^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Türkiye Ligleri

Süper Ligde 2017-2018 Sezonu Şampiyonları Belli Oldu.

Spor Toto Süper Lig Final etabı İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda yapıldı. 

Süper Lig Erkeklerde Beşiktaş, sezonu şampiyon olarak tamamlayarak Masa Tenisi´ndeki ilk şampiyonluğunu elde etti. Sezonu Beşiktaş ile birlikte aynı puan ve averajla Koza Wos Tenis ikinci sırada tamamladı. Fenerbahçe Ligi üçüncü, İstanbul BBSK ise dördüncülüğü elde etti.
Süper Lig Bayanlarda Bursa Büyükşehir üst üste ikinci şampiyonluğunu elde etti. fenerbahçe ikinci, TİGEM üçüncü, Kocasinan Belediyesi ise dördüncü oldu.
Son üç sırayı elde eden erkeklerde Şahinbey Belediyesi, Bursaspor ve Adana MTİ ile bayanlarda Kocaeli BŞB.Kağıtspor, BŞB.Ankaraspor ve İstanbul VMT ise Türkiye 1.Ligi´ne düştü.

Süper Lig Erkekler Play-Off
Süper Lig Bayanlar Play-Off
Süper Lig Erkekler Klasman
Süper Lig Bayanlar Klasman

2017-2018 SEZONU TÜM LİGLER MAÇ AYRINTILARI

FİNAL ETABI MAÇ PROGRAMI


27 Mayıs Pazar

09:00
Bursa Büyükşehir - Fenerbahçe: 4-1
TİGEM - Yalova Bld.: 4-1
Kocasinan Bld. - Pendik Bld.: 4-2
Çorum Gençlik - Bursaspor: 4-2
Çukurova Üniv. - İstanbul BBSK: 3-4
Bu Piliç - İstanbul VMT: 4-1
Antalyaspor - Türk Telekom: 2-4
Kocaeli Büyükşehir - B.Ş.B.Ankaraspor: 0-4

BAYANLAR SÜPER LİG SIRALAMASI
1-BURSA BÜYÜKŞEHİR
2-FENERBAHÇE
3-TİGEM
4-KOCASİNAN BLD.
5-ÇORUM GENÇLİK
6-YALOVA BLD.
7-PENDİK BLD.
8-BURSASPOR
9-İSTANBUL BBSK
10-ÇUKUROVA ÜNİV.
11-BU PİLİÇ
12-TÜRK TELEKOM
13-ANTALYASPOR
14-KOCAELİ BŞB.KAĞITSPOR
15-BŞB.ANKARASPOR
16-İSTANBUL VMT

11:00

Beşiktaş - Fenerbahçe: 1-4
Koza Wos Tenis - Divapan: 4-1
Türk Telekom - Gaziosmanpaşa Bld.: 4-1
Sarkuysan - İstanbul BBSK: 2-4
Expotim - Yalova Bld.: 1-4
Çukurova Üniv.-MTİ: 4-0
Şahinbey Bld. - Bursaspor: 4-3
Girne Amerikan Üniv. - TED: 2-4

ERKEKLER SÜPER LİG SIRALAMASI
1-BEŞİKTAŞ
2-KOZA WOS TENİS
3-FENERBAHÇE
4-İSTANBUL BBSK
5-TÜRK TELEKOM
6-SARKUYSAN
7-GAZİOSMANPAŞA BLD.
8-DİVAPAN
9-EXPOTİM
10-YALOVA BLD.
11-ÇUKUROVA ÜNİV.
12-TED
13-GİRNE AMERİKAN ÜNİV.
14-ŞAHİNBEY BLD.
15-BURSASPOR
16-MTİ

26 Mayıs Cumartesi

09:00
Bursa Büyükşehir - Kocasinan Bld.:4-0
Çorum Gençlik - TİGEM: 0-4
Bursaspor - Fenerbahçe: 0-4
Pendik Bld. - Yalova Bld.: 1-4
Çukurova Üniv. - Antalyaspor: 4-3
Kocaeli Büyükşehir - Bu Piliç: 4-2
B.Ş.B.Ankaraspor- İstanbul BBSK: 1-4
Türk Telekom - İstanbul VMT: 4-2

11:00
Beşiktaş-Türk Telekom: 4-0
Sarkuysan - Koza Wos Tenis: 0-4
İstanbul BBSK - Fenerbahçe: 4-2
Gaziosmanpaşa Bld. - Divapan: 4-0
Expotim - Şahinbey Bld.: 4-1
Girne Amerikan Üniv. - Çukurova Üniv.: 3-4
TED - Yalova Bld.: 2-4
Bursaspor - MTİ: 4-0

14:00
TİGEM - Bursa Büyükşehir: 1-4
Kocasinan Bld. - Fenerbahçe: 1-4
Çorum Gençlik - Yalova Bld.: 2-4
Bursaspor - Pendik Bld.: 1-4
Bu Piliç - Çukurova Üniv.: 1-4
Antalyaspor - İstanbul BBSK: 1-4
Kocaeli Büyükşehir - İstanbul VMT: 4-0
B.Ş.B.Ankaraspor - Türk Telekom: 4-0

16:00
Koza Wos Tenis - Beşiktaş: 4-3
Türk Telekom - Fenerbahçe: 4-3
Sarkuysan - Divapan: 3-4
İstanbul BBSK - Gaziosmanpaşa Bld.: 4-3
Çukurova Üniv. - Expotim: 0-4
Şahinbey Bld. - Yalova Bld.: 2-4
Girne Amerikan Üniv. - MTİ: 4-1
TED - Bursaspor: 4-0

 

Kaynak: tmtf.gov.tr

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

16.Bodrum V.M.T. Dostluk Turnuvası-Bodrum
  Mon 1st - Sat 6th Oct/2018
    12:00 am - 12:00 am

19. Uluslararası Fenerbahçe V.M.T.Turnuvası-İstanbul
  Sat 20th - Mon 22nd Oct/2018
    12:00 am - 12:00 am

Süper Lig 1 .Etap-Ankara
  Sat 27th - Mon 29th Oct/2018
    12:00 am - 12:00 am

Küçükler Bölge Takım Yarışmaları-Balıkesir- Samsun-Adana-Batman
  Sat 3rd - Mon 5th Nov/2018
    12:00 am - 12:00 am

3. Lig 1 .Etap - Ankara
  Fri 9th - Mon 12th Nov/2018
    12:00 am - 12:00 am