^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Dostluk Ligi

Dostluk Ligi 12. Etap Müsabakaları Hatay'da Yapıldı.

 

Hatay ilinde düzenlenen Masa Tenisi Dostluk Ligi 12. Etap müsabakaları 14 farklı ilden 84 sporcunun katılımıyla sona erdi.. 2 gün süre boyunca 12 ile 16 kişiden oluşan 6 farklı ligde toplam 554 maçın yapıldığı turnuvada, dereceye girenlere kupa ve madalya takdim edildi.

12. Etap Masa Tenisi Dostluk Ligi Turnuvası 25-26 Kasım tarihlerinde Antakya’da gerçekleşti.


14 ilden 86 sporcunun yer aldığı turnuva renkli görüntülere sahne oldu. 6 kategoride kıyasıya mücadele eden sporcular izleyenlere unutamayacakları spor ziyafeti yaşattı. Süper Lig düzeyindeki elit sporcuların yer aldığı turnuvada dereceye giren sporcular ödüllerini Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın elinden alırken yaşadıkları mutluluk gözlerinden okunuyordu.

KAĞIT KEBABI VE KÜNEFE İKRAM EDİLDİ

Turnuvaya katılmak üzere Hatay’a gelen sporcular turnuvanın ilk gününde güzel bir sürprizle karşılaştı. Sporculara, UNESCO tarafından ‘Gastronomi Kenti’ seçilen ve birbirinden lezzetli yemekleri ile dünyaya nam salan Hatay mutfağının eşsiz tatlarından kağıt kebabı ve künefe ikram edildi.


Ödül töreni sırasında düşüncelerini paylaşan HBB Başkanı Savaş, hem kent hem de ülke sporunun gelişimi için katkı sunmaya devam edeceklerini belirtti. ( Kaynak: hatay.bel.tr)

 

Süper Ligde dereceye girenler:
1. Orhan ALTAY ( Malatya)
2. Cüneyt TURDU (K. Maraş)
3. Salih BİLGİN (Adana)
4. İbrahim AKBAĞ (G. Antep)

1.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1. Tasnim NEBHAN (Hatay)
2. Kemal SABBUH (Hatay)
3. Murat KARAKAYA (G. Antep)
4. Nevzat BOZKURT (G. Antep)

2.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1. Berkem DOĞAN (Hatay )
2. Sinan ÇAĞLAR (Mersin)
3. Mehmet ERKUL (Mersin)
4. Nihat NEBHAN (Hatay )

3.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1. Fatih YENİSOLAK (K. Maraş)
2. Mehmet Hamdi ÖZKAN (K. Maraş)
3. Ercüment ÜLKÜMEN (Hatay)
4. Emrah AYDIN (Kayseri)

4.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1. Mahmut REÇBER (K. Maraş)
2. Özgür POLAT (G. Antep)
3. Mehmet KARA (G. Antep)
4. Alaaddin ÖZDEMİR (K. Maraş)

5.ligde dereceye girenler ve bir üst lige çıkanlar:
1-Betül NEBHAN (Hatay)
2-Nihat EKER (Hatay)
3-Abdulgani CEZAYİROĞLU(Hatay)
4-Abdullah GÜNDAL (G.Antep)

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

16.Bodrum V.M.T. Dostluk Turnuvası-Bodrum
  Mon 1st - Sat 6th Oct/2018
    12:00 am - 12:00 am

19. Uluslararası Fenerbahçe V.M.T.Turnuvası-İstanbul
  Sat 20th - Mon 22nd Oct/2018
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 1 .Etap-Ankara
  Sat 27th - Mon 29th Oct/2018
    12:00 am - 12:00 am

Küçükler Bölge Takım Yarışmaları-Balıkesir- Samsun-Adana-Batman
  Sat 3rd - Mon 5th Nov/2018
    12:00 am - 12:00 am

3. Lig 1 .Etap - Ankara
  Fri 9th - Mon 12th Nov/2018
    12:00 am - 12:00 am