^ Back to Top
facebook

masatenisi.site

Masa Tenisinin Wikipediası

Duyurular

Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 21-22-23-24 Temmuz 2018 tarihine alınmıştır.

İSTANBUL 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Furkan ALTUNOK 0536 426 84 38 İSTANBUL 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
AFYON 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Kubilay AK 0538 335 58 88 AFYON 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
SAMSUN 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Osman ABANOZ 0505 5824561 SAMSUN 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
ANTALYA 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Ferdai ALAN 0532 6679856 ANTALYA 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI (08.06.2018 güncelleme)
ESKİŞEHİR 1.Kademe Antrenör Kursu (25 Haziran - 06 Temmuz ) Kurs Sorumlusu Hasan AKTAŞ 0505 594 98 03 ESKİŞEHİR 1.KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI

ETTU Yarışları

Bursa Büyükşehir Belediyespor Şampiyonlar Liginde Çeyrek Finale Çıktı

 

GEÇEN sezon ETTU Kupası’nı müzesine götüren Burs Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kadın Masa Tenisi Takımı, ETTU Kadınlar Şampiyonlar Ligi B grubu son maçında konuk ettiği İspanya’nın UCAM Cartegena takımını 3-1 mağlup ederek grubunu lider tamamladı ve çeyrek finale yükseldi.


Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Masa Tenisi Salonu'nda oynanan karşılaşmanın ilk eşleşmesinde yeşil-beyazlıların Hong Kong’lu sporcusu Lee Ho Ching rakibi Matilda Ekholm karşısında setlerde 11-5/11-2 ile 2-0 öne geçmesine rağmen kalan setlerde rakibine 6-11/9-11 ve 8-11 mağlup oldu ve ilk eşleşmede yeşil-beyazlılar 1-0 geriye düştü. İkinci ve üçüncü eşleşmelerde Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü önce Yana Noskova rakibi Zhipei Wang’ı 11-8/11-6/11-8 ile 3-0 geçerek skoru 1-1’e getirirken ardından takım kaptanı Melek Hu rakibi Sara Ramirez’i 11-9/11-7/11-5 ile 3-0 net skorla geçerek takımını 2-1 öne geçirdi.
Maçın son eşleşmesinde yeşil-beyazlılarda Lee Ho Ching rakibi Zhipei Wang’ı 12-10/11-4/9-11/9-11/14-12 ile 3-2 geçmeyi başarırken Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü maçtan 3-1 galip ayrıldı.


Bu sonucun ardından ETTU Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubunu lider bitirerek çeyrek finale yükselmeyi başaran Bursa ekibinin çeyrek finaldeki rakibi  ETTU’nun yapacağı kura çekiminin ardından belli olacak. (DHA)

 

Group A
  Sep 29 18:00 CET KTS Tarnobrzeg 3 : 0 TuS Bad Driburg  
  Oct 13 19:00 CET CP LYSSOIS LILLE METROPOLE 1 : 3 KTS Tarnobrzeg  
  Oct 20 19:00 CET TuS Bad Driburg 1 : 3 CP LYSSOIS LILLE METROPOLE  
  Nov 24 19:00 CET TuS Bad Driburg 0 : 3 KTS Tarnobrzeg  
  Dec 01 18:00 CET KTS Tarnobrzeg 3 : 0 CP LYSSOIS LILLE METROPOLE  
  Dec 19 19:00 CET CP LYSSOIS LILLE METROPOLE - : - TuS Bad Driburg  
Group B
  Oct 01 15:00 CET BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 : 2 Linz AG Froschberg  
  Oct 13 18:00 CET UCAM Cartagena TM 1 : 3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  
  Oct 21 16:00 CET Linz AG Froschberg 3 : 0 UCAM Cartagena TM  
  Nov 26 16:00 CET Linz AG Froschberg 1 : 3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  
  Dec 02 17:00 CET BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 : 1 UCAM Cartagena TM  
  TBD UCAM Cartagena TM - : - Linz AG Froschberg  
Group C
  Oct 01 18:00 CET Dr. Časl 3 : 1 ALCL TT Grand-Quevilly  
  Oct 13 17:00 CET Szekszard AC 0 : 3 Dr. Časl  
  Oct 20 19:30 CET ALCL TT Grand-Quevilly 1 : 3 Szekszard AC  
  Nov 24 19:30 CET ALCL TT Grand-Quevilly 1 : 3 Dr. Časl  
  Dec 03 18:00 CET Dr. Časl - : - Szekszard AC  
  Dec 19 17:00 CET Szekszard AC - : - ALCL TT Grand-Quevilly  
Group D
  Oct 01 14:30 CET TTC Berlin Eastside 3 : 1 SKST Mart Hodonin - Stavoimpex  
  Oct 13 19:30 CET TT SAINT QUENTINOIS 0 : 3 TTC Berlin Eastside  
  Oct 20 18:00 CET SKST Mart Hodonin - Stavoimpex 2 : 3 TT SAINT QUENTINOIS  
  Nov 24 18:00 CET SKST Mart Hodonin - Stavoimpex 3 : 0 TTC Berlin Eastside  
  Dec 01 19:30 CET TTC Berlin Eastside 3 : 1 TT SAINT QUENTINOIS  
  Dec 19 19:30 CET TT SAINT QUENTINOIS - : - SKST Mart Hodonin - Stavoimpex

 

Group B

Place Team Played Matches W:L Points
1 BURSA BÜYÜKŞEHİR 4 12:5 4:0 8
2 Linz AG Froschberg 3 6:6 1:2 4
3 UCAM Cartagena TM 3 2:9 0:3 3
0
0
0
s2smodern

Site İçi Arama ve Güvenliğimiz

 

En Yakın Faaliyetler

YILDIZLAR TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - YALOVA
  Fri 22nd - Mon 25th Jun/2018
    12:00 am - 12:00 am

TERFİ YARIŞMALARI - KASTAMONU
  Fri 29th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

BÜYÜKLER EN İYİLER YARIŞMALARI - İSTANBUL
  Sat 30th Jun/2018 - Mon 2nd Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

KURULUŞLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - Samsun
  Sat 14th - Wed 18th Jul/2018
    12:00 am - 12:00 am

Balkan Şampiyonası U21 - Edirne
  Wed 1st - Mon 6th Aug/2018
    12:00 am - 12:00 am