^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

ITTF Level 1 Antrenörlük Kursu İstanbul'da Yapılacak.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Masa Tenisi Yıldızlar Grup Müsabaka Tarihleri Güncellendi. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

ARALIK AYI İÇERİSİNDE İSTANBUL´DA 3.KADEME ANTRENÖR KURSU AÇILACAKTIR.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Analig 2017-2018 Talimatı, Yarışma Yerleri ve Tarihleri Yayınlandı.Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

Türkiye Şampiyonaları

Minikler Ferdi Türkiye Şampiyonası Çorum'da Yapıldı.

 

2017-2018 Minikler Ferdi Türkiye Şampiyonası Çorum'da Yapıldı.

24-26 Kasım 2017 tarihlerinde Çorum İlimizde yapılan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Minikler Ferdi Türkiye Şampiyonası sonuçları aşağıdadır. 

TEK ERKEK 
  ADI VE SOYADI KULÜBÜ İLİ
1. Mustafa NEBHAN
HATAY ASP SPOR
HATAY
2. Arda KEKİLLİOĞLU ÇORUM BELEDİYE GSK ÇORUM
3. Efe HARAÇ YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR YALOVA
4. Efe SABUR B.B.KAĞIT SPOR KOCAELİ
5. İsmail Eren ALICI ÇORUM BELEDİYE GSK ÇORUM
6. Tolga Kaan EĞİLMEZ EROKSPOR İSTANBUL 
7. Muhammet Fatih CANDAN ÇORUM BELEDİYE GSK ÇORUM
8. Efe Berk YILDIRIM ISPARTES ISPARTA
9. Muhammed Can BİLGE CUKUROVA ÜNİV. ADANA
10. Tunahan ÇAYCI ÇALIK YEDAŞ SPOR  AMASYA
11. Utku ÇEVİK B.B ANKARA SPOR ANKARA
12. Evliya ÖZDEMİR ÖZ VANGENÇLİK VAN
13. Egemen Suat DOKUR CUKUROVA ÜNİV. ADANA
14. Orçun Enes TOK HATAY ASP SPOR HATAY
15. Muhammed Ali ATAKUL İSTANBUL BBSK   İSTANBUL 
16. Berat YILDIZ B.B.KAĞIT SPOR KOCAELİ
17. Efe BALTA B.B.ANKARASPOR ANKARA
18. Göktuğ CANPOLAT CUKUROVA ÜNİV. ADANA
19. Eray AKKAYA ÇALIK YEDAŞ SPOR  AMASYA
20. Abdurrahman GÜRBÜZ ÇORUM BELEDİYE GSK ÇORUM
21. Caner KÖSE İSTANBUL BBSK   İSTANBUL 
22. Berk ÖZTOPRAK İSTANBUL BBSK   İSTANBUL 
23. Ercan Eren ZER ŞAHİNBEY BLD. SPOR  GAZİANTEP
24. Mehmet Can KARAKUŞ EROKSPOR İSTANBUL 

MİNİKLER FERDİ ŞAMPİYONASI SONUÇ ve SIRALAMASI için buraya tıklayınız (kaynak: tmtf.gov.tr)

TEK KIZ  
  ADI VE SOYADI KULÜBÜ İLİ
1. Ezel ARSLAN B.B.ANKARASPOR ANKARA
2. Ekin BURAK B.B.KAĞIT SPOR KOCAELİ
3. Büşra DEMİR ŞEHİT HAKAN KABİL SPOR ANKARA
4. Asude Tuğba ŞİMŞEK ÇORUM BELEDİYE GSK ÇORUM
5. Şevval ACAR ÇALIK YEDAŞ SPOR  AMASYA
6. Zehra Betül KARGA ÇALIK YEDAŞ SPOR  AMASYA
7. Lara YENİ ÇALIK YEDAŞ SPOR  AMASYA
8. Aybüke Banu ŞİMŞEK ÇORUM BELEDİYE GSK ÇORUM
9. Ecrin Tanem ÇINAL DSİ BENT SPOR ESKİŞEHİR
10. İlayda BOZKURT ŞAHİNBEY BLD. SPOR  GAZİANTEP
11. Hazal AKPINAR BELEDİYE GENÇLİK SPOR YALOVA
12. Selcan Duru YÜCEL CUKUROVA ÜNİV. ADANA
13. Elifnaz DİNÇER TARAKER SPOR KIRKLARELİ
14. Nisa Sıla ERKILIÇ GENÇLİKSOR GAZİANTEP
15. Duru ÇİĞDEM GENÇLİK VE SPOR  AMASYA
16. Tuğçe ALKOÇ GENÇLİK VE SPOR  AMASYA
17. Dicle ERDOĞAN ASP SPOR BATMAN
18. Yağmur AKKUŞ GENÇLİKSPOR GİRESUN
19. Melisa KAŞGA GENÇLİK VE SPOR  AMASYA
20. İrem ÇELİKEL BAYRAKLI BLD. İZMİR
21. Zeynep Sara YILDIRIM B.B.KAĞIT SPOR KOCAELİ
22. Hatice Kübra KENTER KIRKLARELİ GENÇLİK SPOR KIRKLARELİ
23. Fatma Nur GENÇ B.B.ANKARASPOR ANKARA
24. Asya ÜNALAN ANTALYA B.B. ASAT GSK ANTALYA
0
0
0
s2smodern