBUL

5.

Dilan TEK

B. ŞEHİR BLD. ANKARASPOR

ANKARA

6.

Merve Nur ÖZTÜRK

GENÇLİK SPOR

ÇORUM

7.

Merve Cansu DEMİR

GENÇLİK SPOR

ÇORUM

8.

Aybala KOÇAL

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

YALOVA

9.

Aybüke ÖNER

ÇUKUROVA ÜNİV.

ADANA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜRKİYE KUPASI YARIŞMALARI 

01-03 Haziran 2018 İSTANBUL

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

BEŞİKTAŞ

 

 

İSTANBUL

2.

FENERBAHÇE

 

 

İSTANBUL

3.

KOZA WOS TENİS SPOR   

 

 

İSTANBUL

4.

ANKARA TÜRKTELEKOM SPOR

 

 

ANKARA

5.

SARKUYSAN   

 

 

KOCAELİ

6.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 

 

ADANA

7.

İSTANBUL BBSK 

 

 

İSTANBUL

8.

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

 

 

KKTC

9.

LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ

 

 

KKTC

10.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

YALOVA

11.

İKEM KOLEJİ

 

 

HATAY

11.

DSİ SPOR

 

 

İSTANBUL

13.

GENÇLİKSPOR

 

 

BİTLİS

14.

KOCAELİ B. ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR

 

 

KOCAELİ

15.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

İZMİR

16.

KASIMPAŞA EROK SPOR

 

 

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

BAYAN TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

BURSA B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

BURSA

2.

TİGEMSPOR

 

 

ANKARA

3.

FENERBAHÇE

 

 

İSTANBUL

4.

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR

 

 

YALOVA

5.

KOCASİNAN BLD. SPOR

 

 

KAYSERİ

6.

FATİH SPOR

 

 

İSTANBUL

7.

İSTANBUL BBSK 

 

 

İSTANBUL

8.

PENDİK BLD. SPOR

 

 

İSTANBUL

9.

DSİ SPOR

 

 

İSTANBUL

10.

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

 

 

KKTC

11.

İZMİR B. ŞEHİR BLD. SPOR

 

 

İZMİR

12.

KASIMPAŞA EROK SPOR

 

 

İSTANBUL

13.

BİTLİS GENÇLİK SPOR

 

 

BİTLİS

 

 

SPOR TOTO BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞMALARI 

05-07 Ocak 2018 İSTANBUL

 

TEK ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

İbrahim GÜNDÜZ

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

2.

Abdullah Talha YİĞENLER

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

3.

Ali Afşin GÜL

FENERBAHÇE

İSTANBUL

4.

Batuhan ULUCAK

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

5.

Onur OKTAV

SARKUYSAN

KOCAELİ

6.

Gençay MENGE

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL

7.

Bilal Selim TOK

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR   

YALOVA

8.

Zabit Kürşat ÇAĞLAYAN

KOZA WOS TENİS SPOR

İSTANBUL

9.

Umut Emre BAŞSAN

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR   

YALOVA

10.

Ziver GÜNDÜZ

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

11.

Bayram Taci MENTEŞ

AKKA OKULLARI SPOR KULÜBÜ

MANİSA

12.

Özgün ÖZTÜRK

GİRNE AMERİKAN ÜNİV 

KKTC

13.

Oğuzhan ÖNER

ÇUKUROVA ÜNİV

ADANA

14.

Mehmet BİLGE

ÇORUM BELEDİYESİ GSK

ÇORUM

15.

Emir Baha SÖNMEZ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (B)

YALOVA

16.

Hüseyin DURMAZ

GİRNE AMERİKAN ÜNİV

KKTC

 

 

 

 

 

 

TEK KADINLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

İLİ

1.

Sibel ALTINKAYA

FENERBAHÇE

İSTANBUL

2.

Gülpembe ÖZKAYA

FENERBAHÇE

İSTANBUL

3.

Simay KULAKÇEKEN

BURSA B. ŞEHİR BLD.SPOR 

BURSA

4.

Betül Nur KAHRAMAN

KOCASİNAN BLD. SPOR

KAYSERİ

5.

Özge YILMAZ

KOCASİNAN BLD. SPOR

KAYSERİ

6.

Damla UZEL

BURSA B. ŞEHİR BLD.SPOR 

BURSA

7.

Ece HARAÇ

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR   

YALOVA

8.

Aybüke ÖNER

ÇUKUROVA ÜNİV

ADANA

9.

Aybala KOÇAL

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR   

YALOVA

10.

Sedanur KAÇAR

FENERBAHÇE

İSTANBUL

11.

Feyza DEMİR

İSTANBUL BBSK 

İSTANBUL

12.

İnci DURSUN

FATİH SPOR

İSTANBUL

13.

Ece ALTUNDERE

FENERBAHÇE

İSTANBUL

14.

Çiğdem KÖSE

YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR   

YALOVA

15.

Burçin MERMER

KOCASİNAN BLD. SPOR (B)

KAYSERİ

16.

Jale CAN

İSTANBUL BBSK 

İSTANBUL

 

 

SPOR TOTO BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE KUPASI YARIŞMALARI 

05-07 Ocak 2018 İSTANBUL

 

ÇİFT ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

 

 

 

1.

İbrahim GÜNDÜZ (İST) / Abdullah Talha YİĞENLER (İST)

2.

Özgün ÖZTÜRK (KKTC) / Batuhan ULUCAK (İST)

3.

Zabit Kürşat ÇAĞLAYAN (İST) / Ali Afşin GÜL (İST)

4.

Gençay MENGE (İST) / Hüseyin DURMAZ (KKTC)

5.

Mehmet BİLGE (ÇRM) / Bayram Taci MENTEŞ (MNS)

5.

Sadettin GENCER (İST) / Metin BEKAR (ÇRM)

5.

Bilal Selim TOK (YLV) / Tugay Sirzat YILMAZ (YLV)

5.

Batuhan GÜRSES (İST) / Tarık Saim ÖZBEK (İST)

9.

Erdoğan POYRAZ (BRS) / Necati ÇETİN (MUĞ)

9.

Cemal KARA (KKTC) / Ercem RUHLUEL (KKTC)

9.

Umut Emre BAŞSAN (YLV) / Ziver GÜNDÜZ (İST)

9.

Bora GÜRBÜZ (İST) / Savaş ERTUFAN (İST)

9.

Murat ERİŞ (ANT) / Vedat ZENGİN (İST)

9.

EkinBahtiyar TOPRAK (YLV) / Yücel OCAK (YLV)

9.

Ömer KOCA (İST) / Umut ÖZKALYONCUOĞLU (İST)

9.

Cemil KAHRAMAN (EDR) / Eray KAHRAMAN (EDR)

 

 

 

 

 

 

ÇİFT KADINLAR

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

 

 

 

1.

Betül Nur KAHRAMAN (KYS) / Özge YILMAZ (KYS)

2.

Aybala KOÇAL (YLV) / Ece HARAÇ (YLV)

3.

Sibel ALTINKAYA (İST) / Gülpembe ÖZKAYA (İST)

4.

ÇağlaYağmur KONUR (ADN) / Aybüke ÖNER (ADN)

5.

Rabiatül Gülsüm ŞAHİNER (KYS) / Kadriye Nur SARI (KYS)

5.

Damla UZEL (BRS) / Simay KULAKÇEKEN (BRS)

5.

Jale CAN (İST) / Alsu DÖNMEZ (İST)

5.

Sedanur KAÇAR (İST) / Ece ALTUNDERE (İST)

9.

Gaye KARATAŞ (MUĞ) / Yasemin ŞEN (MUĞ)

9.

İnci DURSUN (İST) / Fatma ÇELİKBİLEK (İST)

9.

Duygu DÖNMEZ (İST) / Yağmur Şevval KARACA (İST)

9.

Arzusu CEYHAN (İZM) / Duru BAYKAL (İZM)

9.

Feyza DEMİR (İST) / Zeynep KARACA (İST)

9.

Fatma Candan SEVEN (ANK) / Yeliz AYDIN (HKR)

9.

Birsen YERLİ (KYS) / Burçin MERMER (KYS)

9.

Selenay ÇAKIR (MUĞ) / Filiz KARADAĞ (MUĞ)

 

 

2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI

KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

 25-27 Mayıs 2018 BALIKESİR

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

SUHEYBİ RUMİ İMAM HATİP ORTAOKULU,MERKEZ, ÇORUM

ÇORUM

2.

ÖZEL ARI ORTAOKULU,ÇANKAYA, ANKARA

ANKARA

3.

SADİYE NUHOĞLU ORTAOKULU,KOCASİNAN, KAYSERİ

KAYSERİ

4.

ÖZEL PINAR ORTAOKULU,MERKEZ, ÇORUM

ÇORUM

5.

KASIM SACİDE ENER ORTAOKULU, ADANA

ADANA

6.

T.V. ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ ORTAOKULU, BEŞİKTAŞ, İSTANBUL

İSTANBUL

7.

LÜLEBURGAZ ORTAOKULU, LÜLEBURGAZ, KIRKLARELİ

KIRKLARELİ

8.

ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU, MERKEZ, YALOVA

YALOVA

9.

AMASYA ÖZEL BAŞKENT KUTLUBEY ORTAOKULU, MERKEZ, AMASYA

AMASYA

9.

DEMİRKENT TOKİ ORTAOKULU, MERKEZ, ERZİNCAN

ERZİNCAN

9.

EMİRE MUSTAFA TEZEL ORTAOKULU, ŞAHİNBEY, GAZİANTEP

GAZİANTEP

9.

İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ORTAOKULU, BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

9.

ÖZEL BİLFEN ORTAOKULU, ARSUZ, HATAY

HATAY

9.

ÖZEL İZMİR BİLFEN ORTAOKULU, BORNOVA, İZMİR

İZMİR

9.

ÖZEL İZMİR BİLFEN ORTAOKULU, BORNOVA, İZMİR

İZMİR

9.

TÜRDÜ 100.YIL ORTAOKULU, MENTEŞE, MUĞLA

MUĞLA

 

 

 

 

 

 

KIZ TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

ALTIEYLÜL ORTAOKULU, İNEGÖL, BURSA

BURSA

2.

AMASYA ÖZEL BAŞKENT KUTLUBEY MERKEZ, AMASYA

AMASYA

3.

NAMİ VEYSOĞLU ORTAOKULU, ANTAKYA, HATAY

HATAY

4.

İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI ORTAOKULU, MERKEZ, BATMAN

BATMAN

5.

50. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU, İZMİT, KOCAELİ

KOCAELİ

6.

KASIM SACİDE ENER ORTAOKULU, SEYHAN, ADANA

ADANA

7.

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU,EFELER, AYDIN

AYDIN

8.

SAKARYA ORTAOKULU, MERKEZ, BOLU

BOLU

9.

İ.T.Ü. GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL DR. NATUK BİRKAN ORTAOKULU, SARIYER

İSTANBUL

9.

KIRANARDI ORTAOKULU, MELİKGAZİ, KAYSERİ

KAYSERİ

9.

MEVLANA ORTAOKULU, ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ

TEKİRDAĞ

9.

NAİL REŞİT ORTAOKULU, BAYRAMPAŞA, İSTANBUL

İSTANBUL

9.

ŞEHİT TEĞMEN HARUN KILIÇ ORTAOKULU, ELBİSTAN, KAHRAMANMARAŞ

K. MARAŞ

9.

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU, GÖLBAŞI, ANKARA

ANKARA

9.

TÜRDÜ 100.YIL ORTAOKULU, MENTEŞE, MUĞLA

MUĞLA

9.

YALIKÖY ŞEHİT PİLOT TEĞMEN BARIŞ ÇAKIR ORTAOKULU, BULANCAK

GİRESUN

 

 

2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI

YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

27-29 Nisan 2018 ADIYAMAN

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU, MERKEZ, YALOVA

YALOVA

2.

ŞEHİTLİK ORTAOKULU, MAMAK, ANKARA

ANKARA

3.

ÖZEL MEDENİYET ORTAOKULU, SULTANGAZİ, İSTANBUL

İSTANBUL

4.

ÖZEL PINAR ORTAOKULU, MERKEZ, ÇORUM

ÇORUM

5.

ÖZEL ROTA ORTAOKULU, MERKEZ, ISPARTA

ISPARTA

6.

AMASYA ÖZEL BAŞKENT KUTLUBEY ORTAOKULU, MERKEZ, AMASYA

AMASYA

7.

YAYLA ORTAOKULU, MERKEZ, ZONGULDAK

ZONGULDAK

8.

SADİYE NUHOĞLU ORTAOKULU, KOCASİNAN, KAYSERİ

KAYSERİ

9.

KOCATEPE ORTAOKULU, ŞAHİNBEY, GAZİANTEP

GAZİANTEP

9.

TÜRK MAARİF KOLEJİ

KKTC

9.

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU, ÇANKAYA, ANKARA

ANKARA

9.

T.V. ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ ORTAOKULU, BEŞİKTAŞ, İSTANBUL

İSTANBUL

9.

FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK ORTAOKULU, SARIYER, İSTANBUL

İSTANBUL

9.

MEVLANA ORTAOKULU, ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ

TEKİRDAĞ

9.

HİLMİ IRAK ORTAOKULU, EDREMİT, VAN

VAN

9.

ŞEHİT YUNUS BAYKAL ORTAOKULU, ODUNPAZARI, ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR

 

 

 

 

 

 

KIZ TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

ÖZEL PINAR ORTAOKULU, MERKEZ, ÇORUM

ÇORUM

2.

ALİ CEVAT ÖZYURT ORTAOKULU, SULTANGAZİ, İSTANBUL

İSTANBUL

3.

ÜLKÜ ORTAOKULU, ISPARTA

ISPARTA

4.

ÖZEL BATMAN FİNAL ORTAOKULU, MERKEZ, BATMAN

BATMAN

5.

MÜMİN GENÇOĞLU 2 ORTAOKULU, YILDIRIM, BURSA

BURSA

6.

LİNYİT ORTAOKULU, MERKEZ, KÜTAHYA

KÜTAHYA

7.

YAYLA ORTAOKULU, MERKEZ, ZONGULDAK

ZONGULDAK

8.

NURETTİN ÖZTÜRK İMAM HATİP ORTAOKULU, KOCASİNAN, KAYSERİ

KAYSERİ

9.

AMASYA ÖZEL BAŞKENT KUTLUBEY ORTAOKULU, MERKEZ, AMASYA

AMASYA

9.

SADİYE NUHOĞLU ORTAOKULU, KOCASİNAN, KAYSERİ

KAYSERİ

9.

ŞEHİTLİK ORTAOKULU, MAMAK, ANKARA

ANKARA

9.

KOCATEPE ORTAOKULU, ŞAHİNBEY, GAZİANTEP

GAZİANTEP

9.

GAZİ ORTAOKULU, ONİKİŞUBAT, KAHRAMANMARAŞ

K.MARAŞ

9.

MEHMETCİK ORTAOKULU, GEDİZ, KÜTAHYA

KÜTAHYA

9.

ATATÜRK ORTAOKULU, PERŞEMBE, ORDU

ORDU

9.

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU, İZMİT, KOCAELİ

KOCAELİ

 

 

2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI

GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

23-25 Şubat 2018 Avanos / NEVŞEHİR

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ, MERKEZ, YALOVA

YALOVA

2.

ÖZEL TÜRK YURDU ANADOLU LİSESİ, KEÇİÖREN, ANKARA

ANKARA

3.

ÖZEL ZONGULDAK FİNAL TEMEL LİSESİ, MERKEZ, ZONGULDAK

ZONGULDAK

4.

KONYA SPOR LİSESİ, SELÇUKLU, KONYA

KONYA

5.

CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ, BEYKOZ, İSTANBUL

İSTANBUL

6.

ÖZEL ISPARTA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ, MERKEZ, ISPARTA

ISPARTA

7.

ATATÜRK ANADOLU LİSESİ, MERKEZ, BATMAN

BATMAN

8.

ÖZEL ÇAĞDAŞ EĞİTİM ANADOLU LİSESİ, KARABAĞLAR, İZMİR

İZMİR

9.

AMASYA ÖZEL BAŞKENT KUTLUBEY ANADOLU LİSESİ, MERKEZ, AMASYA

AMASYA

9.

ÇERKEZKÖY UĞUR OKULLARI LİSESİ, ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ

TEKİRDAĞ

9.

KOCASİNAN AHMET EREN ANADOLU LİSESİ, KOCASİNAN, KAYSERİ

KAYSERİ

9.

LEVENT KOLEJİ,LEFKOŞA, KKTC

KKTC

9.

ÖZEL ENKA LİSESİ, SARIYER, İSTANBUL

İSTANBUL

9.

T.V. ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ, BEŞİKTAŞ, İSTANBUL

İSTANBUL

9.

VAKFIKEBİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ, VAKFIKEBİR, TRABZON

TRABZON

9.

VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL LİSESİ, TUZLA, İSTANBUL

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

KIZ TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ, MERKEZ, YALOVA

YALOVA

2.

ÖZEL GENÇ SULTAN KOLEJİ KIZ ANADOLU LİSESİ, MELİKGAZİ, KAYSERİ

KAYSERİ

3.

ÖZEL ERAL TEMEL LİSESİ, ÇUKUROVA, ADANA

ADANA

4.

ÖZEL ÜMRANİYE BİRİKİM TEMEL LİSESİ, ÜMRANİYE, İSTANBUL

İSTANBUL

5.

ÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ, MERKEZ, BATMAN

BATMAN

6.

ÖZEL DOĞA ANADOLU LİSESİ, MERKEZ, ELAZIĞ

ELAZIĞ

7.

ADEM-TOLUNAY ANADOLU LİSESİ, MURATPAŞA, ANTALYA

ANTALYA

8.

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, OSMANGAZİ

BURSA

9.

NENE HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, MAMAK, ANKARA

ANKARA

9.

TATVAN ÖZEL OKYANUS ANADOLU LİSESİ, TATVAN, BİTLİS

BİTLİS

9.

HZ. AYŞE KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ, ANTAKYA, HATAY

HATAY

9.

HALKALI IMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, KÜÇÜKÇEKMECE

İSTANBUL

9.

ÖZEL ÜMRANİYE BİRİKİM TEMEL LİSESİ, ÜMRANİYE, İSTANBUL

İSTANBUL

9.

KIRKLARELİ ANADOLU LİSESİ, MERKEZ, KIRKLARELİ

KIRKLARELİ

9.

CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ, İZMİT, KOCAELİ

KOCAELİ

9.

TURNASUYU KIZ ANADOLU LİSESİ, GÜLYALI, ORDU

ORDU

 

 

2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI

15. TÜRKİYE KOÇ SPOR FEST ÜNİVERSİTE OYUNLARI MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI 

09-13 Mayıs 2018 ADANA

 

ERKEK TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

2.

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

3.

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

4.

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

 

 

KKTC

5.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

6.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

RİZE

7.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

 

 

ELAZIG

8.

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

MUĞLA

9.

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

 

ANKARA

10.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 

 

ADANA

11.

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

12.

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

 

 

MALATYA

13.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

 

 

ESKİŞEHİR

14.

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

15.

BEZMİ ALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

16.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

 

 

KARABÜK

17.

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

 

 

MANİSA

18.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

 

 

GAZİANTEP

19.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

 

 

BİTLİS

20.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

21.

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

 

 

SAMSUN

22.

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

23.

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

ÇANAKKALE

24.

MEF ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAYAN TAKIMLAR

 

 

İLİ

1.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 

 

ADANA

2.

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

3.

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

 

 

EDİRNE

4.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

 

 

ELAZIG

5.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

RİZE

6.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

 

 

ISPARTA

7.

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

 

 

MANİSA

8.

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

 

 

SİVAS

9.

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

 

 

KKTC

10.

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

 

ANKARA

11.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

 

 

GAZİANTEP

12.

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

13.

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

ÇANAKKALE

14.

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

ESKİŞEHİR

15.

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

16.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

 

 

KAYSERİ

17.

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ

 

 

ERZİNCAN

18.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

 

 

DENİZLİ

19.

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

20.

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

 

 

İSTANBUL

 

 

2017-2018 ÖĞRETİM YILI

15. TÜRKİYE KOÇ SPOR FEST ÜNİVERSİTE OYUNLARI MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI 

09-13 Mayıs 2018 ADANA

 

TEK ERKEKLER

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

OKULU

İLİ

1.

İBRAHİM GÜNDÜZ

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

2.

ZİVER GÜNDÜZ

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

3.

ABDULLAH TALHA YİĞENLER

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

3.

ZİHNİ BATUHAN ŞAHİN

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ADANA

5.

BATUHAN ULUCAK

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

5.

BAHADIR BULUTLAR

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

5.

OĞUZHAN ÖNER

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ADANA

5.

ÖZGÜN ÖZTÜRK

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

KKTC

9.

ALİ AFŞİN GÜL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

9.

BERKAY KOCAOĞLU

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

MUĞLA

9.

CEMAL KARA

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

KKTC

9.

KEREM KARAMAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

9.

MEHMET DENİZ

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

9.

SELİM GÜLER

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

9.

SERHAT AKBALIK

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

ELAZIĞ

9.

TURGUT POLAT

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

TEK BAYAN

 

 

 

 

ADI VE SOYADI

OKULU

İLİ

1.

SİBEL ALTINKAYA

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

2.

DAMLA ÜZEL

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

EDİRNE

3.

İPEK ÖZDEMİR

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ADANA

3.

HİLAL EZGİ KAPUSUZUĞLU

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ADANA

5.

AYŞEGÜL DEMİRTAŞ

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

ISPARTA

5.

AYŞEGÜL ÜNAL

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

ELAZIG

5.

ELİF TÖRE

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

KKTC

5.

MAKBULE CEMRE HİZARER

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

ESKİŞEHİR

9.

BUSE BAYRAK

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

RİZE

9.

EDİBE BÜŞRA BAHAR

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ANKARA

9.

GÜZİN SEVENCAN

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

RİZE

9.

MELİS BUDAK

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL

9.

SEÇİL ŞENGÜL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

KAYSERİ

9.

SİNEM GÖVDELİ

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

SİVAS

9.

SÜMEYRE BAYAT

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

ELAZIĞ

9.

ZİLAN GÜLSEREN

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

ISPARTA

 

 

 

 

KURULUŞLAR ARASI MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI  

21-24 Temmuz 2018 SAMSUN

 

SÜPER LİG ERKEKLER

 

 

İLİ

1.

DİVAPAN

 

 

DÜZCE

2.

TÜRK TELEKOM

 

 

ANKARA

3.

ALSİM ALARKO

 

 

İSTANBUL

4.

İZOCAM

 

 

İSTANBUL

5.

THY

 

 

İSTANBUL

5.

İGDAŞ-B

 

 

İSTANBUL

5.

BARO

 

 

KONYA

5.

ATAKUM HALK EĞİTİM MERKEZİ

 

 

SAMSUN

9.

TİGEM

 

 

İSTANBUL

9.

İGDAŞ

 

 

KOCAELİ

9.

NOVARTİS

 

 

ANKARA

9.

ENERJİ BAKANLIĞI

 

 

ANKARA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. LİG ERKEKLER

 

 

İLİ

1.

PİMSA

 

 

KOCAELİ

2.

ACA METAL

 

 

ANKARA

3.

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

 

 

TRABZON

4.

ARTVİN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

ARTVİN

5.

ANADOLUBANK

 

 

SAMSUN

5.

SUNAR GRUP

 

 

ADANA

5.

MİGROS

 

 

İZMİR

5.

1. HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ

 

 

ESKİŞEHİR

9.

SODA SANAYİİ

 

 

MERSİN

9.

ADANA YMM ODASI

 

 

ADANA

9.

KBS

 

 

KOCAELİ

9.

MERSEN

 

 

KOCAELİ

9.

100. YIL ÜNİVERSİTESİ

 

 

VAN

9.

YAKAR TEKSTİL

 

 

İSTANBUL

9.

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI

 

 

TRABZON

9.

GHSİM

 

 

RİZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADINLAR LİGİ

 

 

İLİ

1.

GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

ZONGULDAK

2.

HAYVANCILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

ANKARA

3.

TÜRK HAVA YOLLARI

 

 

İSTANBUL

4.

GÜRELİ YMM

 

 

İSTANBUL

5.

SAĞLIK BAKANLIĞI

 

 

ANKARA

6.

İL HALK EĞİTİM MERKEZİ

 

 

BİTLİS

7.

ASSİTT REHBERLİK

 

 

GİRESUN

8.

PAMUKKALE ÜNVİVERSİTE HASTANESİ

DENİZLİ

9.

ENERJİ BAKANLIĞI

 

 

ANKARA

10.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR MERKEZİ

EDİRNE

11.

GUATIR ARAŞTIRMA VE EĞİTİM HASTANESİ

RİZE

12.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

EDİRNE

 

 

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ FİNAL YARIŞMALARI

11-13 Mayıs 2018 DENİZLİ

 

 

 

 

 

 

ERKEK TAKIMLAR

 

BAYAN TAKIM

 

1.

ÇORUM

1.

KAHRAMANMARAŞ

 

2.

ZONGULDAK

2.

BURSA

 

3.

GAZİANTEP

3.

ÇORUM

 

4.

BAYBURT

4.

AYDIN

 

5.

BURSA

5.

ANKARA

 

6.

ESKİŞEHİR

6.

GAZİANTEP

 

7.

ANKARA

7.

KÜTAHYA

 

8.

KONYA

8.

SAMSUN

 

9.

ISPARTA

9.

KAYSERİ

 

10.

ERZİNCAN

10.

ZONGULDAK

 

11.

BATMAN

11.

RİZE

 

 

 

12.

ARTVİN

 

 

 Kaynak: tmtf.gov.tr

 

 

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

3. Lig 3. Etap- MUĞLA
  Fri 19th - Mon 22nd Apr/2019
    12:00 am - 12:00 am

1. Lig 3. Etap - ANKARA
  Fri 19th - Mon 22nd Apr/2019
    12:00 am - 12:00 am

ANALİG YARI FİNAL YARIŞMALARI - BALIKESİR, NEVŞEHİR, ZONGULDAK,ŞANLIURFA
  Sat 20th - Mon 22nd Apr/2019
    12:00 am - 12:00 am

Yıldızlar Takım-Ferdi Türkiye Şampiyonası - AMASYA
  Sat 27th Apr/2019 - Wed 1st May/2019
    12:00 am - 12:00 am

KURULUŞLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
  Sun 28th Apr/2019 - Wed 1st May/2019
    12:00 am - 12:00 am