^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 21-22-23-24 Temmuz 2018 tarihine alınmıştır.

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Furkan ALTUNOK 0536 426 84 38 İSTANBUL 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
AFYON 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Kubilay AK 0538 335 58 88 AFYON 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
SAMSUN 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Osman ABANOZ 0505 5824561 SAMSUN 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
ANTALYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Ferdai ALAN 0532 6679856 ANTALYA 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI (08.06.2018 güncelleme)
ESKİŞEHİR 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Hasan AKTAŞ 0505 594 98 03 ESKİŞEHİR 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI

Bedensel Engelli Yarışmaları

Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası Tarihleri ve Talimatı Yayınlandı.

 

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonunun 2017-2018 yılı faaliyet programında yer alan Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 09-11 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara Altındağ Spor Salonunda yapılacaktır.

 

 YARIŞMA TALİMATI (Güncellendi)

  • 1- Yarışmalar 09-11 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’nın Altındağ İlçesinde bulunan Altındağ Spor Salonunda yapılacaktır.
  • 2- Klasifikasyon, yarışmaların yapılacağı salonda 09 Aralık 2017 tarihinde, 09:00-14:00 saatleri arasında yapılacaktır. (Sınıflandırmaya girecek sporcular engel raporlarını göstermek zorundadır.)
  • 3- Yarışmaların Kura Çekimi ve teknik toplantı 9 Aralık Cumartesi günü saat 14:00’da Spor Salonundaki toplantı odasında icra edilecektir.
  • 4-Yarışmalar 9 Aralık 2017 Cumartesi kura çekimi ve teknik toplantıdan sonra takım yarışmalarıyla başlayacaktır.
  • 5- Yarışmaya Bedensel Engelli sporcu Lisanslarını 2017-2018 vizesini yaptırmış sporcular katılacak diğer lisanslı sporcular yarışmada kesinlikle yarıştırılmayacak ve yollukları ödenmeyecektir.
  • 6- Yarışmalar Ferdi ve Takım Sınıf yarışmaları şeklinde yapılacaktır.
  • 7- Yarışmalar kazanılmış 3 set üzerinden oynanacaktır.
  • 8- Yarışma kıyafetleri kısa kollu forma, şort veya etek, çorap ve spor ayakkabılarından olacaktır. (Alt eşofmanla oynamaya müsaade edilebilir.)
  • 9- Raketlerin lastik kaplamaları ITTF onaylı olacaktır.
  • 10- Yarışmaya katılacak takım ve oyuncular listelerini İl Müdürlüklerinden onaylanmış bir şekilde 5 ARALIK 2017 tarihine kadar Federasyonumuz 0312 311 68 52 nolu faksına ulaştırılması gerekmektedir.(Kafile Listelerinin asılları yarışma yerinde teslim edilecektir.) Onaylı listeleri olmayan sporculara dereceye girseler dahi ödeme yapılamayacaktır.
  • 11- Yarışmalar sonucu dereceye giren ilk 8 sporcu ile kulübünün 1 idareci, 1 antrenör, 1 refakatçisine (sadece sandalye bağımlıları için refakatçi kabul edilecektir)yol ücretleri ve günlük yevmiyeleri Federasyonumuzca ödenecektir. İlk 8’ e giremeyen sporcuların yol ücreti ve yevmiyeleri federasyonumuzca ödenmeyecek olup kendi İl Müdürlükleri bütçe imkanları doğrultusunda karşılanabilir.
  • 12- Federasyonumuzca yarışmalarda ilk 4 dereceye giren sporculara Madalya ayrıca Takım yarışmalarında ilk üç dereceye giren takımlara Kupa verilecektir. 13-2017 Milli Takım Kadrosunda görev alan sporcuların Türkiye Şampiyonasına katılması zorunludur.

 İletişim:Tarkan EVCİ Teknik Kurul Başkanı 0542 847 06 06

Talimat ve Katılım Formunu İndirmek İçin Tıklayınız.

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

YILDIZLAR TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - YALOVA
  Fri 22nd - Mon 25th Jun/2018
    12:00 am - 12:00 am

TERFİ YARIŞMALARI - KASTAMONU
  Fri 29th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

BÜYÜKLER EN İYİLER YARIŞMALARI - İSTANBUL
  Sat 30th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

KURULUŞLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - Samsun
  Sat 14th - Wed 18th Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

Balkan Şampiyonası U21 - Edirne
  Wed 1st - Mon 6th Aug/2018
    12:00 am - 12:00 am