^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

TMTF Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu 5 Ocak 2019 Tarihinde, Başkent Öğretmen Evinde Yapılacaktır.

HATAY 2.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 5 Şubat 2019)

İSTANBUL 2.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 4 Şubat 2019)

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 31 Ocak 2019)

DENİZLİ 2.Kademe Antrenör Kursu (19 Ocak - 3 Şubat 2019)

GAZİANTEP 1.Kademe Antrenör Kursu (21 Ocak - 31 Ocak 2019)

ETTU Yarışları

Milli Takımlarımızdan Harika Performans.

A Milli Kadın Masa Tenisi Takımı, 2019 Kadınlar Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri B2 Grubu'ndaki ilk maçında İstanbul’da Estonya’yı 3-0 mağlup etti. İstanbul Tozkoparan Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmada Ay-yıldızlılar, antrenör Sunay Atakan yönetiminde Melek Hu, Sibel Altınkaya, Özge Yılmaz ve Gülpembe Özkaya´dan oluşan kadro ile mücadele ettiler.

Türkiye: 3 - Estonya: 0
Melek Hu - Valeira Petrova: 3-0 (11-3, 11-2, 11-4)
Sibel Altınkaya - Airi Avameri: 3-1 (11-8, 11-4, 9-11, 11-4)
Özge Yılmaz - Liidia Andreeva: 3-1 (9-11, 11-3, 11-8, 11-4)
A Milli Kadın Masa Tenisi Takımı, grubundaki ikinci maçını 27 Mart 2018'de deplasmanda Danimarka ile yapacak.


A Milli Erkek Masa Tenisi Takımı ise 2019 Erkekler Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri A kategorisi 4. Grubu'ndaki ilk maçında deplasmanda Hırvatistan'ı 3-2 mağlup etti.
Hırvatistan'ın Varazdin kentinde Sport Hall Arena'da oynanan maça A Milli Erkek Masa Tenisi Takımı Antrenör Onur Germeyanoğlu yönetiminde İbrahim Gündüz, Talha Yiğenler ve Ahmet Li'den oluşan kadrosuyla mücadele etti.

Hırvatistan: 2 - Türkiye: 3
Andrej Gacina - Ahmet Li: 3-0 (11-7, 12-10, 11-7),
Tomislav Pucar - İbrahim Gündüz: 2-3 (9-11, 11-6, 11-8, 7-11, 9-11),
Frane Kojic - Talha Yiğenler: 1-3 (7-11, 11-3, 10-12, 8-11)
Andrej Gacina - İbrahim Gündüz: 3-0 (11-7, 11-9, 11-9)
Tomislav Pucar - Ahmet Li: 2-3 (11-5, 11-6, 7-11, 6-11,11-13)

A Milli Erkek Masa Tenisi Takımı, grubundaki ikinci maçını 22 Mayıs 2018 tarihinde evinde Polonya ile yapacak.
 
(Kaynak: İHA)
0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

Süper Lig 3. Etap - ANTALYA
  Sat 9th - Mon 11th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

ANA LİG GRUP YARIŞMALARI- ÇANAKKALE, MANİSA, OSMANİYE, YOZGAT,KASTAMONU, GİRESUN, ELAZIĞ, SİİRT
  Sat 16th - Mon 18th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

1. Lig 2. Etap - İSTANBUL
  Fri 22nd - Mon 25th Feb/2019
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 4. Etap - BATMAN
  Sat 2nd - Mon 4th Mar/2019
    12:00 am - 12:00 am

3. Lig 2. Etap - İZMİR
  Fri 8th - Mon 11th Mar/2019
    12:00 am - 12:00 am