^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

TMTF Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu 5 Ocak 2019 Tarihinde, Başkent Öğretmen Evinde Yapılacaktır.

HATAY 2.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 5 Şubat 2019)

İSTANBUL 2.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 4 Şubat 2019)

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 31 Ocak 2019)

DENİZLİ 2.Kademe Antrenör Kursu (19 Ocak - 3 Şubat 2019)

GAZİANTEP 1.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 31 Ocak 2019)

Dostluk Ligi

Masa Tenisi Dostluk Ligi 13. Etabı Sona Erdi.

Masa Tenisi Dostluk Ligi 13. Etabı Sona Erdi.

Gaziantep İli Şahinbey Akkurt Spor Salonunda yapılan müsabakalara 15 ilden 120 sporcu katıldı.

 

SIRALAMALAR
SUPER GRUP
1. Salih Bilgin
2. Cüneyt Turdu
3. Orhan Altay
4. İbrahim Akbağ
Ödülleri takdim eden: Şahinbey Belediyesi Spor Koordinatörü Veysel Kılıç
1. GRUP
1. Muhammed Zilan Muallim
2. Mustafa Demir
3. Musa Duru
4. Erdinç Halbutoğulları
Ödülleri takdim eden: Gaski Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler
2. GRUP
1. Mehmet Şirin Çiçen
2. Fikret Ayak
3. Hasan Uğur
4. Mehmet Fatih Yüksel
Ödülleri takdim eden: Sponsorlar firmalar; Sedef Tarım, Marka Doğalgaz Sistemleri, Semerkand Nizip adına Hasan Gündal
3. GRUP
1. Hamdi Banazlı
2. Mahmut Rençber
3. Fatih Yüzer
4. Yaşar Özsoy
Ödülleri takdim eden: TMTF Akdeniz Bölge Sorumlusu Kemal Sağ
4. GRUP
1. Ekrem Demirci
2. İmran Sarı
3. Betül Nebhan
4. Ahmet Çetin Güler
Ödülleri takdim eden: MTDL ( Masa Tenisi Dostluk Ligi) G.Antep sorumlusu Mecit Ercişli


5. GRUP
1. Ahmet Feras Abdun
2. İbrahim Koç
3. Ali İhsan Aydınlık
4. Ekin Güney Sabahoğlu
Ödülleri takdim eden: Sponsor Firma Park İnşaat adına Cuma Polatkıran

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

Süper Lig 3. Etap - ANTALYA
  Sat 9th - Mon 11th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

ANA LİG GRUP YARIŞMALARI- ÇANAKKALE, MANİSA, OSMANİYE, YOZGAT,KASTAMONU, GİRESUN, ELAZIĞ, SİİRT
  Sat 16th - Mon 18th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

1. Lig 2. Etap - İSTANBUL
  Fri 22nd - Mon 25th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 4. Etap - BATMAN
  Sat 2nd - Mon 4th Mar/2019
    12:00 am - 12:00 am

3. Lig 2. Etap - İZMİR
  Fri 8th - Mon 11th Mar/2019
    12:00 am - 12:00 am