^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Diğer Turnuvalar

Almanya Kupası 3.900 Seyircinin İzlediği Finalde Sahibini Buldu.

  Borussia Dusseldorf 26. Almanya Kupasının Sahibi Oldu.

Şampiyonların ve finale kalan kupa galipleri Borussia Dusseldorf'un hakimiyeti şimdilik 2018'de kesintisiz kalacak. 2017/18 finalinde yapılacak olan Liebherr Kupası galiplerin gücünün gösteriminden başka bir şey değildi.

Borussia'nın teknik direktörü Danny HEISTER: "Bugün iki kere 3-0 kazandık, iyi hazırlandık ve büyük bir final oynadık. Bu nedenle ekibimizle gurur duyuyoruz ve sonuçtan çok memnun kaldık. "

 

Nihai basın toplantısında, Masa Tenisi Bundesliga (TTBL) Genel Müdürü Nico STEHLE çok olumlu bir sonuç aldı. "Yaklaşık 3.900 izleyici ile yeni ziyaretçi rekoru kırdığımız kesinlikle başarılı bir olaya bakabiliriz. Sayısız ortağımıza ve Ulm arena'nın birinci sınıf masa tenisi için mükemmel koşulları bulduğumuz için çok teşekkür ederim. " 

Yarı final

Borussia Düsseldorf – SV Werder Bremen 3:0

Timo BOLL - Hunor SZÖCS 3: 0 (11: 7, 11: 6, 11: 7)

Anton KÄLLBERG - Bastian Stig 3: 2 (11: 9, 5:11, 11: 8, 9:11, 11: 9)

Kristian KARLSSON - Ömer ASSAR 3: 2 (11: 5, 11: 4, 10:12, 10:12, 11: 9)

 

 FC Saarbrücken TT - TTF Liebherr Ochsenhausen 3: 1

Tiago APOLONIA - Jakub DYJAS 3: 2 (14:12, 9:11, 6:11, 11: 9, 11: 7)

Patrick FRANZISKA - Hugo CALDERANO 3: 1 (11: 8, 11: 9, 6:11, 11: 7)

Patrick BAUM - Yuto MURAMATSU 1: 3 (11: 13 8: 11, 13: 11, 9: 11)

Tiago APOLONYA - Hugo CALDERANO 3: 1 (12:10, 5:11, 12:10, 11: 8)

 

FİNAL

 FC Saarbrücken TT – Borussia Düsseldorf 0:3

Patrick FRANZISKA - Kristian KARLSSON 2: 3 (9:11, 12:10, 4:11, 11: 9, 11: 8)

Tiago APOLONIA - Timo BOLL 1: 3 (11: 5, 9:11, 3:11, 8:11)

Patrick BAUM - Anton KÄLLBERG 0: 3 (3:11, 8:11, 4:11)

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

YILDIZLAR TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - YALOVA
  Fri 22nd - Mon 25th Jun/2018
    12:00 am - 12:00 am

TERFİ YARIŞMALARI - KASTAMONU
  Fri 29th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

BÜYÜKLER EN İYİLER YARIŞMALARI - İSTANBUL
  Sat 30th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

KURULUŞLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - Samsun
  Sat 14th - Wed 18th Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

Balkan Şampiyonası U21 - Edirne
  Wed 1st - Mon 6th Aug/2018
    12:00 am - 12:00 am