^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

ITTF Yarışları

Dünya Turu Büyük Finallerine Katılacak Sporcular Belli Oldu.

 

"Dünya Turu Büyük Finalleri", Bu sene Kazakistan Cumhuriyeti Kültür ve Spor Bakanlığının desteğiyle, Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu himayesinde Kazakistan Cumhuriyeti Masa Tenisi Federasyonu tarafından 14-17 Aralık 2017 tarihlerinde Astana'da yapılacak. Masa tenisinde yapılan en büyük uluslararası yarışmalardan birisi olan büyük final, Olimpiyat Oyunları ve Dünya Kupası'nın ardından üçüncü sırada olduğunu söyleyebiliriz.  Dünyanın en iyi sporcuları Büyük Final'e katılıyorlar. Dünya Masa Tenisi Turlarının 12 aşamasında en yüksek puanı toplayan en iyi 16 erkek, kadın ve çiftler bu turnuvaya katılacak. .

Dünyanın dört bir yanındaki, 122 ülkede 5 kıtada "Dünya Turu Büyük Finalleri" yayınlanacak. Tüm TV kanallarının toplam izleyici kitlesi 800 milyondan fazla kişidir.

Seamaster 2017 ITTF Dünya Turu Büyük Finallerine Katılacak Sporcular

Men’s Singles: 

Dimitrij Ovtcharov (Germany),
Timo Boll (Germany),
Fan Zhendong (China),
Lin Gaoyuan (China),
Tomokazu Harimoto (Japan),
Simon Gauzy (France),
Vladimir Samsonov (Belarus),
Kenta Matsudaira (Japan),
Fang Bo (China),
Koki Niwa (Japan),
Wong Chun Ting (Hong Kong),
Xu Xin (China), M
asaki Yoshida (Japan),
Yuya Oshima (Japan),
Chuang Chih-Yuan (Chinese Taipei),
Kirill Gerassimenko (Kazakhstan)

Women’s Singles: 

Chen Meng (China),
Wang Manyu (China),
Kasumi Ishikawa (Japan),
Mima Ito (Japan),
Gu Yuting (China),
Zhu Yuling (China),
Feng Tianwei (Singapore),
Chen Xingtong (China),
Sakura Mori (Japan),
Shan Xiaona (Germany),
Hina Hayata (Japan),
Miu Hirano (Japan),
Han Ying (Germany),
Doo Hoi Kem (Hong Kong),
Hitomi Sato (Japan),
Cheng I-Ching (Chinese Taipei)

Men’s Doubles: Jin Ueda / Maharu Yoshimura (Japan), Masataka Morizono / Yuya Oshima (Japan), Ruwen Filus / Ricardo Walther (Germany), Patrick Franziska / Jonathan Groth (Germany / Denmark), Tomokazu Harimoto / Yuto Kizukuru (Japan), Ho Kwan Kit / Wong Chun Ting (Hong Kong), Chen Chien-An / Chiang Hung-Chieh (Chinese Taipei), Kristian Karlsson / Mattias Karlsson (Sweden)

Women’s Doubles: Matilda Ekholm / Georgina Pota (Sweden / Hungary), Chen Meng / Zhu Yuling (China), Jeon Jihee / Yang Haeun (Korea), Hina Hayata / Mima Ito (Japan), Doo Hoi Kem / Lee Ho Ching (Hong Kong), Honoka Hashimoto / Hitomi Sato (Japan), Chen Szu-Yu / Cheng I-Ching (Chinese Taipei), Barbora Balazova / Hana Matelova (Slovakia / Czech Republic)

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz