^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Bedensel Engelli Yarışmaları

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Sona Erdi.

 

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren sporcular belli oldu.

Ankara'daki Altındağ Spor Salonu'nda gerçekleştirilen şampiyonaya 32 kulüpten 120 sporcu katıldı. Final müsabakalarının ardından kategorilerinde altın madalya kazanan isimler belirlendi.

Şampiyonanın ardından kategorilerinde dereceye giren sporculara Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya'nın da katıldığı törenle kupa ve madalyaları verildi.

Şampiyonada kategorilerinde ilk sırada yer alan sporcular şöyle: 

Takım kategorisi: 

Erkek Takım (Sınıf 1-3): Ümit Demirbilek-Yusuf Zaladin-Ahmet Özalp

Erkek Takım (Sınıf 4-5): Abdullah Öztürk-Süleyman Vural-Hamza Çalışkan

Erkek Takım (Sınıf 6-7): Kubilay Mengüç-Arif Aslantürk

Erkek Takım (Sınıf 8-9): Kerim Özay-Ayhan Uysal-Sefer Yalçın

Erkek Takım (Sınıf 10): Fatih Erden-Yağız Engin-Samet Koç

Kadın Takım (Sınıf 1-5): Merve Sefa Özsu-İrem Oluk-Gökçe İrem Gündüz

Kadın Takım (Sınıf 6-10): Hilal Türkkan-Ebru Can



Ferdi kategori: 

Erkek Ferdi (Sınıf 1-3): Ümit Demirbilek

Erkek Ferdi (Sınıf 4): Abdullah Öztürk

Erkek Ferdi (Sınıf 5): Ali Öztürk

Erkek Ferdi (Sınıf 6): Kubilay Mengüç

Erkek Ferdi (Sınıf 7): Murathan Sayınalp

Erkek Ferdi (Sınıf 8): Mustafa Özdemir

Erkek Ferdi (Sınıf 9): Engin Avcı

Erkek Ferdi (Sınıf 10): Fatih Erden

Kadın Ferdi (Sınıf 1-3): Nergiz Altıntaş

Kadın Ferdi (Sınıf 4-5): İrem Oluk

Kadın Ferdi (Sınıf 6-10): Merve Cansu Demir

Kaynak (AA)

1
Dosya
 İndir
2
Dosya
 İndir

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

YILDIZ-GENÇ EN İYİ 16'LAR 1. ETAP - İSTANBUL
  Fri 19th - Mon 22nd Jan/2018
    12:00 am - 12:00 am

AKMTL VETERAN TURNUVASI - ANKARA
  Sat 20th - Mon 22nd Jan/2018
    12:00 am - 12:00 am

YILDIZ-GENÇ ADAY MİLLİ TAKIM KAMPI Yildiz-Genc - İSTANBUL
  Mon 22nd Jan/2018 - Thu 1st Feb/2018
    12:00 am - 12:00 am

MİNİK(U11)-KÜÇÜK(U13) EN İYİ 16'LAR 1. ETAP YARIŞMALARI - ANKARA
  Mon 22nd - Wed 24th Jan/2018
    12:00 am - 12:00 am

MİNİK(U11)-KÜÇÜK(U13) ADAY MİLLİ TAKIM -ANKARA
  Tue 23rd Jan/2018 - Fri 2nd Feb/2018
    12:00 am - 12:00 am