^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Diğer Turnuvalar

Almanya Kupası 3.900 Seyircinin İzlediği Finalde Sahibini Buldu.

  Borussia Dusseldorf 26. Almanya Kupasının Sahibi Oldu.

Şampiyonların ve finale kalan kupa galipleri Borussia Dusseldorf'un hakimiyeti şimdilik 2018'de kesintisiz kalacak. 2017/18 finalinde yapılacak olan Liebherr Kupası galiplerin gücünün gösteriminden başka bir şey değildi.

Borussia'nın teknik direktörü Danny HEISTER: "Bugün iki kere 3-0 kazandık, iyi hazırlandık ve büyük bir final oynadık. Bu nedenle ekibimizle gurur duyuyoruz ve sonuçtan çok memnun kaldık. "

 

Nihai basın toplantısında, Masa Tenisi Bundesliga (TTBL) Genel Müdürü Nico STEHLE çok olumlu bir sonuç aldı. "Yaklaşık 3.900 izleyici ile yeni ziyaretçi rekoru kırdığımız kesinlikle başarılı bir olaya bakabiliriz. Sayısız ortağımıza ve Ulm arena'nın birinci sınıf masa tenisi için mükemmel koşulları bulduğumuz için çok teşekkür ederim. " 

Yarı final

Borussia Düsseldorf – SV Werder Bremen 3:0

Timo BOLL - Hunor SZÖCS 3: 0 (11: 7, 11: 6, 11: 7)

Anton KÄLLBERG - Bastian Stig 3: 2 (11: 9, 5:11, 11: 8, 9:11, 11: 9)

Kristian KARLSSON - Ömer ASSAR 3: 2 (11: 5, 11: 4, 10:12, 10:12, 11: 9)

 

 FC Saarbrücken TT - TTF Liebherr Ochsenhausen 3: 1

Tiago APOLONIA - Jakub DYJAS 3: 2 (14:12, 9:11, 6:11, 11: 9, 11: 7)

Patrick FRANZISKA - Hugo CALDERANO 3: 1 (11: 8, 11: 9, 6:11, 11: 7)

Patrick BAUM - Yuto MURAMATSU 1: 3 (11: 13 8: 11, 13: 11, 9: 11)

Tiago APOLONYA - Hugo CALDERANO 3: 1 (12:10, 5:11, 12:10, 11: 8)

 

FİNAL

 FC Saarbrücken TT – Borussia Düsseldorf 0:3

Patrick FRANZISKA - Kristian KARLSSON 2: 3 (9:11, 12:10, 4:11, 11: 9, 11: 8)

Tiago APOLONIA - Timo BOLL 1: 3 (11: 5, 9:11, 3:11, 8:11)

Patrick BAUM - Anton KÄLLBERG 0: 3 (3:11, 8:11, 4:11)

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

YILDIZ-GENÇ EN İYİ 16'LAR 1. ETAP - İSTANBUL
  Fri 19th - Mon 22nd Jan/2018
    12:00 am - 12:00 am

AKMTL VETERAN TURNUVASI - ANKARA
  Sat 20th - Mon 22nd Jan/2018
    12:00 am - 12:00 am

YILDIZ-GENÇ ADAY MİLLİ TAKIM KAMPI Yildiz-Genc - İSTANBUL
  Mon 22nd Jan/2018 - Thu 1st Feb/2018
    12:00 am - 12:00 am

MİNİK(U11)-KÜÇÜK(U13) EN İYİ 16'LAR 1. ETAP YARIŞMALARI - ANKARA
  Mon 22nd - Wed 24th Jan/2018
    12:00 am - 12:00 am

MİNİK(U11)-KÜÇÜK(U13) ADAY MİLLİ TAKIM -ANKARA
  Tue 23rd Jan/2018 - Fri 2nd Feb/2018
    12:00 am - 12:00 am