^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

ETTU Yarışları

Avrupa Kupalarında Çeyrek Final Kuraları Çekildi.

Avrupa Masa Tenisi Birliği (ETTU) Kupaları çeyrek final müsabakaları kura çekimi  22 Aralık Cuma günü Lüksemburg'da yapıldı. Kupalardaki tek temsilcimiz olan Bursa B.B. Spor Kadın takımı, Fransa'dan TT SAINT QUENTINOIS ile eşleşti. İlk maç 26 Ocak 2018 tarihinde oynanacak.

2017/18 TTCLM Quarter-finals (1st leg Jan 24-26th, 2nd Feb 9th)

 

Fakel-Gazprom Orenburg (RUS) – Roskilde Bordtennis BTK61 (DEN)

Sporting Club de Portugal (POR) – Stella Sport La Romagne (FRA)

Saarbrucken Tischtennis (GER) – TTF Liebherr Ochsenhausen (GER)

TTSC UMMC (RUS) – Borussia Dusseldorf (GER)

 

2017/18 Seamaster ECLW Quarter-finals

 

KTS Tarnobrzeg (POL) – Linz AG Froschberg (AUT)

CP LYSSOS Lille Metropole (FRA) – Dr. CASL (CRO)

Bursa Buyuksehir Belediyespor (TUR) – TT Saint-Quentinois (FRA)

Szekszard AC (HUN) – TTC Berlin Eastside (GER)

 

2017/18 ETTU Cup Men Quarter-finals

 

K.S. Dekorglass Dzialdowo (POL) – TTC Sokah Hoboken (BEL)/SF SKK El Nino Praha (CZE)

Cajasur Priego TM (ESP)/Vaillante Sprotive Angers TT (FRA) – TTC Ostrava 2016 (CZE)

Chartres ASTT (FRA) – SG Stockerau (AUT)/Hontianske Trstany Dudince (SVK)

Enjoy & Deploy Taverzo (NED)/Istres Tennis de Table (FRA) – AS Pontoise Cergy (FRA)

 

2017/18 ETTU Cup Women Quarter-finals

 

SKST Mart Hodonin-Stavoimpex (CZE) – Matz TT (FRA)/Arteal Tennis de Mesa (ESP)

SKNT Luch-Vladimir (RUS)/TMK-Tagmet Taganrog (RUS) – TuS Bad Driburg (GER)

UCAM Cartagena (ESP) – Girbau-VIC TT (ESP)/ACS Dumbravita (ROU)

Budaorsi 2i SC (HUN)/Etival Clairefomntaine ASRTT (FRA) – ALCL TT Grand-Quevilly (FRA)

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

16.Bodrum V.M.T. Dostluk Turnuvası-Bodrum
  Mon 1st - Sat 6th Oct/2018
    12:00 am - 12:00 am

19. Uluslararası Fenerbahçe V.M.T.Turnuvası-İstanbul
  Sat 20th - Mon 22nd Oct/2018
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 1 .Etap-Ankara
  Sat 27th - Mon 29th Oct/2018
    12:00 am - 12:00 am

Küçükler Bölge Takım Yarışmaları-Balıkesir- Samsun-Adana-Batman
  Sat 3rd - Mon 5th Nov/2018
    12:00 am - 12:00 am

3. Lig 1 .Etap - Ankara
  Fri 9th - Mon 12th Nov/2018
    12:00 am - 12:00 am