^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Okul Sporları

Türkiye Birinciliğine Katılacak Liseler Belli Oldu.

23-24-25 Şubat 2018  tarihinde Nevşehir (ÜRGÜP) te yapılacak olan Okular Arası Gençler Türkiye Birinciliği Müsabakalarına katılacak okullar belli oldu.

 7-9 Şubat 2018 tarihlerinde 8 merkezde yapılan grup müsabakalarında ilk üçe girerek Türkiye Birinciliğine katılma hakkı elde eden takımlar aşağıdadır.

 

2017-2018 MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER GRUP YARIŞMALARI SIRALAMASI
GRUP                                 DERECESİ OKUL İL KIZ/                ERKEK
ARTVİN(HOPA) GRUP MERKEZİ
1. BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , BAYBURT BAYBURT ERKEK
2. TEVFİK İLERİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , RİZE RİZE ERKEK
3. ONDOKUZMAYIS HAMİDİYE İMAM HATİP ANADOLU LİSESİ , ONDOKUZMAYIS , SAMSUN SAMSUN ERKEK
4. ŞİRAN FEN LİSESİ , ŞİRAN , GÜMÜŞHANE GÜMÜŞHANE ERKEK
5. GÖLKÖY ANADOLU LİSESİ , GÖLKÖY , ORDU ORDU ERKEK
6. GÖRELE NİHAT GÜREL FEN LİSESİ , GÖRELE , GİRESUN GİRESUN ERKEK
7. FAİK-FİKRİYE TORUNOĞULLARI ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ , MERKEZ , KARS KARS ERKEK
8. ÇAYKARA ANADOLU LİSESİ , ÇAYKARA , TRABZON TRABZON ERKEK
       
BİTLİS GRUP MERKEZİ
1. ATATÜRK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , BATMAN BATMAN ERKEK
2. MARDİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , ARTUKLU , MARDİN MARDİN ERKEK
3. ÖZEL GAZİANTEP ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ANADOLU TEKNİK LİSESİ , ŞEHİTKAMİL , GAZİANTEP GAZİANTEP ERKEK
4. ÖZEL DİYARBAKIR FEN LİSESİ , KAYAPINAR , DİYARBAKIR DİYARBAKIR ERKEK
5. BİTLİS ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , BİTLİS BİTLİS ERKEK
6. MESUT ÖZATA ANADOLU LİSESİ , İPEKYOLU , VAN VAN ERKEK
7. MUŞ İMKB ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , MUŞ MUŞ ERKEK
8. CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , HAKKARİ HAKKARİ ERKEK
       
ÇANKIRI GRUP MERKEZİ
1. AMASYA ÖZEL BAŞKENT KUTLUBEY ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , AMASYA AMASYA ERKEK
2. BAFRA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , BAFRA , SAMSUN SAMSUN ERKEK
3. VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL LİSESİ , TUZLA , İSTANBUL İSTANBUL ERKEK
4. KIRŞEHİR AHİ EVRAN ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , KIRŞEHİR KIRŞEHİR ERKEK
5. ŞEHİT ALİ ANAR ANADOLU LİSESİ , KAZAN , ANKARA ANKARA ERKEK
6. ÇORUM BELEDİYESİ PROF.DR. HAYREDDİN KARAMAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , MERKEZ , ÇORUM ÇORUM ERKEK
7. ÖZEL DÜNYA ANADOLU LİSESİ , YAHŞİHAN , KIRIKKALE KIRIKKALE ERKEK
8. İBNİ-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , BOYABAT , SİNOP SİNOP ERKEK
       
DÜZCE GRUP MERKEZİ
1. ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , YALOVA YALOVA ERKEK
2. ÖZEL ZONGULDAK FİNAL TEMEL LİSESİ , MERKEZ , ZONGULDAK ZONGULDAK ERKEK
3. CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ , BEYKOZ , İSTANBUL İSTANBUL ERKEK
4. İBRAHİM BEDRETTİN ELMALI FEN LİSESİ , ELMALI , ANTALYA ANTALYA ERKEK
5. OSMAN KUYUMCU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , MERKEZ , DÜZCE DÜZCE ERKEK
6. SÜHEYL ÜNVER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , EDİRNE EDİRNE ERKEK
7. KÜTAHYA SOSYAL BİLİMLER LİSESİ , MERKEZ , KÜTAHYA KÜTAHYA ERKEK
8. KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİ , ODUNPAZARI , ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ERKEK
       
ERZİNCAN GRUP MERKEZİ
1. VAKFIKEBİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , VAKFIKEBİR , TRABZON TRABZON ERKEK
2. TURHAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , TURHAL , TOKAT TOKAT ERKEK
3. KOCASİNAN AHMET EREN ANADOLU LİSESİ , KOCASİNAN , KAYSERİ KAYSERİ ERKEK
4. ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ , SARIÇAM , ADANA ADANA ERKEK
5. İSTANBUL LİSESİ , FATİH , İSTANBUL İSTANBUL ERKEK
6. MAMAK YUNUS EMRE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MAMAK , ANKARA ANKARA ERKEK
7. CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , SİVAS SİVAS ERKEK
8. ERZİNCAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ , MERKEZ , ERZİNCAN ERZİNCAN ERKEK
       
OSMANİYE GRUP MERKEZİ
1. ÖZEL TÜRK YURDU ANADOLU LİSESİ , KEÇİÖREN , ANKARA ANKARA ERKEK
2. T.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ , BEŞİKTAŞ , İSTANBUL İSTANBUL ERKEK
3. ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU LİSESİ , ARSUZ , HATAY HATAY ERKEK
4. SİLİFKE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , SİLİFKE , MERSİN MERSİN ERKEK
5. AHMET CEVDET PAŞA SOSYAL BİLİMLER LİSESİ , MERKEZ , AKSARAY AKSARAY ERKEK
6. SEYHAN İMKB FEN LİSESİ , SEYHAN , ADANA ADANA ERKEK
7. ÖZEL SANKO KOLEJİ , ŞEHİTKAMİL , GAZİANTEP GAZİANTEP ERKEK
8. BESNİ MUSTAFA ERDEMOĞLU ANADOLU LİSESİ , BESNİ , ADIYAMAN ADIYAMAN ERKEK
       
TEKİRDAĞ GRUP MERKEZİ
1. ÇERKEZKÖY UĞUR OKULLARI LİSESİ , ÇERKEZKÖY , TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ ERKEK
2. YALOVA ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , YALOVA YALOVA ERKEK
3. ÖZEL ENKA LİSESİ , SARIYER , İSTANBUL İSTANBUL ERKEK
4. KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR ANADOLU LİSESİ , BAŞİSKELE , KOCAELİ KOCAELİ ERKEK
5. ÇİMENTAŞ ANADOLU LİSESİ , BORNOVA , İZMİR İZMİR ERKEK
6. YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ , ALTINDAĞ , ANKARA ANKARA ERKEK
7. SERDİVAN ANADOLU LİSESİ , SERDİVAN , SAKARYA SAKARYA ERKEK
8. SERHAT İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , EDİRNE EDİRNE ERKEK
       
UŞAK GRUP MERKEZİ
1. KONYA SPOR LİSESİ , SELÇUKLU , KONYA KONYA ERKEK
2. ÖZEL ÇAĞDAŞ EĞİTİM ANADOLU LİSESİ , KARABAĞLAR , İZMİR İZMİR ERKEK
3. ÖZEL ISPARTA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , ISPARTA ISPARTA ERKEK
4. TURGUTLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , TURGUTLU , MANİSA MANİSA ERKEK
5. ÇANAKKALE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , ÇANAKKALE ÇANAKKALE ERKEK
6. MANAVGAT ANADOLU LİSESİ , MANAVGAT , ANTALYA ANTALYA ERKEK
7. LÜTFİ EGE ANADOLU LİSESİ , MERKEZEFENDİ , DENİZLİ DENİZLİ ERKEK
8. İZZETTİN ÇALIŞLAR ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , UŞAK UŞAK ERKEK

 

2017-2018 MASA TENİSİ GENÇ KIZLAR GRUP YARIŞMALARI SIRALAMASI
GRUP                                 DERECESİ OKUL İL KIZ/                ERKEK
ARTVİN(HOPA) GRUP MERKEZİ
1. BULANCAK ANADOLU LİSESİ , BULANCAK , GİRESUN GİRESUN KIZ
2. TENZİLE ERDOĞAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , ÜSKÜDAR , İSTANBUL İSTANBUL KIZ
3. HOPA NURİ VATAN ANADOLU LİSESİ , HOPA , ARTVİN ARTVİN KIZ
4. OF SOLAKLI FEN LİSESİ , OF , TRABZON TRABZON KIZ
5. ÜNYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , ÜNYE , ORDU ORDU KIZ
6. ÇAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , RİZE RİZE  KIZ
7. ONDOKUZMAYIS HAMİDİYE İMAM HATİP ANADOLU LİSESİ , ONDOKUZMAYIS , SAMSUN SAMSUN KIZ
8. ŞİRAN FEN LİSESİ , ŞİRAN , GÜMÜŞHANE GÜMÜŞHANE KIZ
       
BİTLİS GRUP MERKEZİ
1. ÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ , MERKEZ , BATMAN BATMAN KIZ
2. HZ. AYŞE KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , ANTAKYA , HATAY HATAY KIZ
3. TATVAN ÖZEL OKYANUS ANADOLU LİSESİ , TATVAN , BİTLİS BİTLİS KIZ
4. ERGANİ KIZ ANADOLU İMAMA HATİP LİSESİ , ERGANİ , DİYARBAKIR DİYARBAKIR KIZ
5. ALPARSLAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , MUŞ MUŞ KIZ
6. EDREMİT KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ , EDREMİT , VAN VAN KIZ
7. 75. YIL CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , ARTUKLU , MARDİN MARDİN KIZ
8. TÜRKAN-ÖMER OKAN ANADOLU LİSESİ , NİZİP , GAZİANTEP GAZİANTEP KIZ
       
ÇANKIRI GRUP MERKEZİ
1. KASTAMONU GÖL ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , KASTAMONU KASTAMONU KIZ
2. OSMAN GAZİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , TURHAL , TOKAT TOKAT KIZ
3. ŞEHİT HASAN GÜLHAN CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , ÇANKIRI ÇANKIRI KIZ
4. ATAKUM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , ATAKUM , SAMSUN SAMSUN KIZ
       
DÜZCE GRUP MERKEZİ
1. ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , YALOVA YALOVA KIZ
2. NENE HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MAMAK , ANKARA ANKARA KIZ
3. ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , OSMANGAZİ , BURSA BURSA KIZ
4. NAFİ GÜRAL FEN LİSESİ , MERKEZ , KÜTAHYA KÜTAHYA KIZ
5. KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ , KARAMÜRSEL , KOCAELİ KOCAELİ KIZ
6. KDZ. EREĞLİ ANADOLU LİSESİ , EREĞLİ , ZONGULDAK ZONGULDAK KIZ
7. GÜMÜŞOVA ANADOLU LİSESİ , GÜMÜŞOVA , DÜZCE DÜZCE KIZ
8. ERTUĞRULGAZİ LİSESİ , MERKEZ , BİLECİK BİLECİK KIZ
       
ERZİNCAN GRUP MERKEZİ
1. ÖZEL GENÇ SULTAN KOLEJİ KIZ ANADOLU LİSESİ , MELİKGAZİ , KAYSERİ KAYSERİ KIZ
2. ÖZEL DOĞA ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , ELAZIĞ ELAZIĞ KIZ
3. TURNASUYU KIZ ANADOLU LİSESİ , GÜLYALI , ORDU ORDU KIZ
4. CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , SİVAS SİVAS KIZ
5. REŞADİYE FEN LİSESİ , REŞADİYE , TOKAT TOKAT KIZ
6. ERKENEK ANADOLU LİSESİ , DOĞANŞEHİR , MALATYA MALATYA KIZ
7. ERZİNCAN MİLLİ EGEMENLİK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , ERZİNCAN ERZİNCAN KIZ
8. ÖZEL ÇÖZÜM FEN LİSESİ , MERKEZ , YOZGAT YOZGAT KIZ
       
OSMANİYE GRUP MERKEZİ
1. ÖZEL ERAL TEMEL LİSESİ , ÇUKUROVA , ADANA ADANA KIZ
2. ÖZEL TÜRK YURDU ANADOLU LİSESİ , KEÇİÖREN , ANKARA ANKARA KIZ
3. T.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ , BEŞİKTAŞ , İSTANBUL İSTANBUL KIZ
4. AVUKAT MAHMUT DÜŞÜN KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ , ŞEHİTKAMİL , GAZİANTEP GAZİANTEP KIZ
5. ŞEHİT TARIK KOÇOĞLU ANADOLU LİSESİ , MELİKGAZİ , KAYSERİ KAYSERİ KIZ
6. NECMİ ASFUROĞLU ANADOLU LİSESİ , ANTAKYA , HATAY HATAY KIZ
7. GEVHER NESİBE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , SİLİFKE , MERSİN MERSİN KIZ
8. 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ SPOR LİSESİ , MERKEZ , NİĞDE NİĞDE KIZ
       
TEKİRDAĞ GRUP MERKEZİ
1. ÖZEL ÜMRANİYE BİRİKİM TEMEL LİSESİ , ÜMRANİYE , İSTANBUL İSTANBUL KIZ
2. ÖZEL İNEGÖL BİREY ANADOLU LİSESİ , İNEGÖL , BURSA BURSA KIZ
3. KIRKLARELİ ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , KIRKLARELİ KIRKLARELİ KIZ
4. GÜLSEFA KAPANCIOĞLU ANADOLU LİSESİ , BORNOVA , İZMİR İZMİR KIZ
5. HACIİLBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , KARESİ , BALIKESİR BALIKESİR KIZ
6. ÇANAKKALE İBRAHİM BODUR ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , ÇANAKKALE ÇANAKKALE KIZ
7. CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ , MAMAK , ANKARA ANKARA KIZ
8. TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ KIZ
       
UŞAK GRUP MERKEZİ
1. ADEM-TOLUNAY ANADOLU LİSESİ , MURATPAŞA , ANTALYA ANTALYA KIZ
2. HALKALI IMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , KÜÇÜKÇEKMECE , İSTANBUL İSTANBUL KIZ
3. CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ , İZMİT , KOCAELİ KOCAELİ KIZ
4. BORNOVA CEM BAKİOĞLU ANADOLU LİSESİ , BORNOVA , İZMİR İZMİR KIZ
5. ÖZEL MUĞLA FİNAL TEMEL LİSESİ , MENTEŞE , MUĞLA MUĞLA KIZ
6. AFYON LİSESİ , MERKEZ , AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR KIZ
7. TÜMAY YAVUZ ALİ ERGUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , ISPARTA ISPARTA KIZ
8. AYDIN ATATÜRK ANADOLU LİSESİ , EFELER , AYDIN AYDIN KIZ
0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz