^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Ulusal Hakemlik Sınavı Sonuçları Açıklandı.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

1 ve 2. Kademe Antrenörlük Kursu Programı ve Kursiyerleri Belli Oldu.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası Talimatı Yayınlandı.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Teknik kurul tarafından hazırlanan sporcu seçim kriterleri, değerlerimiz ve atrenör-sporcu davranış kuralları yayınlandı... Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

2017- 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ YARIŞMA TAKVİMİ YAYINLANDI Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

Diğer Turnuvalar

Karadeniz İlleri Ferdi Dostluk Ligi 1. Etabı Ünye'de Yapıldı.

 

Karadeniz illeri Dostluk Ligi 1. Etap Müsabakaları 5 Kasım 2017 Pazar günü saat 10.00’da Ünye Kapalı  Spor Salonu’nda 12 il çok sayıda ilçeden gelen 96 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

“3 yıldır Ünye ile özdeşleşsin diye uğraştığımız bölgesel faaliyetimizi gelişerek, bölgemizi aşıp tüm ülkemize yayılma aşamasında olduğunu görüyoruz” diyen Ordu Masa Tenisi İl Temsilcisi Murat Karagöz, şunları söyledi:

“Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Kerim Koç, Ünye Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Genç, İlçe Müdürümüz Aydın Kuyumcu ve ÜNÇEK Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Dikici’nin katkılarıyla faaliyetlerimiz her geçen gün daha da büyüyor. İleriki yıllarda federasyon faaliyet programına aldırmak için çaba gösterdiğimiz dostluk ligimizin ulusal bir yapıya kavuşup, çok daha yüksek katılımlarla ilçemizin tanıtımına sportif ve ekonomik hayatına katkıda bulunmak asıl hedefimizdir.”

Maçların 4 etapta yapılacağını belirten Karagöz, “1. etap 5 Kasım, 2. etap 17 Kasım, 3. etap 14 Kasım, 4. etap ise 18 Kasım tarihlerinde yapılacak. Bu etaplardan sonra başarılı olan sporculara madalya, kupa ve çeşitli hediyeler takdim edilecek.” diye konuşu.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Murat Karagöz, bu tür faaliyetlerin ilimizde ve ilçemizdeki sporcuların gelişimine katkıda bulunarak onların ulusal liglerde de profesyonel mücadele vermesini sağlayacağını belirterek, “Hedefimiz ilimizden ve ilçemizden en az üç tane takımın federasyonumuzun profesyonel liglerinde mücadele etmesini sağlamak ve ilçemizi pilot bölge haline getirmektir.” ifadelerini kullandı.

Müsabakalara katılan il ve ilçeler ise Kastamonu, Sinop, Samsun (Terme, Çarşamba, İlkadım, Canik, Yakakent, Bafra), Tokat (Turhal), Ordu (Ünye, Fatsa, Aybastı, Perşembe, Altınordu, Gürgentepe, Kabataş, Gölköy, Akkuş, İkizce, Çaybaşı), Giresun (Bulancak, Görele), Gümüşhane, Bayburt, Trabzon (Akçaabat, Vakfıkebir), Rize, Artvin (Hopa) ve Sivas’tan oluşuyor. 

 

KARADENiZ-DOSTLUK-LiGi-1.etap-sonuçları indirmek için tıklayınız. 

 

0
0
0
s2smodern