^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 21-22-23-24 Temmuz 2018 tarihine alınmıştır.

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Furkan ALTUNOK 0536 426 84 38 İSTANBUL 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
AFYON 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Kubilay AK 0538 335 58 88 AFYON 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
SAMSUN 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Osman ABANOZ 0505 5824561 SAMSUN 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
ANTALYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Ferdai ALAN 0532 6679856 ANTALYA 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI (08.06.2018 güncelleme)
ESKİŞEHİR 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Hasan AKTAŞ 0505 594 98 03 ESKİŞEHİR 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI

Türkiye Ligleri

1. ve 3. Lig 2. Etap Müsabakaları Sona Erdi.

Türkiye Masa Tenisi 1.ve 3.Ligi 2.etap maçları 4-5 Kasım 2017 tarihlerinde Zonguldak'ta yapıldı.

Site Kapalı Spor Salonunda yapılan turnuvada 32 Birinci, 32 Üçüncü Lig takımı mücadele etti.

Müsabakalara  Kadınlar Birinci liginde; Trabzon Arma Spor, Trabzonspor, Çukurova Üniversitesi,  İstanbul Büyükşehir Belediye B takımı, Batman Gençlikspor, Elazığ Gençlikspor, Büyükşenir Belediye Ankaraspor B takımı, Malatya Büyükşehir Belediye, İstanbul Veteranlar, Elazığ Masa Tenisi İhtisas Kulübü, Ankara Etimesgut Belediye, Hakkari Gençlikspor, Zonguldak Özel İdare Yolspor, İzmir Büyükşehir Belediye, İstanbul Modaspor takımları,

Erkekler Birinci Liginde  ise ;Altınordu, Malatya  Büyükşehir Belediye, Konya Barosu, Antalya Büyükşehir Belediye, Antalyaspor, İstanbul Veteranlar, Fenerbahçe, İstambul Bedensel Engelliler Masa Tenisi Takımı, İstanbul Beyoğlu, Gençlikspor, Büyükşenir Belediye Ankaraspor, Çorum İhtisasspor, Kayseri Kocasinan Belediyespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor B takımı, İstanbul Yıldırımspor, Altay, Bursa Büyükşehir Belediyespor takımları,

Kadınlar Üçüncü Liginde; Tokat Turhal, Balıkesir Büyükşehir Belediye, Manisa Akka Okulları, Çorum İhtisasspor, Kayseri Gençlik ve Spor Kulübü, Fenerbançe, Kırşehir Belediye, Trabzon İMKB, Akhisar Gençlerbirliği, Sivas Gençlikspor,  Öz Van Gençlik, Amasya Çalık Yeşilırmakspor, Zonguldak Özel İdare Yolspor B takımı, Ankara Özel Sporcular,  İstanbul VTM Masa Tenisi, Kahramanmaraş Gençlikspor takımları,

Erkekler Üçüncü Liginde ise   yer alan takımlar şunlar; Lefkoşa Avrupa Üniversitesi,  Manisa Akka Okullar, Balıkesir Büyükşehir Belediye, Zonguldak Özel İdare Yolspor, Çorum Belediye, Mardin Gençlik, Malatya Büyükşehir belediye B takımı, Tokat Belediye Plevnespor, Trabzonspor, Isparta Gençlikspor, Samsun Atakum Belediye, Hatay İklim Koleji, Hatay Enis Özel Gençlik Spor Kulübü, Denizlispor, Kırklaresi Üni ve Ankara Özel Sporcular takımları katıldı.

Rekabet seviyesi oldukça yüksek olan turnuvada sonuçlar ve maç ayrıntıları aşağıdadır.

1. Lig Sonuçları için tıklayınız. güncellendi.

3. Lig Sonuçları için tıklayınız. güncellendi.

Maç arıntıları için tıklayınız. güncellendi.

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

YILDIZLAR TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - YALOVA
  Fri 22nd - Mon 25th Jun/2018
    12:00 am - 12:00 am

TERFİ YARIŞMALARI - KASTAMONU
  Fri 29th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

BÜYÜKLER EN İYİLER YARIŞMALARI - İSTANBUL
  Sat 30th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

KURULUŞLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - Samsun
  Sat 14th - Wed 18th Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

Balkan Şampiyonası U21 - Edirne
  Wed 1st - Mon 6th Aug/2018
    12:00 am - 12:00 am