^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Dostluk Ligi

Masa Tenisi Dostluk Ligi Gaziantep'te Başladı.

Masa Tenisi Dostluk Ligi 13. Etap Müsabakaları Gaziantep Akkent Spor Salonunda Başladı.

Şampiyonaya 120 sporcuya, 12 grupta, 15 farkli ilden sporcular katılmakta.

  SÜPER GRUP A        
  Oyuncular G M P S
1 Orhan ALTAY ( Malatya )        
2 Salih Bilgin (Adana)        
3 Oğuzhan ÖZGÜR (Nevşehir)        
4 Fatih Kaya (K.Maraş)        
5 Cengiz Yıldız(Hatay)        
6 Mustafa Palta (K.Maraş)        
7 ismail çakmak ( hatay )        
8 Nevzat Bozkurt (G.Antep)        
9 Sinan Çağlar (Mersin)        
10 Umut Yılmaz (Kayseri)        
           
  SÜPER GRUP B        
  Oyuncular G M P S
1 Cüneyt Turdu (K.Maraş)        
2 İbrahim Akbağ (G.Antep)        
3 İbrahim Eke (Konya)        
4 Mesut Barkale (Konya)        
5 Özgür Kılıç ( kayseri)        
6 Enis Özel(Hatay)        
7 Kamil Boruban (K.Maraş)        
8 Murat Karakaya (G.Antep)        
9 Ahmet Gürbüz (Kilis )        
10 Mehmet Sönmez(Hatay)        
           
           
           
           
  1. GRUP A        
  Oyuncular G M P S
1 Ahmet Culha (sivas )        
2 Selim Ertuğrul ( maraş )        
3 Taşkın Çetin (Kayseri)        
4 Mustafa Özkaymaz ( istanbul )        
5 İsmet Türksayar ( K.maraş )        
6 Nihat Nebhan(Hatay)        
7 İsa İslam ( antep )        
8 Muhammet Zilan Muallim ( antep )        
9 Eren Özkan ( hatay )        
10 Musa Duru ( Mersin )        
           
           
           
  1. GRUP B        
  Oyuncular G M P S
1 Erdinç Halbutoğulları ( mersin )        
2 Emrah Tümkaya ( hatay )        
3 Eyüpcan boyacı ( hatay)        
4 Vecdet Erdoğmuş (Nevşehir)        
5 Mehmet Erkul  (Mersin)        
6 Mustafa Okur ( Diyarbakır )        
7 Coşkun İmer (antep )        
8 Mustafa Demir ( K.Maraş )        
9 Asım Özbilgi ( Bayburt )        
10 Mustafa Yüce ( antep )        
           
           
           
  2. GRUP A        
  Oyuncular G M P S
1 Fuat Akpınar (Kayseri)        
2 Sinem Gövdeli (Sivas)        
3 Selcuk Kurt (K.Maraş)        
4 Fikret Ayak ( malatya )        
5 Kemal Sağ (Adana)        
6 Mehmet Hamdi Özkan  (K.Maraş)        
7 Emrah Aydın (Kayseri)        
8 Halil Küçükbeyazıt ( hatay)         
9 Fatih Yüksel (K.Maraş)                     
10 Murat Özgün(Hatay)        
           
  2. GRUP B        
  Oyuncular G M P S
1 Murat Özkars (K.Maraş)        
2 Mahmut Kuzgun ( Sivas )        
3 Ekrem Şişmanoğlu ( K.Maraş )         
4 Mehmet Saylak ( K.Maraş )        
5 Yakup Gültekin (Kayseri)        
6 Fatih Yenisolak (K.Maraş)        
7 Ercüment Ülkümen (Hatay)        
8 Murat Tuna ( Malatya )        
9 Hasan Uğur ( Malatya )        
10 Mehmet şirin Çiçen ( Diyarbakır )        
           
           
           
           
  3. GRUP A        
  Oyuncular G M P S
1 Hasan Gündal (G.Antep)        
2 Fatih Yüzer (G.Antep)                     
3 Erdal Ördek(Hatay)        
4 Selçuk Paksoy (K.Maraş)        
5 Mehmet Bıyıklı ( konya )        
6 Özgür Polat (G.Antep)        
7 Alaaddin Özdemir (K.Maraş)        
8 Reşit Gökoğlu ( antep )        
9 Hamdi Banazılı ( malatya )        
10 Burak Ateş ( kayseri )        
           
  3.GRUP B        
  Oyuncular G M P S
1 Özlem Gövdeli (Sivas)        
2 Adem Cangir ( Antep )        
3 Ahmet Faruk Yüzer (Adıyaman)        
4 Furkan Şahin ( kayseri )        
5 Yaşar Özsoy ( kayseri )        
6 Mahmut Rençber (K.Maraş)        
7 Gürkan Aykut ( Antep )        
8 Mecit Ercişli ( gaziantep )        
9 Rıdvan Şirin ( antep )        
10 Cuma Polatkıran (G.Antep)           
           
           
           
           
  4. GRUP A        
  Oyuncular G M P S
1 Mesrur Sabahoğlu ( hatay )        
2 Sabiha Meltem Karaman ( Sivas )        
3 Merve Güney(Hatay)        
4 Bülent Akın ( antep )        
5 Nihat Eker (Hatay)        
6 Abdullah Gündal (G.Antep)        
7 Ahmet Çetin Güler ( antep )        
8 Yusuf Kalkan ( hatay )        
9 Özlem özdemir ( adana )        
10 İmran Sarı ( K.Maraş )        
           
           
           
  4. GRUP B        
  Oyuncular G M P S
1 Ekrem Demirci ( istanbul )        
2 Erol Asker (hatay )        
3 Mustafa Bahat (Kayseri)        
4 Sibel Sağ (Hatay)        
5 Betül Nebhan(Hatay)        
6 Abdülgani Cezayiroğlu(Hatay)        
7 Mahfuz Erkan ( K.maraş )        
8 fatih akpek ( antep )        
9 Kemal Çınar ( antep )        
10 Halil Doğangül ( antep )        
           
           
           
  5.GRUP A        
  Oyuncular G M P S
1 Adem Morkaya ( k.maraş )        
2 Yavuz Özmen ( istanbul )        
3 Ahmet Feras Abdun ( antep )        
4 Halit Akbaş ( şanlıurfa )        
5 süleyman günbay ( antep )        
6 Ali İhsan Aydınlık ( kayseri )        
7 M.Ali Bayraktar ( hatay )        
8 Suat Kaya ( antep )        
9 Hasan Bilgiç ( antep )        
10 Hüseyin Mert Palta ( k.maraş )        
           
           
           
  5. GRUP B        
  Oyuncular G M P S
1 İbrahim Koç (Kayseri)        
2 Ekrem Karataş (G.Antep)        
3 Mehmet Altay (Malatya)        
4 Mehmet Gündal (G.Antep)        
5 Kasım Eren ( şanlıurfa )        
6 Yalçın Soydan ( antep )        
7 Ekin Güney  Sabahoğlu ( Hatay )        
8 Uygun Özden ( Nevşehir )        
9 Mehmet Kavuşturan ( malatya )        
10 Eyüp Gündal ( antep )        

Dostluk Ligi - SÜPER LİG        
Oyuncular G M P S
Orhan Altay (Malatya) 14 1 29 1
Cüneyt Turdu (K.Maraş) 14 1 29 2
Salih Bilgin (Adana) 13 2 28 3
İbrahim Akbağ (G.Antep) 12 3 27 4
Oğuzhan ÖZGÜR (Nevşehir) 10 5 25 5
İbrahim Eke (Konya) 8 7 23 6
Mesut Barkale (Konya) 8 7 23 7
Fatih Kaya (K.Maraş) 7 8 22 8
Barış Sönmez(Hatay)ismail çakmak 7 8 22 9
Cengiz Yıldız(Hatay) 6 9 21 10
Enis Özel(Hatay) 6 9 21 11
Mustafa Palta (K.Maraş) 5 10 20 12
Ahmet Culha (Sivas) 4 11 19 13
Erdinç Halbutoğulları (Mersin) 4 11 19 14
Selim Ertuğrul (K.Maraş) 2 13 17 15
Mahmut Demir (Adana) 0 15 0 16
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Dostluk Ligi - 1. LİG        
Oyuncular G M P S
Tasnım Nebhan (Hatay) 15 0 30 1
Kemal Sabbuh (Hatay) 14 1 29 2
Murat Karakaya (G.Antep) 13 2 28 3
Nevzat Bozkurt (G.Antep) 10 5 25 4
Ahmet Gürbüz (G.Antep) 9 6 24 5
Umut Yılmaz (Kayseri) 9 6 24 6
Bilal Olgun (Samsun) 9 6 24 7
İsmail Çakmak (Hatay) 8 7 23 8
Özgür Kılıç (Kayseri) 8 7 23 9
Neslihan Öner (Ankara) 6 9 21 10
Semir Aldiç(Hatay) 6 9 20 11
Gökhan Çevik (Nevşehir) 5 10 20 12
Mehmet Sönmez(Hatay) 5 10 20 13
Fuat Akpınar (Kayseri) 2 13 17 14
Murat Özkars (K.Maraş) 1 14 16 15
Sinem Gövdeli (Sivas) 0 15 15 16
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Dostluk Ligi - 2. LİG        
Oyuncular G M P S
Berkem Doğan(Hatay) 12 1 25 1
Sinan Çağlar (Mersin) 12 1 25 2
Mehmet Erkul  (Mersin) 11 2 24 3
Nihat Nebhan(Hatay) 11 2 24 4
Kamil Boruban (K.Maraş) 8 5 21 5
Vecdet Erdoğmuş (Nevşehir) 7 6 20 6
Taşkın Çetin (Kayseri) 7 6 20 7
Yakup Gültekin (Kayseri) 6 7 19 8
Mustafa Başoğlu (Kayseri) 5 8 18 9
Kemal Sağ (Adana) 4 9 17 10
Fatih Yüksel (K.Maraş)              4 9 17 11
Hasan Gündal (G.Antep) 3 10 16 12
Özlem Gövdeli (Sivas) 1 12 14 13
Fatih Yüzer (G.Antep)              0 13 0 14
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Dostluk Ligi - 3. LİG        
  G M P S
Fatih Yenisolak (K.Maraş) 11 2 24 1
Mehmet Hamdi Özkan  (K.Maraş) 11 2 24 2
Ercüment Ülkümen (Hatay) 11 2 24 3
Emrah Aydın (Kayseri) 9 4 22 4
Selcuk Kurt (K.Maraş) 9 4 22 5
Murat Özgün(Hatay) 8 5 21 6
Ahmet Faruk Yüzer (Adıyaman) 8 5 21 7
Selçuk Paksoy (K.Maraş) 7 6 20 8
Ersen Sarı(Hatay) 6 7 19 9
Cuma Polatkıran (G.Antep)    4 9 17 10
Erdal Ördek(Hatay) 4 9 17 11
Samil Lappa(Hatay) 2 11 15 12
İbrahim Çamsarı (K.Maraş) 0 12 0 13
Burak Yılmaz  (Adana) 0 12 0 13
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Dostluk Ligi - 4. LİG        
Oyuncular G M P S
Mahmut Rençber (K.Maraş) 11 0 22 1
Özgür Polat (G.Antep) 9 2 20 2
Mehmet Kara (G.Antep) 8 3 19 3
Alaaddin Özdemir (K.Maraş) 8 3 19 4
Zaloğlu Hakan Surucu (K.Maraş) 7 4 18 5
Adem Cangir (G.Antep)                                                                          6 5 17 6
Mustafa Bahat (Kayseri) 5 6 16 7
Yunus Emre Kara (K.Maraş) 4 7 15 8
M.Emin Kara (K.Maraş) 4 7 15 9
İrem Yıldız(Hatay) 3 8 14 10
İbrahim Koç (Kayseri) 1 10 12 11
Adem Morkaya (K.Maraş) 0 11 0 12
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Dostluk Ligi - 5. LİG        
Oyuncular G M P S
Betül Nebhan(Hatay) 11 0 22 1
Nihat Eker (Hatay) 8 3 19 2
Abdülgani Cezayiroğlu(Hatay) 8 3 19 3
Abdullah Gündal (G.Antep) 8 3 19 4
Sibel Sağ (Hatay) 8 3 19 5
Merve Güney(Hatay) 6 5 17 6
Mehmet Altay (Malatya) 5 6 16 7
Ahmet Erdem Küçük (K.Maraş) 4 7 15 8
Mehmet Gündal (G.Antep) 3 8 14 9
Ekrem Karataş (G.Antep) 3 8 12 10
İsrafil Kara (K.Maraş) 2 9 12 11
Yusuf Koca (K.Maraş) 0 11 10 12
         
         
0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

Okullar Yıldızlar Türkiye Birinciliği - Adıyaman
  Fri 27th - Mon 30th Apr/2018
    12:00 am - 12:00 am

Uluslar Arası Hakem Sınavı - Ankara
  Sat 28th - Sun 29th Apr/2018
    12:00 am - 12:00 am

Okullar Küçükler Grup - İzmir, Burdur, Bilecik, Kırşehir, Sinop, Hatay, Bingöl , Rize
  Thu 3rd - Sun 6th May/2018
    12:00 am - 12:00 am

1. Lig 5 .Etap - ANTALYA
  Fri 4th - Mon 7th May/2018
    12:00 am - 12:00 am

Türkiye Üniversiteler Masa Tenisi Şampiyonası koçfest- ADANA ÇUKUROVA ÜNV.
  Wed 9th - Mon 14th May/2018
    12:00 am - 12:00 am