^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 21-22-23-24 Temmuz 2018 tarihine alınmıştır.

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Furkan ALTUNOK 0536 426 84 38 İSTANBUL 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
AFYON 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Kubilay AK 0538 335 58 88 AFYON 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
SAMSUN 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Osman ABANOZ 0505 5824561 SAMSUN 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
ANTALYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Ferdai ALAN 0532 6679856 ANTALYA 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI (08.06.2018 güncelleme)
ESKİŞEHİR 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Hasan AKTAŞ 0505 594 98 03 ESKİŞEHİR 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI

Dostluk Ligi

Masa Tenisi Dostluk Ligi 13. Etabı Sona Erdi.

Masa Tenisi Dostluk Ligi 13. Etabı Sona Erdi.

Gaziantep İli Şahinbey Akkurt Spor Salonunda yapılan müsabakalara 15 ilden 120 sporcu katıldı.

 

SIRALAMALAR
SUPER GRUP
1. Salih Bilgin
2. Cüneyt Turdu
3. Orhan Altay
4. İbrahim Akbağ
Ödülleri takdim eden: Şahinbey Belediyesi Spor Koordinatörü Veysel Kılıç
1. GRUP
1. Muhammed Zilan Muallim
2. Mustafa Demir
3. Musa Duru
4. Erdinç Halbutoğulları
Ödülleri takdim eden: Gaski Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler
2. GRUP
1. Mehmet Şirin Çiçen
2. Fikret Ayak
3. Hasan Uğur
4. Mehmet Fatih Yüksel
Ödülleri takdim eden: Sponsorlar firmalar; Sedef Tarım, Marka Doğalgaz Sistemleri, Semerkand Nizip adına Hasan Gündal
3. GRUP
1. Hamdi Banazlı
2. Mahmut Rençber
3. Fatih Yüzer
4. Yaşar Özsoy
Ödülleri takdim eden: TMTF Akdeniz Bölge Sorumlusu Kemal Sağ
4. GRUP
1. Ekrem Demirci
2. İmran Sarı
3. Betül Nebhan
4. Ahmet Çetin Güler
Ödülleri takdim eden: MTDL ( Masa Tenisi Dostluk Ligi) G.Antep sorumlusu Mecit Ercişli


5. GRUP
1. Ahmet Feras Abdun
2. İbrahim Koç
3. Ali İhsan Aydınlık
4. Ekin Güney Sabahoğlu
Ödülleri takdim eden: Sponsor Firma Park İnşaat adına Cuma Polatkıran

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

YILDIZLAR TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - YALOVA
  Fri 22nd - Mon 25th Jun/2018
    12:00 am - 12:00 am

TERFİ YARIŞMALARI - KASTAMONU
  Fri 29th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

BÜYÜKLER EN İYİLER YARIŞMALARI - İSTANBUL
  Sat 30th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

KURULUŞLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - Samsun
  Sat 14th - Wed 18th Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

Balkan Şampiyonası U21 - Edirne
  Wed 1st - Mon 6th Aug/2018
    12:00 am - 12:00 am