^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

ITTF Level 1 Antrenörlük Kursu İstanbul'da Yapılacak.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Masa Tenisi Yıldızlar Grup Müsabaka Tarihleri Güncellendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

ARALIK AYI İÇERİSİNDE İSTANBUL´DA 3.KADEME ANTRENÖR KURSU AÇILACAKTIR.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Analig 2017-2018 Talimatı, Yarışma Yerleri ve Tarihleri Yayınlandı.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

Türkiye Şampiyonaları

Minikler Türkiye Şampiyonası Çorum'da Başladı.

 

2017 -2018 Sezonu Masa Tenisi Minikler Türkiye Şampiyonası Çorum'da Başladı. 108 Kız, 138 Erkek sporcunun katıldığı turnuva 26 Kasım 2017 pazar günü yapılacak finallerle sona erecek.

Fikstür: 

KIZLAR:

    Grup 1 1 2 3
1 017 Ezel ARSLAN (ANK)      
2 078 Ecrin KILIÇ (KOC)      
3 023 Zeynep KARAGÖZ (ANK)      
           
    Grup  2 1 2 3
1 042 Ecrin Tanem ÇINAL (ESK)      
2 09 Fatma İsra ÖZKAN (AMS)      
3 074 Tuana AKSOY (K.ELİ)      
           
    Grup  3 1 2 3
1 050 İlayda BOZKURT (G.ANT)      
2 013 Yağmur Vuslat ÖNGÜL (AMS)      
3 058 Hayrunisa TOKALAK (İST)      
           
    Grup  4 1 2 3
1 079 Ekin BURAK (KOC)      
2 031 Eda KARAOSMANOĞLU (BRT)      
3 091 Nazlı Sena ÇUKUR (RİZE)      
           
    Grup  5 1 2 3
1 037 Aybüke Banu ŞİMŞEK (ÇRM)      
2 039 Belinay AKOĞLAN (DNZ)      
3 035 Sümeyye AKBUĞA (BLC)      
           
    Grup  6 1 2 3
1 021 Büşra DEMİR (ANK)      
2 083 Ela KARAAĞIL (MUĞ)      
3 057 Ebrar KURT (İST)      
           
    Grup  7 1 2 3
1 084 Hatice SÖĞÜT (MUĞ)      
2 015 Zehra Betül KARGA (AMS)      
3 081 İrem ALAYBEYOĞLU (KON)      
           
    Grup  8 1 2 3
1 08 Duru ÇİĞDEM (AMS)      
2 105 Elif Sare AKDANALI (ÇRM)      
3 075 İremnaz İNCE (K.ELİ)      
           
    Grup  9 1 2 3
1 036 Asude Tuğba ŞİMŞEK (ÇRM)      
2 104 Ceylin AKDANALI (ÇRM)      
3 025 Öykü Zeynep GÜLAY (ANK)      
           
    Grup  10 1 2 3
1 016 Elif Tuana TURNA (AMS)      
2 099 Salihanur AYHAN (ZON)      
3 070 Hatice Kübra KENTER (K.ELİ)      
           
    Grup  11 1 2 3
1 097 Hazal AKPINAR (YLV)      
2 061 Ela ÇAMUR (İST)      
3 071 Nur Nigar ÖZKAN (K.ELİ)      
           
    Grup  12 1 2 3
1 05 Lara YENİ (AMS)      
2 019 Yagmur ESER (ANK)      
3 088 Ecem MALGIR (NİĞ)      
           
    Grup  13 1 2 3
1 040 Nisanur DERSEL (DNZ)      
2 028 Pırıl CEYLAN (ANT)      
3 096 Ece Nur HAN (VAN)      
           
    Grup  14 1 2 3
1 06 Şevval ACAR (AMS)      
2 020 Zeynep TÜRK (ANK)      
3 092 Şueda ÖZTURNA (RİZE)      
           
    Grup  15 1 2 3
1 080 Zeynep Sara YILDIRIM (KOC)      
2 04 Sude ATAKAN (ADN)      
3 095 Dimen El ASAN (VAN)      
           
    Grup  16 1 2 3
1 082 Defne Su ÖZTÜRK (MUĞ)      
2 062 Şükriye Nur YILDIZ (İST)      
3 052 Deniz KARIŞ (HTY)      
           
    Grup  17 1 2 3
1 066 Ekin ÇALIŞKAN (İZM)      
2 102 Naz ALTINTAŞ (ZON)      
3 093 Elif Su SAKA (SVS)      
           
    Grup  18 1 2 3
1 012 Tuğçe ALKOÇ (AMS)      
2 047 Melike GÜRBÜZ (G.ANT)      
3 089 Miray TOKGÖZ (NİĞ)      
           
    Grup  19 1 2 3
1 085 Nisa Ceylin GÖKTÜRK (MUĞ)      
2 010 İpek Zulal SOKULLU (AMS)      
3 072 Binnur YALÇINKAYA (K.ELİ)      
           
    Grup  20 1 2 3
1 064 İrem ÇELİKEL (İZM)      
2 044 Ayşenaz YAKAR (G.ANT)      
3 090 Berrak OCAKLI (RİZE)      
           
    Grup  21 1 2 3
1 086 Ecem BODUR (MUĞ)      
2 046 Hayrunisa CANDAN (G.ANT)      
3 034 Azra ÖZKAN (BLC)      
           
    Grup  22 1 2 3
1 056 Şevval KOCABAŞ (ISP)      
2 049 Ayşe METE (G.ANT)      
3 094 Eminefe KARAKÜTÜK (SVS)      
           
    Grup  23 1 2 3
1 060 Ecrin TAŞKIRAN (İST)      
2 041 Sevim Naz ERTÜRK (DNZ)      
3 053 İrem ALTUN (HTY)      
           
    Grup  24 1 2 3
1 065 Melek DENİZ (İZM)      
2 045 Elif KADASAVDI (G.ANT)      
3 063 Duru KIRBAÇ (İST)      
           
    Grup  25 1 2 3
1 087 Ekin Ezgi EZEROĞLU (MUĞ)      
2 02 Melis Işık AKİZ (ADN)      
3 073 Rüya YALÇIN (K.ELİ)      
           
    Grup  26 1 2 3
1 014 Yaren KARACA (AMS)      
2 038 Nisa NuÖZDEMİR (ÇRM)      
3 024 Hiranur KÖKSAL (ANK)      
           
    Grup  27 1 2 3
1 03 Selcan Duru YÜCEL (ADN)      
2 029 Simla DÖNMEZ (ANT)      
3 033 Tuana BUDAK (BTM)      
           
    Grup  28 1 2 3
1 022 Ecrin KALE (ANK)      
2 027 İpek AKYÜZ (ANT)      
3 054 Süreyya Ada BAL (HTY)      
           
    Grup  29 1 2 3
1 101 Ekinsu AKBİN (ZON)      
2 032 Dicle ERDOĞAN (BTM)      
3 106 Nazlı ŞAHİN (ÇRM)      
           
    Grup  30 1 2 3
1 098 Hamide Berra ARSLAN (ZON)      
2 067 Elif ONGAN (İZM)      
3 076 Elifnaz DİNÇER (K.ELİ)      
           
    Grup  31 1 2 3
1 059 Selin AKYÜZ (İST)      
2 051 Yağmur AKKUŞ (GRS)      
3 068 Elif Çağla ÇOBAN (KST)      
           
    Grup  32 1 2 3
1 018 Fatma Nur GENÇ (ANK)      
2 030 Ecem Nur DEMİRCİ (BRT)      
3 107 Nehir BOLAT (ÇRM)      
           
    Grup  33 1 2 3
1 011 Melisa KAŞGA (AMS)      
2 108 Zümra SIRIKLI (ÇRM)      
3 01 Elif Ece EREN (ADN)      
           
    Grup  34 1 2 3
1 055 Özge IŞIR (ISP)      
2 026 Asya ÜNALAN (ANT)      
3 100 Yaren ÖNCÜL (ZON)      
           
    Grup  35 1 2 3
1 048 Nisa Sıla ERKILIÇ (G.ANT)      
2 077 Duru KOZLUCA (KOC)      
3 07 Beren KARAGÖZ (AMS)      
           
    Grup  36 1 2 3
1 043 Seher BULUT (G.ANT)      
2 069 Özgün Nidal AFACAN (KST)      
3 103 Zeynep ALABAŞ (ZON)      

 

ERKEKLER:

    Grup 1 1 2 3
1 130 Efe HARAÇ (YLV)      
2 37 Mehmet Akif AKTAŞ (ÇRM)      
3 133 Doruk TEKİN (ZON)      
           
    Grup  2 1 2 3
1 35 Arda KEKİLLİOĞLU (ÇRM)      
2 89 Cemal SARI (İZM)      
3 138 Tümay TÜRKYILMAZ (ZON)      
           
    Grup  3 1 2 3
1 6 Muhammed Can BİLGE (ADN)      
2 56 Kaan KAHRAMAN (G.ANT)      
3 118 Bora BALTACI (RİZE)      
           
    Grup  4 1 2 3
1 38 Muhammet Fatih CANDAN (ÇRM)      
2 72 Kerem KOCABAŞ (ISP)      
3          
           
    Grup  5 1 2 3
1 62 Mustafa NEBHAN (HTY)      
2 82 Berat TOKMAK (İST)      
3 113 Atalay KÜÇÜK (MUĞ)      
           
    Grup  6 1 2 3
1 75 Tolga Kaan EĞİLMEZ (İST)      
2 88 Hasan YİĞİT (İST)      
3 135 Çağan YAVUZ (ZON)      
           
    Grup  7 1 2 3
1 74 Muhammed KARACA (İST)      
2 90 Efe CERRAH (İZM)      
3 124 Berat KIZBAKAN (TRB)      
           
    Grup  8 1 2 3
1 81 Enes Kaan BAŞARIR (İST)      
2 53 Hamza SÜRMELİ (G.ANT)      
3 28 Miraç YILDIZ (BYB)      
           
    Grup  9 1 2 3
1 87 Muhammed Ali ATAKUL (İST)      
2 80 Onur DURAN (İST)      
3 29 Muhammed YILDIZ (BYB)      
           
    Grup  10 1 2 3
1 84 Caner KÖSE (İST)      
2 15 Onurhan İNCE (AMS)      
3 31 Emirhan BAHCIVAN (BLC)      
           
    Grup  11 1 2 3
1 105 Efe SABUR (KOC)      
2 8 Eray AKKAYA (AMS)      
3 125 Yusuf KIZBAKAN (TRB)      
           
    Grup  12 1 2 3
1 67 Efe Berk YILDIRIM (ISP)      
2 77 Ahmet Mert ÇAKIR (İST)      
3 126 Evliya ÖZDEMİR (VAN)      
           
    Grup  13 1 2 3
1 4 Göktuğ CANPOLAT (ADN)      
2 86 Mesut AÇABEY (İST)      
3 43 Oğuz Kaan ÇINAR (ÇRM)      
           
    Grup  14 1 2 3
1 63 Orçun Enes TOK (HTY)      
2 47 Halil İbrahim AKIN (DNZ)      
3 117 Mehmet Utkan TOPALOĞLU (MUĞ)      
           
    Grup  15 1 2 3
1 102 Ömer GÖÇER (K.ELİ)      
2 14 Baki Mustafa SÜMBÜL (AMS)      
3 25 Engin GÜLEÇ (BRT)      
           
    Grup  16 1 2 3
1 83 Berk ÖZTOPRAK (İST)      
2 79 Demir Eren ÇAKIR (İST)      
3 110 Efe ALAYBEYOĞLU (KON)      
           
    Grup  17 1 2 3
1 17 Enes UZEL (ANK)      
2 48 Kemal ÇAYLI (DNZ)      
3 129 Can GÖKTEPE (YLV)      
           
    Grup  18 1 2 3
1 16 Arda Efe ÇAPRAZ (AMS)      
2 85 Efe SES (İST)      
3 32 Yusuf Enis İLERİ (BLC)      
           
    Grup  19 1 2 3
1 91 Efe KORUNLU (İZM)      
2 57 Mehmet Abdullah SEKİN (G.ANT)      
3 128 Arda BEKTAŞ (YLV)      
           
    Grup  20 1 2 3
1 112 Ali Ulu SAKARYA (MUĞ)      
2 66 Batın Uras ÜNLÜ (ISP)      
3          
           
    Grup  21 1 2 3
1 9 Kerem ÖZEN (AMS)      
2 92 Poyraz YAŞAR (İZM)      
3          
           
    Grup  22 1 2 3
1 13 Aziz Konuralp KARAYAZI (AMS)      
2 5 Hasan ERYILMAZ (ADN)      
3 120 Furkan ÇUKUR (RİZE)      
           
    Grup  23 1 2 3
1 45 Ahmet ELDEM (DNZ)      
2          
3 109 Alp ÇELİK (KON)      
           
    Grup  24 1 2 3
1 11 Sefa Kerem KARAGÖZ (AMS)      
2 55 İshak MORBONCUK (G.ANT)      
3 2 Yıldırım Beyazıt MARAL (AFY)      
           
    Grup  25 1 2 3
1 3 Egemen Suat DOKUR (ADN)      
2 34 Abdurrahman GÜRBÜZ (ÇRM)      
3 122 Göktuğ MATUHAN (SVS)      
           
    Grup  26 1 2 3
1 108 Onurcan KOZLUCA (KOC)      
2 73 Mehmet Can KARAKUŞ (İST)      
3          
           
    Grup  27 1 2 3
1 134 Ege MAKARA (ZON)      
2 10 Muhammet ÇEVİK (AMS)      
3 59 Ensar TEKİNŞahan TAŞ (HKR)      
           
    Grup  28 1 2 3
1 36 İsmail Eren ALICI (ÇRM)      
2 70 Güven YÜRÜKLER (ISP)      
3 61 Şahan TAŞ (HKR)      
           
    Grup  29 1 2 3
1 58 Ercan Eren ZER (G.ANT)      
2 94 Cemal Yağız SARI (İZM)      
3 123 Göktuğ OKTAY (SVS)      
           
    Grup  30 1 2 3
1 52 Alperen ÇİÇEK (G.ANT)      
2 22 İbrahim Efe SARIDAŞ (ANT)      
3 121 Gökay ALKAN (RİZE)      
           
    Grup  31 1 2 3
1 18 Utku ÇEVİK (ANK)      
2 76 Yusuf ÖZDEMİR (İST)      
3 127 Tekin AKDAĞ (VAN)      
           
    Grup  32 1 2 3
1 115 Hasan Hüseyin DİNDAR (MUĞ)      
2 21 Enver DÖNMEZ (ANT)      
3 96 Hasan Efe TEKİŞ (KMRŞ)      
           
    Grup  33 1 2 3
1 116 Ali Fuat GÜNLÜ (MUĞ)      
2 33 Abdullah GÜRBÜZ (ÇRM)      
3 97 Menderes Talha KABAAĞIL (KMRŞ)      
           
    Grup  34 1 2 3
1 20 Alim ÇİRAH (ANT)      
2 104 Berat YILDIZ (KOC)      
3 114 Metehan ZAVİR (MUĞ)      
           
    Grup  35 1 2 3
1 137 Ökdem ALIN (ZON)      
2 7 Muhammed Mustafa DEMİR (ADN)      
3 111 Mustafa YAVUZ (KON)      
           
    Grup  36 1 2 3
1 99 Ahmet Kağan SAKAR (KST)      
2 65 Ahmet ŞAHAN (ISP)      
3 26 Muhammet TEPE (BRT)      
           
    Grup  37 1 2 3
1 12 Tunahan ÇAYCI (AMS)      
2 101 Berk Kadir ÇATAL (K.ELİ)      
3 60 Ömür Batın KAZANDIOĞLU (HKR)      
           
    Grup  38 1 2 3
1 19 Efe BALTA (ANK)      
2 51 Ahmet BAKAY (G.ANT)      
3          
           
    Grup  39 1 2 3
1 64 Barca KÖSEOĞLU (HON)      
2 71 Kerem ÇOLAK (ISP)      
3 1 Berk Ahmet BİNBAŞ (AFY)      
           
    Grup  40 1 2 3
1 50 Yasin ÖZTÜRK (ESK)      
2 23 Ömer Eyüp İNCİ (ANT)      
3 24 Alkan DEMİRCİ (BRT)      
           
    Grup  41 1 2 3
1 107 Mert GÜREL (KOC)      
2 54 İlhan ŞUDUT (G.ANT)      
3 30 Yiğit YEĞEN (BYB)      
           
    Grup  42 1 2 3
1 69 Görkem ÖCAL (ISP)      
2 100 Muhammed Efe UYLAŞIR (KST)      
3 119 Çınar PEKER (RİZE)      
           
    Grup  43 1 2 3
1 131 Orkun BORAN (YLV)      
2 49 Yağız UYGUR (DNZ)      
3 27 Melikşah ÖZBİLGİ (BYB)      
           
    Grup  44 1 2 3
1 93 Mustafa Kutay ÇIRALI (İZM)      
2 106 Eymen KILIÇ (KOC)      
3 132 Yusuf Alp SÖĞÜT (YLV)      
           
    Grup  45 1 2 3
1 78 Cevdet Hakan SEVİNÇ (İST)      
2 103 Ersen YORGUN (K.ELİ)      
3 98 Mustafa Eren KABAKCI (KMRŞ)      
           
    Grup  46 1 2 3
1 95 Selim SOMEREN (İZM)      
2 46 Arda AKGÜL (DNZ)      
3 136 Kaan ALTINTAŞ (ZON)      
0
0
0
s2smodern