^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 21-22-23-24 Temmuz 2018 tarihine alınmıştır.

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Furkan ALTUNOK 0536 426 84 38 İSTANBUL 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
AFYON 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Kubilay AK 0538 335 58 88 AFYON 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
SAMSUN 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Osman ABANOZ 0505 5824561 SAMSUN 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
ANTALYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Ferdai ALAN 0532 6679856 ANTALYA 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI (08.06.2018 güncelleme)
ESKİŞEHİR 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Hasan AKTAŞ 0505 594 98 03 ESKİŞEHİR 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI

ITTF Yarışları

İspanya Açık'ta Hintli Sathiyan Gnanasekaran'a Şampiyon Oldu.

 

Bir yıl önce  ITTF World Tour Belçika'da birincilik kazanan Hintli Sathiyan Gnanasekaran, Japon Kazuhiro Yoshimura'yı yenerek 2017 ITTF Challenge İspanyol Açık Şampiyonasında şampiyon oldu.

Kazuhiro Yoshimura tartışmasız olarak daha güçlü oyuncuydu, ancak gün sonunuda kazanan 24 yaşındaki Hintli oyuncu oldu.

 

 

Şampiyonada Türkiye'yi temsil eden sporculardan Talha Yiğenler ve İbrahim Gündüz eleme gruplarında, Sibel Altınkaya da ana tablo son 32 turunda elendi.

Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen "challenge" serisinin son ayağı İspanya Açık Turnuvası'nda mücadele eden Türk sporcular, çeşitli turlarda organizasyona veda etti.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonundan yapılan açıklamaya göre İspanya'nın Almeria kentindeki turnuvada mücadele eden Talha Yiğenler ve İbrahim Gündüz eleme gruplarında, Sibel Altınkaya da ana tablo son 32 turunda elendi.

Tek erkeklerde İbrahim Gündüz, elemelerde 4. Grup'ta Kazak Zholudev'e 4-2 ve Nijeryalı Omotayo'ya da 4-1 yenilerek turnuva dışında kaldı.

Aynı kategoride mücadele eden Talha Yiğenler 14. Grup'ta Alman Dennis Klein'e ve Japon Kaii Yoshida'ya 4-0 yenilirken, İspanyol Javier Soria'yı ise 4-0 mağlup etti. Grubunu 3. sırada tamamlayan milli sporcu ana tabloya çıkamadı.

Tek kadınlarda Sibel Altınkaya 9. Grup'ta Portekizli Leila Oliveira'yı 4-3, İsviçreli Celine Reust'u 4-0 mağlup ederek grubunu ilk sırada tamamladı. Milli sporcu ana tablo son 32 turunda Japon Hayata Hina'ya 4-0 kaybetti ve elendi.

Çift erkeklerde İbrahim Gündüz-Talha Yiğenler ana tablo son 16 turunda Rus Baibuldin-Murzin ikilisine 3-2 mağlup oldu.

Bu arada, İspanya Açık 21 Yaş Altı Turnuvası'nda ise Talha Yiğenler grubunu ikinci sırada bitirmesine karşın ana tabloya çıkamadı. Ana tablodan bu mücadeleye başlayan İbrahim Gündüz ise Hintli Shah Manush'a 3-0 yenildi.(AA)

 

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

YILDIZLAR TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - YALOVA
  Fri 22nd - Mon 25th Jun/2018
    12:00 am - 12:00 am

TERFİ YARIŞMALARI - KASTAMONU
  Fri 29th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

BÜYÜKLER EN İYİLER YARIŞMALARI - İSTANBUL
  Sat 30th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

KURULUŞLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - Samsun
  Sat 14th - Wed 18th Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

Balkan Şampiyonası U21 - Edirne
  Wed 1st - Mon 6th Aug/2018
    12:00 am - 12:00 am