^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 21-22-23-24 Temmuz 2018 tarihine alınmıştır.

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Furkan ALTUNOK 0536 426 84 38 İSTANBUL 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
AFYON 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Kubilay AK 0538 335 58 88 AFYON 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
SAMSUN 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Osman ABANOZ 0505 5824561 SAMSUN 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
ANTALYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Ferdai ALAN 0532 6679856 ANTALYA 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI (08.06.2018 güncelleme)
ESKİŞEHİR 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Hasan AKTAŞ 0505 594 98 03 ESKİŞEHİR 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI

Türkiye Şampiyonaları

Gençler Takım Türkiye Şampiyonası Ankara´da Yapıldı.

Gençler Takım Türkiye Şampiyonası Ankara Mamak Spor Salonunda tamamlandı. Üç gün süren maçlara 26 ayrı ilden ve KKTC´den gelen 48 farklı külüpten, erkeklerde 45, kızlarda ise 34 takım katıldı. 


İlk gün oynanan grup maçlarının ardından ikinci gün Ana Tablo maçlarına geçildi. Yarışma talimatı gereği 2016-2017 Sezonunda Gençler Türkiye Şampiyonasında dereceye giren en iyi 8 takım Ana tablodan yarışmalara ikinci gününden itibaren başladı.
Genç Erkeklerde finalde Yalova Belediyespor (B) takımını 3-2 mağlup eden Yalova Belediyespor (A) takımı Türkiye Şampiyonu oldu.
3.lük maçında ise Çerkezköy Belediyespor, Yalova Gençlik Hizmetleri´ni 3-1 mağlup etti.
Genç Kızlarda finalde Fenerbahçe´yi 3-2 mağlup eden Kocasinan Belediyespor Türkiye Şampiyonluğunu elde etti.
3.lük maçında ise Çukurova Üniversitesi, İstanbul BBSK (B) takımını 3-2 mağlup etti.

Genç Erkekler sıralama
1-Yalova Belediyespor (A)
2-Yalova Belediyespor (B)
3-Çerkezköy Belediyespor
4-Yalova Gençlik Hizmetleri
5-Özel İdare Yolspor
6-Malatya Büyükşehir
7-İzmir Büyükşehir
8-Çalık YEDAŞ
9-Etimesgut Belediyespor
10-İstanbul BBSK
11-Beşiktaş
12-B.Ş.B.Anklaraspor (A)
13-Karaman Gençlik
14-Çorum Belediyespor (A)
15-Altınordu
16-Yenihayat Paralimpik

Genç Kızlar sıralama
1-Kocasinan Belediyespor
2-Fenerbahçe
3-Çukurova Üniversitesi
4-İstanbul BBSK (B)
5-Yalova Belediyespor
6-Çorum Gençlik
7-İstanbul BBSK (A)
8-Kasımpaşa Erokspor
9-Denizli Tan Halk Oyunları
10-İstanbul DSİ
11-Bursaspor
12-Antalyaspor
13-B.Ş.B. Ankaraspor
14-Kocasinan Belediyespor (B)
15-İzmir Büyükşehir
16-Girne Amerikan Üniversitesi
 

Gençler Takım Türkiye Şampiyonası sonuçları

kaynak:tmtf.gvo.tr

0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz